Апетити ростуть - три велосипеди за ніч з одного будинку

Апетити ростуть - три велосипеди за ніч з одного будинку

Крадіжки велосипедів у нашому краї вже також стали своєрідною візитною карткою області.
Посудіть самі: з початку року на Закарпатті викрали 289 велосипедів, з яких понад сотня припадає на обласний центр. За якийсь тиждень в області викрали 18 великів, з яких – 8 в Ужгороді. 45 велозлодіям вже повідомили про підозру, однак крадіжки двоколісного транспорту й надалі мають місце. Але тепер відійдемо від статистики до конкретних фактів. Незважаючи на те, що крадіїв затримують, бажаючих цупити чужий транспорт не меншає. 
Уранці дружина відводила сина на іспит і виходячи з під’їзду, йшла з ним до машини. – розповідає ужгородець Володимир. – Та хлопчик замітив, що двері у напівпідвальне приміщення, що в під’їзді відчинені й повідомив про це жінц. Дружина, у свою чергу, зателефонувала мені. Зайшовши в приміщення кладової кімнати зрозумів, що тут побували злодії. Звідси, з каптерки, зникли три велосипеди: два моєї сім’ї, а один сусідки. На місце події я викликав міліці, яка приїхала напрочуд швидко, за якихось 15 хвилин. Під час обстеження приміщення міліціонери повідомили, що у місті досить багато крадіжок велосипедів. Замок на дверях кладової перекусили спеціальними кусачками. Певніше за все, невідомі злодії проникли в приміщення уночі, оскільки звечора все ще було на місці.
В Ужгородському міськвідділ міліції повідомили, що після повідомлення про крадіжку велосипедів, на місце виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці обстежили приміщення. Схоже, що у місті діють кілька чоловік, які займаються такими крадіжками. Крім цього оперативники радять робити все, щоби велосипеди та інші цінні речі були недоступними для зловмисників. Для цього крім підвалу варто й на під’їзді ставити кодовий замок. При появі підозрілих невідомих осіб, які ошиваються біля помешкань, треба повідомити на «102».
7dniv.info за матеріалами Івана Ладжуна, Новини Закарпаття 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-06-06
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Киевляне стали чаще обращаться за диагностикой еще до клинических симптомов
Несмотря на то, что о важности диагностики говорят десятилетиями все врачи, большинство жителей Украины оказывается в кабинете диагноста только после обнаружения у себя симптомов. Как правило, обратившись к врачу, они рассчитывают получить пару рецептов на какие-нибудь таблетки, выслушать лекцию о
Вчера, 18:1467
Прочистка засоров канализации любой сложности
Если вы не можете ликвидировать засор самостоятельно, работники компании "Труболюб" всегда придут на помощь. Компания работает круглосуточно, без выходных, а также предоставляет смежные услуги, о которых можно узнать на сайте.
5-июн-2020, 23:1890
Настоящий китайский чай: богатство цвета и аромата в вашей чашке
Улун — чай средней ферментации, который занимает промежуточную позицию между белым и красным чаем. Он ферментирован примерно на половину. Известный улун Да Хун Пао купить можно в New Tea.
5-июн-2020, 23:16104
Обустройство маленькой прихожей: советы и обзор типичных ошибок
Прихожая — предисловие ко всему дому. Она формирует впечатление о квартире, встречает хозяев и гостей. Мало кто может похвастаться просторной прихожей, где легко уместить любые элементы меблировки, аксессуары и предметы декора
5-июн-2020, 10:17124
Грузовые перевозки по Киеву
Предложение многих транспортных компаний адресовано предприятиям и частным лицам, имеющим потребность в организации в сфере транспорта. Компания гарантирует комплексное обслуживание штучных, крупногабаритных и специальных грузов во внутренних и международных перевозках.
4-июн-2020, 18:00118
Де придбати оснащення для НУШ
Реформа системи освіти не обмежується зміною методик викладання. Концепція Нової української школи працює комплексно. Головна мета полягає в створенні комфортного простору для навчання і розвитку дітей.
4-июн-2020, 13:48126

События

Вспышка COVID-19 произошла в Черновицкой области
Несколько семей на самоизоляции
Вчера, 20:4371
На обувной фабрике в Запорожье случился пожар
Пожар произошел на обувной фабрике "Мида"
Вчера, 20:3554
Продление рекордного сокращения добычи нефти согласовали страны ОПЕК+
Снижение добычи на 9,7 млн барр. в сутки продлится до конца июля
Вчера, 18:4667
Арестовали банду полицейских из Павлограда
Семерых полицейских арестовали без права на залог
Вчера, 18:4069
До Канады добрался "Черный майдан". Стать на колени заставили премьера Трюдо
В Канаде протестующие против расизма и полицейского вынудили премьер-министра страны Джастина Трюдо стать на колено в память о жертвах расизма
Вчера, 16:02191
Украинец на Закарпатье после прыжка в реку потерял сознание
Вчера, 5 июня, украинские пограничники спасли 28-летнего мужчину, который прыгнул с моста в реку Тиса на Закарпатье
Вчера, 15:5786