Манери Дональда Трампа "пригладив" той самий іміджмейкер, який створював образ Януковича

Манери Дональда Трампа "пригладив" той самий іміджмейкер, який створював образ Януковича
Увечері минулого вівторка прихильники Дональда Трампа виявили, що він разюче змінився, пише The Financial Times. "Нетипово ввічливий і стриманий, Трамп зв'язно висловився про робочі місця і економіці, своїх суперників-республіканців назвав шанобливо – "сенатор Круз" і  "губернатор Касич", а також не відхилявся від заздалегідь підготовленого тексту. Непристойні образи і спроби підколоти пресу припинилися", – повідомляє журналістка Кортні Уївер.
"Мало хто раніше спостерігав, щоб політики настільки кардинально змінювали імідж. У цій метаморфозі відчувається почерк Пола Менефорта, нового глави виборчого штабу Трампа", – зазначає автор.
За словами колишніх партнерів Менефорта, він талановито вміє організовувати "політичні воскресіння" і проводити ребрендинг. Серед його клієнтів були досить неприємні фігури – лідер ангольських повстанців Жонас Савімбі, уряд Саудівської Аравії, президент Філіппін Фердинанд Маркос.
Але особливо виділяється досвід його роботи з Віктором Януковичем, вважає Уівер.
Нещодавно в інтерв'ю NBC Менефорт заявив: "Робота, яку я робив в Україні, була покликана допомогти Україні приєднатися до Європи, і нам це вдалося".
Однак критики кажуть, що Янукович, навпаки, перешкодив інтеграції України із Заходом, проводячи виборчу кампанію (під керівництвом Менефорта), яка грала на ідеологічні розбіжності між заходом країни і проросійським сходом.
За словами екс-партнерів Менефорта в Україні, спочатку він лобіював інтереси олігарха Ріната Ахметова. Як розповіли два інформованих джерела, пізніше "Ахметов попросив Менефорта попрацювати над політичною реабілітацією Януковича" (формулювання газети), який втратив владу після "помаранчевої революції" 2004 року.
У депеші посла США в Україні Джона Хербста від 2005 року, опублікованій WikiLeaks, запрошення Менефорта на роботу описувалося як спроба змінити імідж "Партії регіонів", щоб вона, при "використанні товстого гаманця Ріната Ахметова, хресного батька донецького клану", змінила образ "прихистку бандитів на образ законної політичної партії", передає видання.
За словами спостерігачів, незабаром після укладення контракту з Менефортом Янукович, який в молодості сидів у в'язниці, зробив витончену стрижку і почав сипати дотепними фразами.
Американський політтехнолог Брайан Медфорд каже, що заслуги Менефорта слід зазначити: він "навів лиск на Януковича і консолідував проросійський електорат".
А що встиг зробити Менефорт для Трампа? "За лаштунками він полірував його ідеї, зробивши наголос на думки, що виборчий процес в США піддається підтасовкам, обмежив доступ преси до Трампа, а також спробував виліпити образ ведучого кандидата-республіканця, який здається не настільки бундючним, як раніше, і в більшій мірі походить на майбутнього президента", – стверджує Уівер.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Керамогранитная плитка для пола
На рынок напольных покрытий керамогранит стремительно ворвался всего пару десятилетий назад. И за это непродолжительное время он успел завоевать недюжинную популярность.
Сегодня, 17:2990
Кроссфит требует орбитрек  Методичка: как на Zhelezzo.ua купить орбитрек в кредит
Покупка тренажера в кредит в интернет-магазине  - инновационная услуга от фирмы Zhellezzo.
10-июл-2020, 21:37158
Культура использования постельных принадлежностей
Ученные определи, что человек находится в спящем состоянии около трети жизни. В это время происходят рост, восстановление утраченных за день сил, даже выздоровление. Естественно, что правильно подобранное постельное белье должно быть безупречного качества
10-июл-2020, 12:16306
Рекламные кампании Google AdWords: что это и зачем нужно
Рекламная кампания Google AdWords: настраивайте объявления эффективно! Узнайте о ключевых особенностях рекламы в Google и типах целей, которые можно поставить.
9-июл-2020, 18:36637
Кредит в декрете – как получить помощь маме
С появлением детей в семье мамы неизбежно теряют часть дохода, а траты увеличиваются. Кредит для мам в декрете от Е-гроши – это своевременная финансовая помощь под низкий процент с выгодными условиями.
9-июл-2020, 18:35160
Быстрое кредитование от SOS CREDIT
Кредит онлайн круглосуточно без отказа
9-июл-2020, 14:56306

События

ВОЗ констатировала ухудшение ситуации с коронавирусом в мире
ВОЗ об ухудшении пандемии: мир не вернется к нормальной жизни в ближайшем будущем
Сегодня, 20:3571
Лесной пожар ликвидировали в Луганской области
Пожар был полностью потушен в 17:20
Сегодня, 20:3461
По количеству жертв в мире COVID-19 превысит показатели ВИЧ
COVID-19 станет в один ряд с другими тяжелыми заболеваниями
Сегодня, 20:2065
Ужесточить наказание за пьяное вождение хочет Рада
Нардепы одобрили соответствующий проект закона №2695 на внеочередном заседании за основу
Сегодня, 20:1670
Усилить регион военными просит СНБО Херсонская ОГА
Осенью запланированы совместные с эстонцами учения в рамках усиления территориальной обороны
Сегодня, 15:05111
Рада может назначить главу Нацбанка до конца недели
Пока с кандидатурой не определились
Сегодня, 14:50104