Мурашки по шкірі: 1 серія 8 сезону "Гри престолів" вразила глядачів

Мурашки по шкірі: 1 серія 8 сезону "Гри престолів" вразила глядачів
1 серія 8 сезону "Гри престолів" стала предметом обговорень фанатів серіалу по всьому світу
У неділю 14 квітня на каналі HBO вийшла перша серія 8 сезону "Гри престолів". Його називають найбільш очікуваним серіалом 2019-го року. Як відомо, кожну з серій минулого сезону вже подивилися більше 30 мільйонів глядачів.
В цей раз очікується не менший ажіотаж навколо нових серій. Чим особливий фінальний сезон і його перша серія – в матеріалі.
Де дивитися онлайн 1 серію 8 сезону "Гри престолів"
В HBO запланували транслювати серіал "Гра Престолів" в прайм-тайм – щонеділі о 9 вечора за Нью-Йорку.
В Україні в день прем'єри було 4 години ранку понеділка.
Всього буде шість серій 8 сезону "Гри престолів": 1 серія 14 квітня, 2 серія - 21 квітня, 3 серія - 28 квітня, 4 серія - 5 травня, 5 серія - 12 травня, 6 серія - 19 травня.
Реакція фанатів серіалу на 1 серію 8 сезону: "мурашки по шкірі"
Користувачів захопила 1 серія 8 сезону серіалу. Так, перед самою прем'єрою один з фанів написав "після двох років очікування залишилося два дні, я готовий!". Або "цей тиждень здається довшим, ніж два роки очікування". Тож не дивно, що новий 8 сезон називають найбільш очікуваним серед усіх серіалів року.
Про що буде новий сезон, коротко описав інший користувач: "Війна, романтика, зустрічі з союзниками, і все те, що викликало мурашки по шкірі. І ще те, що Серсея п'є вино".
"Це буде і хороший, і поганий рік. Хороший тому, що вийде новий сезон улюбленого серіалу, а поганий тим, що цей сезон буде останнім", - написав ще один фанат "Ігри престолів".
Головні особливості сюжету 1 серії 8 сезону
Всі події фінального сезону будуть розгортатися навколо атаки Білих Ходоків на королівства. Першу серію зробили розміреною і без смертей і руйнувань, які вже встигли стати "візитною карткою" серіалу. Перший епізод кінокритики описують як такий, що створений за всіма канонами телебачення.
Перша серія "Ігри престолів" закладає основу для розвитку події у нових серіях. Шокуючий поворот перших серій – жарти героїв серіалу. Тут багато гумору та дотепних цитат.
Цікаво, що  у США 1 серію заключного сезону "Гри престолів" виклали в публічний доступ на 4 години раніше, ніж відбулася прем'єра. Пізніше це пояснили збоєм системи. У Росії серію виклали на 40 хвилин пізніше. Там серію вчасно показати не змогли через те, що на сервери було велике навантаження.
Графік виходу серій 8 сезону серіалу Гра престолів
Фінальний сезон Гри престолів на каналі HBO складається всього з 6 серій. Хоча у всіх минулих сезонах було 10 епізодів (тільки в минулому сьомому було 7 серій).
Це пов'язано з тим, що автори драми зіткнулися з браком матеріалу для адаптації в десятисерійному форматі. Крім того, помітно, що бюджет кожного епізоду 8 сезону вищий, ніж бюджет серій попередніх сезонів.
1 серія - 14 квітня (режисер Девід Наттер)
2 серія - 21 квітня (режисер Девід Наттер)
3 серія - 28 квітня (режисер Мігель Сапочник)
4 серія - 5 травня (режисер Девід Наттер)
5 серія - 12 травня (режисер Мігель Сапочник)
6 серія - 19 травня (режисери Девід Беніофф та Д. Б. Уайсс)

 

 

 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-06-06
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Киевляне стали чаще обращаться за диагностикой еще до клинических симптомов
Несмотря на то, что о важности диагностики говорят десятилетиями все врачи, большинство жителей Украины оказывается в кабинете диагноста только после обнаружения у себя симптомов. Как правило, обратившись к врачу, они рассчитывают получить пару рецептов на какие-нибудь таблетки, выслушать лекцию о
Вчера, 18:1483
Прочистка засоров канализации любой сложности
Если вы не можете ликвидировать засор самостоятельно, работники компании "Труболюб" всегда придут на помощь. Компания работает круглосуточно, без выходных, а также предоставляет смежные услуги, о которых можно узнать на сайте.
5-июн-2020, 23:1893
Настоящий китайский чай: богатство цвета и аромата в вашей чашке
Улун — чай средней ферментации, который занимает промежуточную позицию между белым и красным чаем. Он ферментирован примерно на половину. Известный улун Да Хун Пао купить можно в New Tea.
5-июн-2020, 23:16107
Обустройство маленькой прихожей: советы и обзор типичных ошибок
Прихожая — предисловие ко всему дому. Она формирует впечатление о квартире, встречает хозяев и гостей. Мало кто может похвастаться просторной прихожей, где легко уместить любые элементы меблировки, аксессуары и предметы декора
5-июн-2020, 10:17128
Грузовые перевозки по Киеву
Предложение многих транспортных компаний адресовано предприятиям и частным лицам, имеющим потребность в организации в сфере транспорта. Компания гарантирует комплексное обслуживание штучных, крупногабаритных и специальных грузов во внутренних и международных перевозках.
4-июн-2020, 18:00122
Де придбати оснащення для НУШ
Реформа системи освіти не обмежується зміною методик викладання. Концепція Нової української школи працює комплексно. Головна мета полягає в створенні комфортного простору для навчання і розвитку дітей.
4-июн-2020, 13:48127

События

Запретят душить задерживаемых полицейским Миннеаполиса
Также планируется обязать полицейских останавливать применение удушающих приемов к задержанным со стороны коллег
Сегодня, 05:0032
Масштабный сбой произошел в работе Telegram
На проблемы в работе мессенджера пожаловались около 15 тыс. пользователей
Сегодня, 03:0054
Вспышка COVID-19 произошла в Черновицкой области
Несколько семей на самоизоляции
Вчера, 20:4388
На обувной фабрике в Запорожье случился пожар
Пожар произошел на обувной фабрике "Мида"
Вчера, 20:3567
Продление рекордного сокращения добычи нефти согласовали страны ОПЕК+
Снижение добычи на 9,7 млн барр. в сутки продлится до конца июля
Вчера, 18:4682
Арестовали банду полицейских из Павлограда
Семерых полицейских арестовали без права на залог
Вчера, 18:4083