У Виноградові буде спортивно-розважальний комплекс

У відповідь на телефонні дзвінки городян, які просять поінформувати читацький загал про об’єкт, що будується на стадіоні «Пластмасовик» і хвилюються, чи, бува, не стане він наступним довгобудом (поки що зведено тільки фундамент), Тому ми звернулися з проханням надати коментар на цю тему до приватного підприємця з Виноградова Йосипа ДРОШКОВЦІ: 

– Задум про будівництво цього об’єкта виник давно. Маю сім’ю, наразі вже дорослих синів. Так-от, коли вони були ще дітьми, то їм не було де проводити свій вільний від навчання час із користю для здоров’я. Тому я й виношував ідею побудувати спортивно-розважальний комплекс для молоді Виноградова. Зі своїх дитячих років пригадую, що дуже багато часу проводив на стадіоні  (був членом футбольної команди ДЮСШ). І пам’ятаю, що спорту в той період приділялася велика увага. А стадіон тоді був чистим, затишним, благоустроєним.
 
Уже десятиліттями жителі міста звикли, що це – територія спорту, то саме там й доречно пропагувати його. Тому основною метою було побудувати об’єкт спортивного призначення. Спитаєте, чому комплекс називається спортивно-розважальним? Через те, що, гадаю, і в такому приміщення його відвідувачі мають мати можливість випити каву чи сік. А загалом там заплановані тренажерний зал і душові кабінки.
 
Свого часу я і ще один приватний підприємець – Йосип Баник подали до міської ради пропозицію стосовно цього проекту. Її було розглянуто і більшістю голосів депутатського корпусу прийнято відповідне рішення щодо будівництва об’єкту спортивного призначення. Тому він там і планується, а не просто якийсь бар чи кафе. Зрештою, подібні заклади й недоцільні в тому місці, бо неподалік уже є «Три дуби».
 
А комплекс (це буде одноповерхова споруда загальною площею близько 300 квадратних метрів, передня стіна – 25х14 м, задня йтиме трохи навскіс) цілком «вписуватиметься» в ландшафт стадіону, і будуватимемо об’єкт, згідно зобов’язань, без зміни цільового призначення. Між іншим, ще до початку будівництва з тієї ділянки ми вивезли три машини сміття.
 
До слова, у мого колеги Йосипа Баника, з яким спільно реалізуватимемо цей проект, спершу був задум щодо боулінг-клубу. Але його будівництво технологічно дуже складне, до того ж, територія для цього замала (її ми ділимо вдвох). Тренажери там будуть обов’язково, а чи буде тенісний стіл або якесь інше спортивне обладнання – час покаже. Можливо, варто подумати про спортивні секції для дітей, заняття фітнесом для дівчат і жінок.
 
Зрештою, думаю, в спортивній площині немає конкуренції – важко охопити всіх бажаючих вести здоровий спосіб життя. А спорт, фізична активність і здоров’я – нероздільні. У нашому місті магазинів, кав’ярень і барів – безліч, то чому б не побудувати спортивно-розважальний комплекс? Благо, у Виноградові підприємці завжди знаходять порозуміння з владою, вони – нарівні. Приміром, я наразі не є депутатом, але міський голова Степан Бочкай знаходить час, аби обговорити те чи інше питання. Він готовий вислухати задуми і труднощі будь-якого підприємця. Ще ніколи Степан Золтанович не відштовхував від себе людей з ідеями, бо вважає, що все нове – для Виноградова прийнятне.
 
А щодо нашого проекту, то поступове втілення задуму почалося з 2007 року. Йдеться про всі необхідні процедури та збір дозвільних документів, які згодом пройшли перевірку в Ужгороді, тричі – в Києві. Нині ми маємо все – дозволи, підтвердження, експертизи.
 
Вже більше двох років сплачую орендну плату за землю (щомісячно 1150 гривень). Стільки ж за свою частку платить і Йосип Баник. А з цієї ділянки ще скоро не матимемо користі і віддачі. Тобто, довгобуд – не в наших інтересах, було б краще пришвидшити процес будівництва. Але є умови технологічного процесу, від яких ми залежимо. На моїй ділянці вирубано 5 дерев (4 із них були хворі). Спеціалісти-лісники приїздили з Ужгорода, все знято на відеокамеру. Згідно чинного законодавства, я сплатив 2740 грн. за  лісовідновлення.
 
Ми з Йосипом спершу й не уявляли, що процедура буде настільки складною і довготривалою. Після викорчування дерев земля була сильно розпушеною. Отож, звівши фундамент, відповідно до технологічних вимог немає можливості продовжувати будівництво. Причому, вирішуємо це не ми, а фахівці-будівельники (укладено договір із підприємством, яке проводить будівельні роботи на теренах Закарпаття). Фірма солідна, спеціалісти досвідчені. Нагляд за будівництвом нашого об’єкту здійснює представник з Ужгорода.
 
Через загрозу просідання фундаменту, зводити стіни цьогоріч ми не могли. Робитимемо це навесні, як тільки-но погода дозволить і будівельна фірма прийме рішення про продовження робіт. Між іншим, ми з Йосипом будуємо цей комплекс не для себе. Сподіваємося, що в перспективі він принесе користь жителям Виноградова, а ми допоможемо людям зберегти або ж покращити своє здоров’я. Гадаю, це достойніша справа, ніж побудувати бар…

Голос Карпат

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-11-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

LEDTECH: лучшая светодиодная продукция для вашего бизнеса
Светодиодная продукция, к которой, как правило, относят бегущие строки, медиа постеры, вывески, LED-экраны, табло и пр., является достаточно мощным инструментом для информирования потенциальных клиентов о тех или иных товарных предложениях и услугах, а также привлечения внимания проходящих мимо
Вчера, 15:18180
Холодильник вышел из строя. Что делать?
Попробуйте представить дом без холодильника. Правда, это сложно. Ведь благодаря этому устройству мы имеем возможность хранить наши продукты и пищу максимально долго – без потери их вкусовых и презентабельных качеств.
Вчера, 15:02103
Ремонт электропроводки автомобиля
Если вы являетесь счастливым обладателем автомобиля, то это означает, что ежедневно вы используете не просто средство для передвижения, а сложный механизм, в котором есть множество различных приборов, требующих электричество.
25-ноя-2020, 23:04119
Zdravo-kids.info: энциклопедия заботливых родителей
Семьи, имеющие маленьких детей, всегда должны быть на чеку, ведь простуда, ГРВИ и другие недуги – довольно частое явление, особенно в осенне-зимний период. «Предупрежден – значит вооружен», - именно так гласит народная мудрость, с которой трудно поспорить.
25-ноя-2020, 23:01123
6 советов и рекомендаций, которые помогут вашему бизнесу сэкономить на канцелярских принадлежностях
Если вы владеете или управляете бизнесом, то знаете, насколько дорогими могут быть канцелярские товары. Даже в наше digital-изированное время всем компаниям нужны ручки, скрепки, бумага, папки и многое другое, чтобы каждый сотрудник мог работать продуктивно. 
25-ноя-2020, 20:28121
Нужны пластиковые окна? «Вимарко» - лучший производитель
На смену традиционным деревянным окнам постепенно пришли пластиковые, имеющие целый ряд важных преимуществ, среди которых, наверное, самым главным можно назвать высокий уровень энергоэффективности. В условиях постоянных скачков цен на газ и электричество.
25-ноя-2020, 15:33159

События

Планируемые доходы и расходы бюджета-2021 назвал Кабмин
Кабинет министров утвердил показатели ожидаемых расходов и доходов госбюджета на 2021 год.
Вчера, 20:3470
Доработанный бюджет-2021 согласовал Кабмин
Кабинет министров согласовал доработанный проект государственного бюджета на следующий год.
Вчера, 20:3177
Партию беспилотников Bayraktar в 2021 закупит Украина
Украина намерена закупить в следующем году партию турецких беспилотников Bayraktar.
Вчера, 20:2669
Степанов заявил что никто не планирует вводить локдаун с завтрашнего дня
По состоянию на сегодня в Украине не планируют вводить жесткий карантин, так называемый локдаун.
Вчера, 18:2683
Законы о поддержке бизнеса во время карантина Зеленский внес в Раду
Президент Владимир Зеленский внес в Верховную раду законопроекты о поддержке бизнеса во время карантина.
Вчера, 18:2487
Проект госбюджета-2021 на утверждение Кабмина передал Минфин
После утверждения правительством документ внесут в Раду для второго чтения.
Вчера, 18:2183