
Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань (ДБР), розташованого в місті Мелітополі, розпочали досудове розслідування за фактом порушення правил поводження зі зброєю
Про це повідомляє прес-служба ДБР.
За попередньою інформацією бюро, військовослужбовець під час розряджання зброї вистрілив з автомата АКС-74, чим завдав поранення в ногу своєму колезі по службі. Пораненого госпіталізували до військового шпиталю Миколаєва.
"Планується комплекс судових експертиз та вручення військовослужбовцю повідомлення про підозру", - повідомили в бюро.
ДБР класифікувало злочин за ч. 1 ст. 414 Кримінального кодексу (порушення правил поводження зі зброєю, якщо це заподіяло потерпілому тілесні ушкодження).
У разі доведення вини військовослужбовцю загрожує покарання у вигляді службового обмеження на строк до 2 років або тримання в дисциплінарному батальйоні на той самий строк, або позбавлення волі на строк до 3 років.