"Інформація про можливий замах на мене – це результат того, що владі не подобається моя політична діяльність", - Медведчук (Видео)

"Інформація про можливий замах на мене – це результат того, що владі не подобається моя політична діяльність", - Медведчук
Інформація про можливий замах на мене – це результат того, що владі не подобається моя політична діяльність і позиція. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна” сказав голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя” Віктор Медведчук
"Це не перше повідомлення за останній час, я б сказав простіше: це не перше повідомлення реально в публічній сфері, вони звучали і у 2016-му, 2017-му, 2018-му році. Я вже говорив, що до подібних дій публічно закликали народні депутати, окремі народні депутати України, такі як пан Левус, Висоцький, Княжицький, народний депутат Ярош, такі як представник і керівник "Братства”, який заявляв публічно про те, що Медведчука треба усунути. Дехто з них говорив про те, що це усунення повинні провести спецслужби України”, – сказав він.
"Природно, що після такої інформаційної атаки в публічній сфері протягом останніх років будь-яка така заява має сприйматися серйозно нормальними людьми. І я себе відношу до нормальних людей і, звичайно ж, сприймаю серйозно, але розумію, що це результат того, що багатьом у нашій країні, і в першу чергу владі, не підходить моя політична діяльність, моя позиція, в тому числі з мирного регулювання на Донбасі, з відновлення економічних відносин з Росією, з радикальної зміни економічного курсу нашої країни”, – додав він.
"Більше того, після останніх заяв, які прозвучали в пресі кілька днів тому, народні депутати, представники "Опозиційної платформи – За життя” пан Рабінович, пан Німченко і Шуфрич звернулися з депутатським запитом на ім’я генерального прокурора України, а також до керівника Державного бюро розслідувань з приводу порушення справи, пов’язаної з інформацією про підготовлюваний замах на мене. У встановлені законом строки зазначені особи, на яких були направлені депутатські запити, ніяких дій не зробили. І тоді пан Німченко звернувся до суду, щоб зобов’язати через суд внести справу в реєстр і почати розслідування. Якраз сьогодні суд ухвалив рішення за зверненням народного депутата Німченка, щоб внести в реєстр кримінальне провадження, пов’язане з нібито підготовкою щодо мене замаху, спрямованого на фізичну ліквідацію, і почати кримінальне розслідування”, – зазначив Медведчук.
"Думаю, після цього наші правоохоронні органи повинні будуть зробити ті або інші заходи для того, щоб розслідувати всі ці сигнали, які пов’язані з участю представників влади, військової розвідки, націонал-радикальної групи, яка намагається це зробити, або спроб залякати і провести ті чи інші дії”, – резюмував він.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-02-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Система капельного полива от интернет магазина MarketSV
Применение дождевальных установок для полива приусадебного участка постепенно уходит в прошлое. Устройства расходуют много воды и заболачивают территорию.
Сегодня, 14:2022
Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
Сегодня, 08:5474
Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
Вчера, 15:07118
ТОП-3 лучших производителей теплых полов
В последнее время система электрического теплого пола пользуется огромнейшей популярностью и все чаще становиться лучшей альтернативой традиционного отопления.
Вчера, 14:52127
Особливості підбору дитячих роликів в інтернет-магазині Rollerland
Раніше дитячі ролики були найбажанішим подарунком для хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 15-17 років, але купити їх було дуже складно через високу вартість й відсутність на українському якісної екіпіровки.
Вчера, 10:09148
Как установить доборы на входные двери
Добор — это панель, которая необходима для увеличения размера дверной коробки и соединения наличниками в том случае, если имеются несовпадения с параметрами стены.
25-фев-2021, 18:47241

События

Более 300 школьниц после нападения боевиков исчезли в Нигерии
В Нигерии после нападения боевиков 317 учениц школы-интерната штата Замфара пропали без вести.
Сегодня, 11:1475
Повестку дня следующего заседания СНБО назвал Данилов
Во время следующего заседания Совета национальной безопасности и обороны планируют заслушать отчеты Службы безопасности Украины, Офиса генерального прокурора, Министерства внутренних дел.
Сегодня, 11:12121
О возможном росте заболеваемости коронавирусом предупредил Байден
Президент США Джо Байден заявил, что заболеваемость коронавирусом может вырасти из-за появления новых штаммов.
Сегодня, 11:1172
Данилов заявил что Украина не боится реакции Путина на санкции против Медведчука
Секретарь СНБО Алексей Данилов заявил, что Украина не боится шагов российского президента Владимира Путина в ответ на санкции в отношении его кума Виктора Медведчука.
Сегодня, 10:43130
В FDA рекомендовали одобрить вакцину Johnson&Johnson в США
Эксперты Управления по контролю качества продуктов и лекарственных препаратов (FDA) США рекомендовали одобрить применение вакцины от коронавируса компании Johnson & Johnson.
Сегодня, 09:33100
Генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова выразила убеждение, что Украина сможет вернуть большую часть убытков в деле ПриватБанка
Генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова выразила убеждение, что Украина сможет вернуть большую часть убытков в деле ПриватБанка.
Сегодня, 09:24134