МИКОЛАЙЧИК ЗАКЛИКАЄ УЖГОРОДЦІВ РАЗОМ ЗБУДУВАТИ НАЙКРАЩИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

МИКОЛАЙЧИК ЗАКЛИКАЄ УЖГОРОДЦІВ РАЗОМ ЗБУДУВАТИ НАЙКРАЩИЙ ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

13 грудня в Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція Ужгородського Миколайчика – відомого персонажа, втіленого у формі скульптури в Ужгороді та «ініціатора» благодійних справ.

Йшлося про сюрпризи та подарунки, які готує Миколайчик для усіх мешканців міста. Він передав послання до Ужгородського прес-клубу, в якому уповноважив повідомити важливу інформацію. Як відомо, Миколайчик є Посланцем святого Миколая в Ужгороді, він продовжить започатковану торік традицію і реалізує чергову добру справу. Миколайчик пропонує ужгородцям згуртуватися заради спільної мети і збудувати в місті новий, дуже гарний і сучасний дитячий майданчик. До слова, модульного типу, тобто, його розміри залежатимуть від того, скільки людей відгукнеться і візьме участь у проекті.

Щоб це «матеріалізувати», він знову влаштовує свято – Другий Благочинний прийом Ужгородського Миколайчика.

Миколайчик, хоч і така от казкова особистість, та все ж живе у 21-у столітті. Тож не може оминути сучасність. Тож це свято буде мати сучасні елементи, а його тема стосується зірок. Гасло Миколайчика, яке викарбувано на його гербі – Добро і Радість. Улюблена фраза і «життєве переконання» — дива трапляються! А от девіз цього проекту – Зірки Близько. Гості звернуть увагу на небо і на зорі. Ця тема є однією з центральних в аукціоні. Так, одним з лотів буде … справжня зірка та все, щоби мати можливість її, та не тільки її побачити.

Також знову будуть лоти з Майстерні Ужгородського Миколайчика (це, зокрема, і дуже яскравий велосипед – Миколайчик «в тренді» і теж підтримує тему вело руху в Ужгороді!) та ексклюзивні лоти. До прикладу, день в кріслі ужгородського мера. Є певні традиції – знову йтиметься про особливу новорічну ялинку та іменну лавицю, яка буде встановлена в альпінарії…

            Але головні лоти, звісно, стосуються мети. Ідеться про башти майданчика. Як лот пропонуватиметься надати башті ім’я на власний вибір. Ну, певно, йдеться, саме про дитячі імена, і вони будуть викарбувані на бронзових табличках, які встановлять на баштах… Себто, учасник акції, гість Прийому, може, придбавши лот, у такий спосіб подарувати своїй дитині іменну башту в цьому майданчику. І водночас – подарувати майданчик усім дітям Ужгорода!!!

            Що важливо, Миколайчик – це особа, якій притаманно радувати і дарувати подарунки. Тож він не тільки запрошує долучитися своїх гостей до доброї справи, а й дякує їм за це та тішить і обдаровує. Так, знову буде надзвичайна лотерея з чудовими подарунками – їх більше 50-ти. А головним призом, який розіграється серед учасників свята – перебування в Лапландії та зустріч з Санта Клаусом в його резиденції. Звідти вже надійшло послання…

Запрошення на прийом, як усе у Миколайчика, особливі. Це справжні лампочки, робочі, але оздоблені вручну декористами. Самі запрошення – це коробочка, там є і герб Миколайчика, і вся інформація.         

Дата заходу також дуже цікава – 20.12.2012. А місце обране з огляду на те, де найкраще видно небо та нічний Ужгород… Квитки коштують 250 гривень, і їх придбання є й внеском у проект.

Миколайчик, який гуртує громаду, закликає Ужгород – збудуємо разом найкращий майданчик міста, для того, аби спільно принести дітям радість…

 

Додаткова інформація від «технічної служби Миколайчика».

Майданчик буде розташований в одному з скверів Ужгорода. Запит про виділення місця під розташування майданчика буде направлено міській владі після проведення аукціону.

Планується зібрати максимально можливу суму, щоб розширити майданчик, зробити якісне покриття та зручне облаштування. При зовнішньому оздобленні орієнтуватимуться на кращі європейські взірці малих архітектурних форм і до оздоблення планується залучити креативну ужгородську молодь, яка реалізує себе в дизайні та мистецтві.

Креслення під майданчик розроблені індивідуальні, збірні модулі будуть відрізнятись від тих, що вже встановлені в Ужгороді. Помічники Миколайчика сподіваються на підтримку громади міста в цьому проекті.

Башти майданчика будуть іменні, і це ім’я буде надавати меценат, який долучиться до проекту під час аукціону. «Башта принца Іванка», чи «Принцеси Софійки» – це буде вигравіювано на спеціально декорованій табличці, та встановлена власними руками дитини під час монтажу майданчика.

 

Для довідки.У 2010-му році святий Миколай написав листа ужгородцям, в якому повідомив, що в нашому місті тепер буде жити його Посланець, було відкрито резиденцію і одразу ж тоді, в грудні, відбувся перший Миколайчиків благочинний аукціон. Мета була – адресна допомога діткам, які цього потребують, в Ужгороді. Також помічники Миколайчика поїхали з подарунками у Батьово.

У 2011-му році вирішили влаштувати справді святковий і масштабний захід – з метою, яка стосується всього міста. Миколайчик разом з помічниками організував перший Благочинний прийом з аукціоном. Мета – згуртувати громаду і зібрати кошти на облаштування безпечних пішохідних переходів та влаштувати в Ужгороді свято нового формату, відродивши традицію міських благочинних прийомів. Було дійство у підвалах Совиного гнізда, яке відвідали майже сто людей… У результаті було облаштовано безпечні пішохідні переходи поблизу шкіл.

 Джерело: Ужгородський прес-клуб реформ

 

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-08-11
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Купольные LED-светильники: особенности и преимущества
В последнее время купольные светодиодные светильники обрели особую популярность, поскольку их использование имеет ряд важных преимуществ, если их сравнивать с традиционными аналогами.
Вчера, 20:4666
Хлеб - “Всему голова”
Самая вкусная выпечка на все случаи жизни: технология приготовления
Вчера, 19:2168
Косметика на сайте BonVivant
Компания «Бон Вивант» предлагает широкий ассортимент элитной косметики на основе натуральных ингредиентов.
Вчера, 18:4172
Кожаный диван: преимущества и особенности ухода
Облегчить себе задачу поиска можно, заказав мягкую мебель в интернет-магазине Softa. В продаже представлена продукция премиального класса известных брендов (зарубежных и отечественных), а также товары собственного производства компании
Вчера, 15:5174
ОСАГО
Зачем нужен ОСАГО и основная информация об обязательном страховании автогражданской ответственности. Лучшие цена на ОСАГО в autobooking.com
Вчера, 15:4877
Рессоры
Плавность хода транспорта обеспечивается подвеской. В некоторых видах легковых автомобилей, грузовых авто и специализированной техники, ее составляющими конструктивными элементами являются рессоры, за счет функциональности которых компенсируются колебания, возникающие по причине неровностей
Вчера, 14:4461

События

Изымать авто у демонстрантов решили силовики в Беларуси
Силовики считают, что в таких случаях авто "являются орудием преступления"
Вчера, 22:4955
Возможность санкций в отношении Беларуси изучает ЕС
В Евросоюзе считают, что выборы в Беларуси не были ни свободными, ни справделивыми
Вчера, 21:0962
Судью Вовка НАБУ объявил в розыск
Также в розыск объявили еще шестерых фигурантов дела
Вчера, 21:0761
Военную технику стянули в центр Минска
Демонстранты собираются на очередной протест на 19:00
Вчера, 19:3696
Действия ОМОНа против демонстрантов парламент Беларуси назвал адекватными
Депутаты назвали протесты попыткой дестабилизации ситуации в стране
Вчера, 19:3572
В штабе Тихановской призвали Лукашенко мирно передать власть народу
Штаб выразил поддержку демонстрантам
Вчера, 19:2995