Ейфорія та драйв з групою «THE HARDKISS» в Ужгороді

Ейфорія та драйв з групою «THE HARDKISS» в Ужгороді
В останій день липня, в ужгородському драмтеатрі відбувся виступ легендарного англійськомовного гурту «THE HARDKISS» в рамках туру Pepsi Stars Of Now. Нагадаємо, що бренд був заснований ще в 2011 році в місті Києві. А все почалося з того, що ще зовсім юна Юлія Саніна (тепер фронтмен групи, вокалістка) пробувала себе в журналістиці і займалася написанням матеріалів. В цей час їй вдалося познайомитися з продюсером ефіру на українському MTV – Валерієм Бебко. Далі спробували писати разом музику і в подальшому був заснований дует «Val & Sanina». В рамках цього проекту було записано пробне відео та декілька пісень на російській мові. Далі почався бурхливий підйом гурту, саме в цей час була і обрана назва – «THE HARDKISS». Наразі група здобуває дуже хороше місце в рейтингу, про що свідчить те, що даний гурт виступав на одній сцені з такими мега-виконавцями, як – «Prodigy», «Hurts».
В Ужгороді ж «THE HARDKISS» був вперше. Відразу ж вокалістка запевнила, що трохи незвично проводити виступ на сцені драмтеатру, коли глядачі сидять на місцях, попросила, щоб всі були якомога розкутішими. А далі живий звук, креативність гурту, хороше світлове шоу – зробило своє. Вся публіка наче «вибухнула» від запальних ритмів «THE HARDKISS», кожен з присутніх намагався підспівувати. А молодь не міг втримати ніхто, яка просто таки біля сцени почала танцювати. Концерт тривав трохи більше години, але цього було цілком ніж достатньо, щоб ввести глядачів в стан ейфорії та драйву. Коли ж, гурт закінчив свій виступ – публіка не вагаючись попросила композицію на «біс». Гурт виконав ще дві пісні, одна з яких з нового альбому 2015 року. На завершення виконавці повідомили, що ще обов’язково приїдуть в Ужгород, але вже наступного року.
Джерело: karpatskijobjektiv.com Богдан КУЛЬЧИЦЬКИЙ
В Ужгороді ж «THE HARDKISS» був вперше. Відразу ж вокалістка запевнила, що трохи незвично проводити виступ на сцені драмтеатру, коли глядачі сидять на місцях, попросила, щоб всі були якомога розкутішими. А далі живий звук, креативність гурту, хороше світлове шоу – зробило своє. Вся публіка наче «вибухнула» від запальних ритмів «THE HARDKISS», кожен з присутніх намагався підспівувати. А молодь не міг втримати ніхто, яка просто таки біля сцени почала танцювати. Концерт тривав трохи більше години, але цього було цілком ніж достатньо, щоб ввести глядачів в стан ейфорії та драйву. Коли ж, гурт закінчив свій виступ – публіка не вагаючись попросила композицію на «біс». Гурт виконав ще дві пісні, одна з яких з нового альбому 2015 року. На завершення виконавці повідомили, що ще обов’язково приїдуть в Ужгород, але вже наступного року. Богдан КУЛЬЧИЦЬКИЙДжерело: karpatskijobjektiv.com
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)