На Закарпатті провели першість області з плавання

На початку грудня в Ужгороді на базі басейну «Буревісник» відбулася Першість Закарпатської області з плавання серед дівчат та юнаків 1997 року народження і молодших.

Підсумок змагань:                                             

                                                        Дівчата

                                                    1999 – 2000г.р.

 

1. Андрусяк Анна                                99                 1.34.66                                    III

2. Шерегій Олександра                       99                 1.35.63                                    III

3. Рішко Настя                                     00                 1.55.03                                    IIюн.

4. Патакій Інна                                     00                 1.56.00                                    IIюн.

 

                                                   1997р.н. і старше

 

1. Костюк Вікторія                            97                  1.44.72                                 Iюн.

2. Довбака Ніка                                   98                  1.47.69                                 Iюн.

3. Орос Анна-Марія                            98                  2.33.81                                

 

                                                          Юнаки

                                                    1999 -2000р.н.

 

 1. Брезняк Денис                                 00                    1.28.37                             Iюн.

 2.Русин Эдгар                                      99                    1.33.20                             Iюн.

 3. Парфенюк Максим                           00                    1.33.66                              Iюн.

 4. Вароді Михайло                              00                     1.34.01                             Iюн.

 5. Липчей Артем                                 99                    1.38.41                              IIюн.

 6. Молнар Едік                                   99                     1.38.53                             IIюн.

 7. Адамчук Ігор                                  00                     1.39.75                           IIюн.            

 8. Русин Михайло                               00                    1.40.78                              IIюн.

 9. Грежечук Максим                           02                     1.44.81                             IIюн.

10. Децик Андрій                                 02                     1.46.18                             IIюн.

11. Лощак Остап                                   99                     1.52.81

12. Мармор Едвін                                  00                     1.54.99

13. Русин Володимир                            00                     1.57.12

14. Брезовський Дмитро                             00                     2.01.05

15. Гриціна Олександр                                 00                     2.02.09

16. Павлов Артем                                  00                     2.02.93

17. Чорні Даниїл                                   00                     2.09.00

 

                                                    1997 р.н і старші

 

 1. Проданов Дмитро                              97                       1.15.53                           III

 2. Логай Ілля                                          97                       1.16.04                           III

 3. Мойсюк Андрій                                 97                       1.17.74                           III

 4. Погорєлов Георгій                            98                       1.20.15                           III

 5. Мегела Мартин                                  98                      1.21.16                           III

 6. Дегтярьов Денис                                98                       1.24.53                           III

 7. Дідик Богдан                                      98                      1.30.19                           Iюн

 8. Осипенко Павло                                 98                      1.49.09

 9. Метенько Станіслав                           98                      2.00.05

10. Щербей Олександр                            98                      2.04.15

 

                                                                        50 в/с

 

                                                          Дівчата

                                                   2005р. н. і молодші

 

 1. Коваль Анастасія                                 05                         0.51.38

 2. Мармор Еніка                                      05                         1.01.27

 3. Добош Валерія                                    05                         1.10.44

 4. Баднар Аліна                                       05                         1.25.43

 

                                                   2003 – 2004 р.н.

 

 1. Роман Олександра                              04                        0.41.19                   Iюн.

 2. Грежещук Ніколь                               04                        0.48.86                   IIюн.

 3. Левицька Марія                                  04                        1.02.37

 

                                                   2001 – 2002 р.н.

 

 1. Боднар Ченге                                       01                        0.33.88                        II

 2. Повханич Анастасія                           01                        0.43.18                        Iюн.

 3. Лученець Єлизавета                           02                        0.44.69                         IIюн.

 4. Бабидорич Лівія                                  02                        0.44.86                         IIюн.

 5. Огурчак Антоніна                               02                        0.51.74

 6. Дмитриева Єлизавета                          01                        0.58.90

 7. Фіскареллі Ніколетта                           02                        1.03.63

 

                                                         Хлопчики

                                                   2005 р. н. і молодші

 

 1. Крацоллі Микита                                  05                      0.42.63                        IIюн.

 2. Кухар Павло                                          05                      0.59.56

 3. Боршош Володимир                             05                      1.18.54

 

                                                  2003 – 2004 р. н.

 

 1. Селеш Крістіан                                     04                     0.38.00                       Iюн.

 2. Левкулич Олександр                            03                     0.39.27                      IIюн.

 3. Зарева Іван                                             04                     0.42.50                      IIюн.

 4. Вирич Василь                                        04                     0.42.82                      IIюн.

 5. Данканич Дмитро                                  04                     0.46.17

 6. Гаджа Василь                                         03                     0.46.35

 7. Черешня Володимир                              03                     0.48.28

 8. Гулій Назар                                              03                      0.48.38

 9. Булеца Віктор                                           03                     0.53.03

10. Пантелемонов Дмитро                            03                      0.53.06

11. Гутич Владислав                                      03                      0.58.28

 

 

 

2001 – 2002 р. н.

 

 1. Марухнич Богдан                                     01                             0.36.73                     Iюн.

 2. Пилип Сергій                                           01                             0.36.78                     Iюн.

 3. Вінце Руслан                                            01                             0.38.50                    IIюн.

 4. Добош Володимир                                   01                              0.39.81                   IIюн. 

 5. Стричак Олексій                                       01                              0.40.90        ІІюн.            

 6. Когутка Валентин                                     02                              0.41.90                   IIюн.

 7. Погар Богдан                                             02                              0.42.59                   IIюн.

 8. Чорні Крістіан                                           02                             0.42.91              IIюн.       

 9. Данко Владислав                                       01                             0.43.37

10. Буняк Андрій                                             02                             0.44.75

11. Готько Євген                                              02                             0.45.61

12. Руденко Давид                                           01                             0.46.57

13. Гладких Андрій                                         01                              0.46.78

14. Сідун Валерій                                            02                             0.47.06

15. Ванюшкин Олександр                               02                              0.47.32

16. Юдин Олександр                                       02                              0.47.50

17. Староста Назар                                          01                               0.48.40

18. Грига Михайло                                          01                               0.50.66

19. Блага Олександр                                        02                              0.50.88

20. Козел Дмитро                                             01                              0.52.37

21. Руцинський Влад                                        02                               0.52.40

22. Карташов Олександр                                 02                               0.53.09

23.Сілади Георгій                                            02                               0.55.40

24. Барна Євген                                                 01                               0.57.20

25. Лижечко Юрій                                             01                               1.03.62

 

 

                                                                     50 бр

 

                                                           Дівчата

                                                   2005 р.н. і молодші

 

 

 1. Сойма Оля                                                      05                              1.03.91

 2. Старчак Дарина                                              05                               1.11.00

 

                                                       2003 – 2004 р.н.

 

1.Фаріма Анастасія                                       03                               0.50.62               Iюн.   

2. Сницаренко Анастасія                              03                               1.06.37

 

                                                        2001 – 2002 р. н.   

 

 1. Колотуха Олександра                                     01                                0.53.49               Iюн.

 2. Шелепец Аліса                                                02                                0.55.22              IIюн.   

 3. Товт Ванесса                                                    02                                0.56.20              IIюн.            

 

 

 

 

                                                                Хлопчики

                                                           2003 – 2004 р.н.

 

 1. Мушка Богдан                                                    03                          0.51.87                   IIюн.

 2. Костюк Олександр                                             03                           0.52.81                  IIюн.

 3. Майор Сергій                                                      03                            0.57.71

 4. Мешко Марк                                                       03                          1.03.00      

 5. Пазина Ростислав                                               02                           1.14.94

 6. Плющ Коля                                                          04                           1.48.00

 

                                                        2001 – 2002 р.н.   

 

1. Шерегій Андрій                                                  02                            0.47.00                   Iюн.

2. Бойко Даниель                                                     01                            0.48.50                   IIюн.

3. Тиводар Назар                                                      01                            0.53.75                  IIюн.

4. Повідайчик Михайло                                           01                            0.58.53

 

                                                  50 н/сп

 

                                                                 Дівчата

                                                   2005 р. н. і молодші

 

1. Нестерова Катерина                                            05                            1.04.12

2. Віднянська Дарина                                              05                            1.05.19

3. Дюгованець Еріка                                                05                            1.28.16

 

                                                       2001 – 2002 р. н

 

 1. Логойда Катерина                                            01                             0.46.09             Iюн.

 2. Кіш Вікторія                                                     02                             0.47.40              Iюн.

 3. Турицька Олександра                                      01                             0.52.31             IIюн.

 4. Булина Ніколетта                                              01                             0.59.50

 5. Пугачова Мелісса                                              01                             0.59.70

 6. Повхан Мирослава                                             01                             1.02.41

 7. Демян Анастасія                                               01                             1.06.01

 8. Югас Вікторія                                                    01                             1.06.10

 9. Глагола Аліна                                                     01                             1.06.90

10. Огурчак Анастасія                                             02                             1.08.66

11. Остапюк Оксана                                                 01                             1.10.47

 

 

                                                                Хлопчики

                                                            2005 р. н. і старші

 

1. Попович Кирило                                                  07                              1.00.90

2. Мельник Іван                                                       06                              1.18.65

 

                                                            2003 – 2004 г.р

 

1. Ганусич Кирилл                                                   03                               0.45.37             IIюн.

2. Сидоран Паша                                                       04                               1.16.00

 

                                                            2001 – 2002 г.р

 

1. Мицьо Коля                                                          01                                 0.46.47              IIюн.

2. Лешко Саша                                                          02                                 0.51.00

3. Лакатош Ростик                                                    02                                 0.55.88

4. Мельник Йосип                                                     01                                 0.56.20

5. Макаи Матяш                                                        02                                 0.58.52

6. Петрунь Марьян                                                     02                                1.20.13                          

 

Головний суддя                                                Рояк Л.И.

Головний секретар                                              Муратова Д.Д.

 

Заголовок

Знайшли помилку в тексті? Повідомте нам про неї: виділіть текст та нажміть Ctrl+Enter. Дякуємо!
Loading...

Новини за темою

Останні новини

Вчора, 2017-08-20
Інформаційне повідомлення
Коментувати новини на нашому сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.

Новини партнерів

Останні коментарі

"Все на продаж" - ось стратегія агентів сіонізма... Дії уряду спрямовані на знищення України і винищення українців. Гросманоміка діє за "протоколами сіонськими"....
Веркблей (2017-08-20 10:28:29)
Все брехня,лично меня ни кто не спрашивал и знакомых тоже,а те про кого пишут кандидаты разве что на висилицу.g...
звичайний дядько (2017-08-19 21:59:14)
Агенти сіоністів знищують українців за "протоколами сіонськими" - руйнують охорону здоров"я та закуповують вакцини, що призводять до руйнації генетики......
Зоотехник (2017-08-18 11:40:32)
Ну так що, панове українці, допомогли нам гросманівські ляхи? Нахапали в Україні і втекли до Ляховщини......
Веркблей (2017-08-18 11:28:17)
Україні потрібна українська влада, щоб відновити державу після юдейського шабашу! Час вже прозріти!!!...
Запорожець (2017-08-18 11:21:43)