Експерт пояснив, як Україна "розчаровує" Росію

Експерт пояснив, як Україна "розчаровує" Росію
Чим Україна розчарувала російських лібералів. Так вважає публіцист Віталій Портніков.
Україна продовжує розчаровувати і російську владу, і російських "лібералів" - всіх. Суцільне географічне непорозуміння. Росія напала на Україну, а українці, замість того щоб радіти, і закидати лафети квітами, посміли організувати якісь бандитсько-нацистські батальйони і зупинити просування соколів Стрєлкова.
Росіяни у цей непростий час пропонують братам мову любові, а ті воліють висловлюватися мовою ненависті. Ходорковський і навіть сам Навальний пояснюють їм, що Крим не бутерброд, а вони вимагають відновлення своєї територіальної цілісності - націоналюгі, бандерівці, спотворювачі історії, пише Віталій Портніков.
Україна заборонила польоти російським авіакомпаніям, що здійснювали незаконні рейси в Крим. У відповідь в Москві вирішили зовсім обмежити польоти всіх українських авіакомпаній. Але вважається, що авіаційне сполучення між двома країнами перервала Україна - і, природно, зробила собі гірше. Роскомнагляд заборонив незліченну кількість мережевих ресурсів, російських і українських, але рішення Києва обмежити доступ до російських соціальних мереж, цих цитадель правди, викликало сказ усіх людей доброї волі, в хід пішла навіть сама Ксенія Собчак, чесна і непідкупна
Російська залізниця не хоче ризикувати своїми дорогими пасажирами, а українській ризикувати нічим. "Хохли" - не люди
Але найцікавіше зараз відбувається навколо залізниць. Російські ЗМІ стверджують, що українські залізниці збираються перервати сполучення з Росією. Українські чиновники це спростовують, але російські журналісти не вгамовуються - немає диму без вогню! І, природно, цей намір тут же кваліфікується як деструктивний, русофобський і здатний зашкодити тільки самим українським громадянам - ну кому ж ще? Про те, що російські залізні дороги відмінили потяги в українському напрямку ще три роки тому, намагаються не згадувати.
А якщо і згадують, то мудро вказують, що Російські залізні дороги вчинили правильно, так як не хотіли ризикувати своїми дорогими пасажирами. А Українські залізниці, зрозуміло, чинять не так правильно, адже ризикувати їм ніким - "хохли" не люди. І ось вже чесні журналісти і майстри культури в один голос розповідають, що Україна не виправдала їхніх очікувань і перетворюється на ще одну Росію. А черговий опозиціонер, який сидить на стільці Нємцова, матюкає читача, який посмів порівняти самого Єльцина з якимось там Порошенком, ось сволота!
Сподіваюся, Путін не так сильно розчаровує росіян, як Україна
Опозиціонере, злазь зі стільця. Дорогий твоєму серцю Єльцин не тільки тасував Чубайсів, Нємцова і Кирієнка - і дотасовався до Путіна. Він ще й розв'язав дві чеченські війни - і ніяка вдячна пам'ять колишніх соратників не скасує цього ганебного факту. А немилий тобі Порошенко намагається зупинити ще одну розв'язану Кремлем війну - на цей раз вже на українській землі. Так, у нього не дуже добре виходить - такого вже Єльцин вибрав наступника. Надійного. Сподіваюся, хоч він так сильно не розчаровує росіян, як Україна.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-06-06
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Киевляне стали чаще обращаться за диагностикой еще до клинических симптомов
Несмотря на то, что о важности диагностики говорят десятилетиями все врачи, большинство жителей Украины оказывается в кабинете диагноста только после обнаружения у себя симптомов. Как правило, обратившись к врачу, они рассчитывают получить пару рецептов на какие-нибудь таблетки, выслушать лекцию о
Вчера, 18:1493
Прочистка засоров канализации любой сложности
Если вы не можете ликвидировать засор самостоятельно, работники компании "Труболюб" всегда придут на помощь. Компания работает круглосуточно, без выходных, а также предоставляет смежные услуги, о которых можно узнать на сайте.
5-июн-2020, 23:18106
Настоящий китайский чай: богатство цвета и аромата в вашей чашке
Улун — чай средней ферментации, который занимает промежуточную позицию между белым и красным чаем. Он ферментирован примерно на половину. Известный улун Да Хун Пао купить можно в New Tea.
5-июн-2020, 23:16121
Обустройство маленькой прихожей: советы и обзор типичных ошибок
Прихожая — предисловие ко всему дому. Она формирует впечатление о квартире, встречает хозяев и гостей. Мало кто может похвастаться просторной прихожей, где легко уместить любые элементы меблировки, аксессуары и предметы декора
5-июн-2020, 10:17142
Грузовые перевозки по Киеву
Предложение многих транспортных компаний адресовано предприятиям и частным лицам, имеющим потребность в организации в сфере транспорта. Компания гарантирует комплексное обслуживание штучных, крупногабаритных и специальных грузов во внутренних и международных перевозках.
4-июн-2020, 18:00124
Де придбати оснащення для НУШ
Реформа системи освіти не обмежується зміною методик викладання. Концепція Нової української школи працює комплексно. Головна мета полягає в створенні комфортного простору для навчання і розвитку дітей.
4-июн-2020, 13:48130

События

Власти Армении заявили о критической ситуации с коронавирусом
Ежедневный прирост случаев коронавируса составляет более 500 человек уже 5 дней подряд
Сегодня, 11:3748
Сотни мин и снарядов нашли в парковой зоне в Винницкой области
Это снаряды со времен Второй мировой войны
Сегодня, 11:3645
Иностранца которого искал Интерпол за переправку "нелегалов" задержали пограничники
Мужчину разыскивали за организацию нелегальной миграции в Молдове
Сегодня, 11:3546
Около 5 тысяч дел по фактам насилия полицейских расследует ГБР
В ГБР создали спецподразделения для расследования фактов насилия и пыток со стороны правоохранителей
Сегодня, 09:5763
Против полицейского насилия в США протестовали в Европе
Демонстранты выразили солидарность с участниками протестов в США
Сегодня, 09:5062
Обновлённые данные про заболевших и умерших от коронавируса в Украине 07.06 (состоянием на 09:00)
По данным Центра общественного здоровья, по состоянию на 09:00 7 июня в Украине 26 999 лабораторно подтвержденных случаев COVID-19
Сегодня, 09:41672