Експерти пояснили, що насправді ховає за собою пенсійна реформа
Одною з найобговорюваніших нині серед українців залишається пенсійна реформа. Чи буде вона дієвою та що насправді принесе з собою осучаснення системи пенсій – думками поділилися експерти.
Підвищити пенсійний вік: МВФ вимагає термінової реформи
Українську пенсійну систему треба швидко змінювати, адже вона дуже застаріла. Про це заявив представник Міжнародного валютного фонду Рон ван Роден, пише "Економічна правда". 
Гройсман розповів, що передбачає пенсійна реформа
Пенсійна реформа передбачатиме врахування страхового стажу робітника при нарахуванні пенсії.
Трамп почав працювати над законопроектом податкової реформи
Раніше президент США неодноразово підкреслював, що запуску податкової реформи повинен передувати законопроект про скасування Obamacare.
Лановий прокоментував пенсійну реформу в Україні
Колишній міністр економіки України Володимир Лановий розкритикував анонсовану Володимиром Гройсманом пенсійну реформу. Свою оцінку черговим нововведенням уряду він виголосив в ефірі «Голосу Столиці».
Гройсман анонсував проведення "справедливої" пенсійної реформи у 2017 році
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що пенсійна реформа, яка дозволить збільшити виплати пенсіонерам, може відбутися в 2017 році.
Своєю реформою НАТО Трамп ризикує «подарувати» ЄС Росії, - ЗМІ
До нового президента США, здається, ще не дійшов той факт, що управляти державою і сімейним бізнесом - це дві абсолютно різні речі, пише польський журналіст Бартош Веліньскій. Якщо новий мешканець Білого дому все ж вирішить реформувати НАТО, результат може бути плачевним: на простір, що звільниться в Європі прийде Росія. 
МВФ вимагає від Києва підвищення пенсійного віку, - ЗМІ
Міжнародний валютний фонд (МВФ) для продовження співпраці висунув Україні вимогу провести в 2017 році пенсійну і земельну реформи, повідомило в понеділок інтернет-видання "Економічна правда".
Реформа МВС стала успішною лише для "кишені" Авакова, - ЗМІ
2016 рік став роком масштабних змін у структурі МВС. Проте попри всі гучні «реформаторські заяви нічого на краще не змінилося, а стало навіть гірше, пишуть РИА Новости Украина.  
В Укpаїні pефоpмують пожежну службу
Глава МВД Арсен Авакoв заявив npо nочаток pефоpмування nожежної служби в Укpаїні. Основне завдання pефоpми це nозбавлення від негативного стеpеотиnу nожежного інсnектоpа.
Власники безвізу платитимуть за в’їзд, як і українці за візи
Європейська комісія готує пропозицію із запровадження «європейської ESTA» – системи, яка, в разі схвалення країнами-членами та Європарламентом, має зобов’язати подорожуючих до ЄС з країн, які мають безвізовий режим, отримувати дозвіл на в’їзд і платити за нього 14 доларів.  
Уряд штрафуватиме за неякісне будівництво й ремонт доріг
Уряд вже в цьому році може прийняти рішення про запуск системи FIDIC для контролю якості ремонту і будівництва доріг. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.
Восени на українців чекає нова система штрафів
Верховна Рада Україна зголосилася оновити систему нарахування штрафів за той чи інший проступок. 
Систему правосуддя в Україні буде змінено вже завтра – Президент
За словами глави держави, зміни, за які Верховна Рада остаточно проголосувала на початку місяця, за обсягом не великі, але мають фундаментальне значення. "Це – інтегральна реформа, це реформа реформ, яка є передумовою і запорукою всіх інших перетворень", – заявив Президент. 
Екс-глава СБУ заявив, що Конституційний суд – повністю нелегітимний
"Не з того почали судову реформу. Адже що змінилося? Хіба люстровані судді КС, за якими вже рік тривають розслідування в Генпрокуратурі? Жадібність корупціонерів у владі безмежна. Не вичистивши суддівську стайню, очищення влади не відбудеться", – заявив Наливайченко.
Парубій підписав зміни до Конституції і передав Президенту
"Сьогодні вранці я підписав зміни до Конституції, оскільки закінчився п'ятиденний термін і, фактично, цим підписом і передачею президенту ми даємо початок масштабної судової реформи", – сказав Парубій.
Україна до 2020 року має створити нові види військ
У бюлетені сказано, що кінця 2020 року планується створення "нових окремих родів військ — сил спеціальних операцій і високомобільних десантних військ". До цього ж терміну на Україні мають намір відродити військово-морський потенціал держави "до рівня, достатнього для забезпечення оборони морського узбережжя Чорного та Азовського морів".
Гройсман анонсував перехід до другого етапу медичної реформи
«Ми переходимо до другого етапу. Вже є напрацювання і в уряду, і парламенті щодо змін в системі охорони здоров’я. Тому зараз головний пріоритет – змінити саму систему охорони здоров’я. Ми спільно розпочинаємо цю роботу з українськими парламентаріями. Найближчим часом ми презентуємо ту систему, яка може бути адекватною до сьогоднішніх вимог», – сказав Гройсман.
Верховна Рада ухвалила Закон про судоустрій
За словами народного депутата, голови Комітету ВР з питань правової політики та правосуддя Руслана Князевича, Закон "Про судоустрій і статус суддів" не буде чинним до ухвалення змін до Конституції в частині правосуддя.
Порошенко може втратити право утворювати і ліквідувати суди
Як зазначається у пояснювальній записці, законопроектом переглянутий порядок призначення суддів на посади та звільнення їх з посад, зокрема з урахуванням передбаченого проектом змін до Конституції України щодо правосуддя вилучення повноважень політичних органів у питаннях суддівської кар'єри.
Венеціанська комісія закликає Україну підтримати судову реформу
"Без цієї реформи Україна не може стати державою, де панує верховенство права і яке відповідає моделі європейських демократій. Ця реформа давно назріла і обговорюється вже протягом багатьох років. І вже не час обговорювати деталі. Якщо поправки не будуть прийняті зараз, то ніхто не знає, коли ці реформи будуть здійснені", - підкреслив він.
Кандидатам у судді доведеться пройти три етапи перевірки – Петренко
"Їх перевірить національна кваліфікаційна комісія, вища кваліфікаційна комісія і НАБУ за запитом, який може робити вища кваліфікаційна комісія. І основне – їх перевірить громадська рада доброчесності, яка створюється з незалежних організацій при вищий кваліфікаційній комісії”, — заявив Петренко.
Порошенко закликав керівників фракцій проголосувати за "революційні зміни"
"Судова реформа – це реформа реформ. Це захист прав громадян на справедливість, на правду", – сказав Порошенко під час зустрічі з керівниками парламентських фракцій та депутатських груп Верховної Ради.
Порошенко ввів в дію рішення РНБО про реформу силових відомтв
"На останньому засіданні був прийнятий і мною підписаний Стратегічний оборонний бюлетень. Це доленосна програма реформ сектора безпеки, яка робить те, що не робилося 25 років – повністю перебудовує ЗСУ, СБУ, інші силові підрозділи і вводить абсолютно нові умови підготовки сержантського складу", – сказав він.
Уряд спростив митні процедури для економічних операторів
Міністерство фінансів працює над реалізацією системної реформи митниці, що передбачає, зокрема, наближення українського законодавства в податковій та митній сфері до Угоди між Україною та ЄС про поглиблену зону вільної торгівлі (EUDCFTA)
Уряд не відмовився від планів ввести накопичувальну пенсійну систему – Розенко
Раніше міністр соціальної політики Андрій Рева в одному з інтерв'ю пояснив необхідність відмови від ідеї введення другого, накопичувального, рівня системи пенсійного страхування величезним дефіцитом Пенсійного фонду й відсутністю гарантій такої прибутковості накопичувального фонду, яка захищала б від інфляції.
Кожен сільський ФАП уряд хоче перевести на європейські принципи роботи
Згідно з презентованим у четвер Планом пріоритетних кроків на 2016 рік, Уряд, зокрема, ставить перед собою завдання демонополізації закупівлі ліків та досягнення реального референтного ціноутворення, зазначив Прем'єр-міністр.
Порошенко розраховує змінити Конституцію за кілька тижнів
"Підкреслюю, упродовж найближчих днів або тижнів нам необхідно набрати 300 голосів для проведення судової реформи і прийняти нову редакцію закону "Про судочинство", яка сприятиме значному оновленню судової системи", – сказав глава держави під час представлення нового генпрокурора України Юрія Луценка колективу відомства.
МВФ наполягає на проведенні пенсійної реформи в Україні
"Також для України актуальні підвищення продуктивності праці, стимулювання виробництва, поліпшення умов на ринку праці і поліпшення ділового середовища з метою залучення інвестицій. Політика держави повинна фокусуватися на інституційних реформах, мета яких – виключити неефективні заходи і нарощувати прямі приватні інвестиції", – свідчить текст документа.
Тисячі людей у Греції протестують проти пенсійної реформи
Зменшення розмірів пенсій є ключовою вимогою від кредиторів Греції. Від цього залежить черговий транш міжнародної фінансової допомоги країні. Міністри фінансів єврозони проведуть екстрене засідання в понеділок, щоб обговорити надання допомоги Греції.

Новини партнерів

Останні коментарі

"Пенсійне реформування допоможе відновити економічне становище в країні ".Так гадають багатотисячні ,з мільйонними статками ,корупціонери, в черговий раз поповнюючи свої кармани МВФ-ськими д ......
Глаша (2017-04-27 23:26:31)
Оооо а там на вашем источнике https://ua-parts.com.ua/brands/bmw действительно все дешево,спасибо,обязательно воспользуюсьп.с так же имееться БМВ ......
alexes (2017-04-27 16:59:33)
Такі автомобілі зазвичай у всіх тільки в мріях і залишаються, просто не головне що за авто і скільки воно коштує,головне наскільки дорого воно потім буде обходитись в обслуговуванні. Саме тому собі ку ......
Сашко (2017-04-27 16:55:53)
Пока в стране тяжёлая экономическая ситуация, следовало бы назначить всем социальную пенсию, которая позволяла бы реально прожить всем пенсионерам, а не только "мамам ревы"!...
Вася (2017-04-27 10:43:40)
Гасла третього майдану: "Ні розпродажу України", "Націоналізація вкрадених підприємств", "Геть сіоністів"......
Зоотехнік (2017-04-26 16:16:24)