7 фактів про нерухомість у світі

7 фактів про нерухомість у світі
Якщо провести соціальне опитування серед населення на тему: «Що ви знаєте про нерухомість?», відповіді громадян будуть нудні і банальні. Для більшості нерухомість асоціюється з проживанням або веденням бізнесу і це в значущості правда. Однак цей сегмент ринку має масу цікавих фактів, які знайомі далеко не всім.
Факт №1. Найдорожчі квартири у світі
В якій країні найбільш дорога нерухомість? Тривалий час, першість по дорожнечі житла належала столиці Англії - Лондону. З огляду на ситуацію, що змінилася в світі на сьогоднішній день, сильно вдарить по кишені покупка квартири в місті Монте-Карло (князівство Монако). Тут вартість одного квадратного метра житлової площі варіюється в межах 50 000 доларів. На другому місці розташувалася Москва: тут квартири продаються за ціною 22 000 доларів за метр площі. Лондон тепер займає третю позицію в світовому рейтингу дорогого житла, поступаючись столиці Росії лише кількома сотнями доларів. Далі в порядку спадання: -Токіо. -Нью Йорк. -Париж. -Сінгапур. -Мілан. -Мумбай.
Факт №2. Найдешевші квартири у світі
З огляду на попередню інформацію, виникає логічне запитання: «Де найдешевші квартири в світі?». Тут перше місце ділять Таїланд та Єгипет. За шикарний будинок з басейном, який розташований в Каїрі, доведеться викласти близько 1 200 доларів. За цю суму в Україні не можна купити навіть сільський будиночок. Котеджі в Таїланді виставляються на продаж ще дешевше. Однак рівень життя в цих країнах залишає бажати кращого, тому бажаючих обзавестися нерухомістю на території наведених держав поки небагато.
Факт №3. Найбрудніші країни у світі
Вважається, що на території України та Росії знаходяться найбрудніші міста. Це далеко не так. Найзабрудненішим населеним пунктом на планеті є звичайно Чорнобиль (Україна). Потім йдуть міста, розташовані на території Філіппін і Індії. Росія займає лише четверту позицію за рівнем забруднень. За ними йдуть Китай, США і Румунія. Фахівці оцінювали ступінь забрудненості міст за такими критеріями: - Екологічний фактор. - Кількість захворювань на душу населення. - Дитяча смертність. - Наявність в повітрі отруйних речовин.
Факт №4 Життя на інших планетах!
Деякі ексцентричні громадяни поспішають обзавестися ділянкою під забудову, яка розташований на іншій планеті. Зараз спритні ділки активно розпродають поверхні Місяця, Венери, Марса і навіть Меркурія. Вважається, що це вигідна пропозиція, враховуючи низьку вартість інопланетної землі - від 70 євро за квадратний метр. Щасливі власники ділянки на іншій планеті сподіваються забезпечити своїм нащадкам гідне майбутнє. Адже людство вже активно виходить за межі рідної атмосфери, відповідно наведені планети колись будуть колонізовані. Однак з юридичної точки зору, таке придбання не має законної сили. Крім того, немає гарантії, що сертифікати, що підтверджують факт покупки не видаються відразу декільком покупцям.
Факт №5 Найвужчий будинок
Один з найвужчих будинків у світі побудували в Токіо на ділянці між дорогами. Архітектори цього проекту хотіли нагадати японцям: вільного місця на островах залишилося мало.
Будинок, ширина якого ледве перевищує 3 метри, вже дістав свою назву - The Wall of Nishihara. Він розташований на ділянці між двома дорогами, яку місцева влада давно списала з рахунків в силу  невеликого розміру.
У будинку є декілька поверхів, на кожному з яких уміщалося лише по одній кімнаті. Будинок повністю підключений до комунікацій, в нім навіть частково встановлені меблі. Загалом, у будинку є все для комфортного життя. Проте доки черги бажаючих купити таке незвичайне житло не вибудовуються.
Факт №6 Нерухомість під землею 
Станції лондонського метро перетворяться на готелі. Інвестори зацікавилися новим проектом. 
Уперше покинуті станції метро Лондона потрапили під пильну увагу інженерів ще 5 років тому. Тоді предметом їх вивчення стала стара карта підземних міських комунікацій.
Інженери повідомили, що покинуті станції є розгалуженнями з 750 тунелів - ціла криниця підземного простору, який ніяк не використовується.
Покинутими підземками зацікавилися приватні інвестори, які розраховують найближчим часом перетворити невживані станції "тьюба" на нові пам'ятки Лондона.
Згідно з проектом, переобладнанню підлягають 34 станції. Реконструкція проходитиме у декілька етапів: перші 13 станцій почнуть облаштовувати вже найближчим часом.
Згодом покинуті станції лондонської підземки перетворяться на готелі, музеї, ресторани і торгові центри.
Факт № 7 Найвища будівля в світі
"Бурдж- Халіфа" - хмарочос висотою 828 м в Дубаї, найвища споруда у світі. Форма будинку нагадує сталагміт. "Дубайська вежа" проектувалася як "місто в місті" - з власними газонами , бульварами і парками. Загальна вартість споруди - близько 1,5 млрд. доларів. Бурдж- Халіфа - ключовий елемент нового ділового центру в Дубаї. Всередині комплексу розміщені готель, квартири, офіси і торгові центри. Будівля має три окремих входи: вхід в готель, вхід в апартаменти і вхід в офісні приміщення.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-08
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:08)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:52:09)