245 українських олімпійців виступлять у Лондоні. СПИСОК

245 українських олімпійців виступлять у Лондоні. СПИСОК

На Ігри ХХХ Олімпіади у Лондоні відправляться 245 українських олімпійців.

Склад української команди був оприлюднений президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою, пише прес-служба НОК.

Українці змагатимуться у 28 видах спорту. Найбільше представництво наших олімпійців у легкій атлетиці — 78 спортсменів, 24 — в академічному веслуванні, 14 — у плаванні, по 10 — у вільній боротьбі та дзюдо.

На попередніх Іграх склад української команди становив:
— Атланта-1996 — 230 олімпійців
— Сідней-2000 — 231 олімпієць
— Афіни-2004 -245 олімпійців
— Пекін-2008 — 254 олімпійці

Склад спортсменів-учасників Ігор ХХХ Олімпіади 2012 року у Лондоні від України

БАДМІНТОН
Завадський Дмитро — одиночний розряд
Грига Лариса — одиночний розряд

БОКС
Іщенко Павло — 56 кг
Ломаченко Василь — 60 кг
Берінчик Денис — 64 кг
Шелестюк Тарас — 69 кг
Хитров Євген — 75 кг
Гвоздик Олександр — 81 кг
Усик Олександр — 91 кг

БОРОТЬБА ВІЛЬНА
Федоришин Василь — 60 кг
Квятковський Андрій — 66 кг
Алдатов Ібрагім — 84 кг
Андрійцев Валерій — 96 кг
Хоцянівський Олександр — 120 кг
Цотадзе Джамбулі — 96 кг (запасний)
Мерлені Іріні — 48 кг
Лазарєва Тетяна — 55 кг
Остапчук Юлія — 63 кг
Бурмістрова Катерина — 72 кг

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА
Рагімов Вюгар — 55 кг
Теміров Ленур — 60 кг
Рачиба Василь — 84 кг
Орлов Євген — 120 кг
Рутенко Сергій — 96 кг (запасний)

ВАЖКА АТЛЕТИКА
Іванов Артем — 94 кг
Пілієв Костянтин — 94 кг
Тагіров Сергій — 105 кг
Торохтій Олексій — 105 кг
Удачин Артем — +105 кг
Шимечко Ігор — +105 кг
Паратова Юлія — 53 кг
Каліна Юлія — 58 кг
Чернявська Світлана — +75 кг

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ. МАУНТЕНБАЙК
Рисенко Сергій — крос-кантрі
Беломойна Яна — крос-кантрі

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ. ШОСЕ
Гривко Андрій — групова гонка
Кривцов Дмитро — групова гонка
Андрук Олена — групова гонка

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ. ТРЕК
Бочкарьова Єлизавета — командна гонка
Галюк Світлана — командна гонка
Калітовська Леся — командна гонка
Папежук Ірина — керін
Цьось Олена — командний спринт
Шуліка Любов — спринт, спринт командний

ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ
Гринь Сергій — 4х
Довгодько Іван — 4х
Зайцев Костянтин — 4х
Павловський Володимир — 4х
Міхай Дмитро — 2х
Морозов Артем — 2х
Гребенников Віктор — 8+
Клецкой Валентин — 8+
Коновалюк Олександр — 8+
Ликов Олег — 8+
Мороз Артем — 8+
Приведа Андрій — 8+
Тимко Іван — 8+
Холязніков Антон — 8+
Чиканов Сергій — 8+
Футрик Іван — 4х (запас)
Шпак Андрій — 8+ (запас)
Буряк Олена — 2х
Кравченко Анна — 2х
Дементьєва Яна — 4х
Довгодько Наталія — 4х
Коженкова Анастасія — 4х
Тарасенко Катерина — 4х
Колеснікова Тетяна — 4х (запас)

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
Чебан Юрій — С1-200
Осипенко-Радомська Інна — К1-200, К1-500

ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ
Борисов Олексій — FINN
Кудряшов Валерій — LASER
Оберемко Максим — RS:X
Маслівець Ольга — RS:X

ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА
Верняєв Олег — командні змагання
Куксенков Микола — командні змагання
Наконечний Віталій — командні змагання
Степко Олег — командні змагання
Радівілов Ігор — командні змагання
Кононенко Наталія — індивідуальні змагання

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ
Гомон Євгенія — групові вправи
Гудим Валерія — групові вправи
Дмитраш Олена — групові вправи
Ленишин Вікторія — групові вправи
Мазур Вікторія — групові вправи
Максименко Аліна — індивідуальні вправи
Прокопова Світлана — групові вправи
Різатдінова Ганна — індивідуальні вправи

ДЗЮДО
Зантарая Георгій — 60 кг
Дребот Сергій — 66 кг
Сорока Володимир — 73 кг
Василенко Артем — 81 кг
Гонтюк Роман — 90 кг
Блошенко Артем — 100 кг
Бондаренко Станіслав — +100 кг
Кіндзерська Ірина — +78 кг
Прищепа Марина — 78 кг
Смаль Наталія — 70 кг

КІННИЙ СПОРТ
Онищенко Олександр — конкур
Нагель Бьорн — конкур
Ріветті Касіо — конкур
Кисельова Світлана — виїздка
Оффель Катерина — конкур

ЛЕГКА АТЛЕТИКА
Авраменко Роман — метання списа
Бабарика Іван — марафон
Бондаренко Богдан — стрибки у висоту
Будза Сергій — спортивна ходьба 50 км
Бутрим Віталій — біг 400 м
Главан Ігор — спортивна ходьба 50 км
Дем’янюк Дмитро — стрибки у висоту
Дмитренко Руслан — спортивна ходьба 20 км
Дриголь Олександр — метання молота
Ель-Шериф Шериф Усман — потрійний стрибок
Казанін Олексій — спортивна ходьба 50 км
Касьянов Олексій — десятиборство
Коваленко Назар — спортивна ходьба 20 км
Кузнєцов Віктор — стрибки у довжину
Лабовський Микола — біг 10 000 м
Лебідь Сергій — біг 5 000 м
Лосєв Іван — спортивна ходьба 20 км
Мазурик Максим — стрибки з жердиною
Мельников Станіслав — біг 400м з бар’єрами
Нестеренко Микита — метання диску
П’ятниця Олександр — метання списа
Проценко Андрій — стрибки у висоту
Рубанко Артем — метання молота
Семенов Андрій — штовхання ядра
Сітковський Олександр — марафон
Слободенюк Вадим — біг 3000 м з перешкодами
Смелик Сергій — біг 200 м
Сокирський Олексій — метання молота
Шафар Віталій — марафон
Юрченко Денис — стрибки з жердиною
Баралей Юлія — естафета 4х400м
Боровська Надія — спортивна ходьба 20 км
Бризгіна Єлізавета — біг 200м, естафета4х100м
Бурковська Олена — марафон
Гамера-Шмирко Тетяна — марафон
Гацько Ганна — метання спису
Демидова Анна — потрійний стрибок
Добринська Наталя — семиборство
Дорожон Маргарита — метання списа
Жудіна Валентина — біг 3000 м з перешкодами
Земляк Ольга — естафета 4х400м
Йосипенко Людмила — семиборство
Карсак Катерина — метання диска
Князєва Ганна — потрійний стрибок
Коваленко Людмила — біг 5000 м
Кревсун Юлія — біг 800 м
Лобанова Лілія — біг 800 м
Логвиненко Аліна — біг 400м, естафета 4х400м
Лупу Наталя — біг 800 м
Мазурик Наталя — стрибки з жердиною
Мельниченко Ганна — семиборство
Міщенко Анна — біг 1500 м
Новожилова Ірина — метання молота
Олішевська Юлія — естафета 4х400 м
П’ятаченко Вікторія — біг 200 м, естафета 4х100 м
Пигида Наталя — біг 400 м, естафета 4х400 м
Повх Олеся — біг 100 м, естафета 4х100 м
Погребняк Наталя — біг 100 м, естафета 4х100 м
Приступа Дар’я — естафета 4х400 м
Ребрик Віра — метання списа
Рємєнь Марія — біг 200 м, естафета 4х100 м
Рибалко Вікторія — стрибки у довжину
Саладуха Ольга — потрійний стрибок
Семенова Наталя — метання диска
Скидан Ганна — метання молота
Скрипак Ольга — біг 10000 м
Стуй Христина — біг 200 м, естафета 4х100 м
Стьопіна Віта — стрибки у висоту
Твердохліб Маргарита — стрибки у довжину
Тітімець Ганна — біг 400м з бар’єрами, естафета 4х400 м
Філонюк Тетяна — марафон
Холоша Олена — стрибки у висоту
Шевченко Анжеліка — біг 1500 м
Шелех Ганна — стрибки з жердиною
Шмідт Світлана — біг 3000 м з перешкодами
Шумкіна Олена — спортивна ходьба 20 км
Яковенко Ольга — спортивна ходьба 20 км
Ярощук Анна — біг 400м з бар’єрами, естафета 4х400 м

ПЛАВАННЯ
Борисик Ігор — 200 м брас
Говоров Андрій — 50 м вільний стиль
Димо Валерій — 100 м брас
Ісаков Олександр — 100 м і 200 м на спині
Фролов Сергій — 400 м і 1500 м вільний стиль
Червинський Ігор — марафон 10 км
Чуєв Ілля — 200 м батерфляй
Шемберєв Максим — 200 м і 400 м комплексне плавання
Береснєва Ольга — марафон 10 км
Главник Ірина — естафета 4х200 м вільний стиль
Дзеркаль Ганна — 200 м брас і комплексне плавання; естафета 4х200 м вільний стиль
Зевіна Дарина — 100 м і 200 м на спині, естафета 4х200 м вільний стиль
Лівер Марія — 100 м брас
Степанюк Дар’я — 50 м вільний стиль, естафета 4х200 м вільний стиль

ПЛАВАННЯ СИНХРОННЕ
Сидоренко Ксенія — дует
Юшко Дар’я — дует

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА
Айвазян Артур — МГ-6; МГ-9; ГП-6
Бондарук Роман — МП-8
Куліш Сергій — МГ-6; МГ-9; ГП-6
Кушніров Денис — ПП-3
Омельчук Іван — ПП-3; МП-6
Костевич Олена — ПП-2; МП-5
Тихова Дар’я — МГ-5; ГП-4
Шаріпова Дар’я — МГ-5; ГП-4

СТРІЛЬБА ІЗ ЛУКА
Івашко Маркіян — інд., команда
Грачов Дмитро — інд., команда
Рубан Віктор — інд., команда
Дорохова Тетяна — інд., команда
Палеха Катерина — інд., команда
Січенікова Лідія — інд., команда

СТРИБКИ НА батуті
Нікітін Юрій — індивідуальні вправи
Кийко Марина — індивідуальні вправи

СТРИБКИ У ВОДУ
Бондар Олександр — вишка 10 м, вишка 10 м синхрон
Горшковозов Олександр — вишка 10 м синхрон
Захаров Антон — вишка 10 м
Кваша Ілля — трамплін 3 м, трамплін 3 м синхрон
Пригоров Олексій — трамплін 3 м, трамплін 3 м синхрон
Письменська Анна — трамплін 3 м, трамплін 3 м синхрон
Потєхіна Вікторія — вишка 10 м синхрон
Прокопчук Юлія — вишка 10 м, вишка 10 м синхрон
Федорова Олена — трамплін 3 м, трамплін 3 м синхрон

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО
Кірпулянський Дмитро
Тимощенко Павло
Терещук Вікторія
Хохлова Ірина

ТЕНІС
Стаховський Сергій — одиночний розряд, змішаний розряд, парний розряд
Бондаренко Катерина — одиночний розряд, змішаний розряд, парний розряд
Бондаренко Олена — одиночний розряд, парний розряд

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ
Дідух Олександр — одиночний розряд
Жмуденко Ярослав — одиночний розряд
Біленко Тетяна — одиночний розряд
Песоцька Маргарита — одиночний розряд

ТРИАТЛОН
Сапунов Данило — індивідуальні
Єлістратова Юлія — індивідуальні

ТХЕКВОНДО ВТФ
Гусаров Григорій — 68 кг
Конєва Марина — +67 кг

ФЕХТУВАННЯ
Бойко Дмитро — шабля індивідуальні змагання
Карюченко Дмитро — шпага індивідуальні змагання
Кривицька Олена — шпага індивідуальні й командні змагання
Лелейко Ольга — рапіра індивідуальні змагання
Пантелєєва Ксенія — шпага індивідуальні й командні змагання
Почкалова Анфіса — шпага індивідуальні й командні змагання
Харлан Ольга — шабля індивідуальні змагання
Шемякіна Яна — шпага індивідуальні й командні змагання

За матеріалами: champion.com.ua 

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2016-12-07
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

Далекосяжна путінська провокація розрахована на дестабілізацію в Україні!"..диверсантка "Правого сектору" Лілія Коц заявила про причетність "Правого сектору" до розстрілів на ......
Володимир Марківський (2016-12-07 17:34:09)
Готові взяти відповідальність за організацію та підтримку процесу формування галузевої політики по децентралізації в одному з таких секторів, як ЦНАПи, соціальний захист, охорона здоров'я, навкол ......
RevaA (2016-12-07 17:01:47)
Один из самых тупых вбросов) укро-жидовская хунта считает украинцев дураками,как и российские жидо-либеральные СМИ - россиян..кругом одни жиды))...
Царь Давид (2016-12-07 12:16:12)
Ну и зачем еще раз доказывать что вы умственноотсталая нация. Все давно это поняли...
петро нюхает зад (2016-12-07 10:53:48)
Стоны необоснованны.В конце концов в стране прошла РЭВОЛЮЦИЯ ГИДНОСТИ !Жить стало лучше,жить стало веселей!...
простофиля (2016-12-06 22:35:16)