Бандити з Півдня України грабували самотніх пенсіонерів на Закарпатті та Львівщині

Бандити з Півдня України грабували самотніх пенсіонерів на Закарпатті та Львівщині
Судитимуть злочинну групу, яка спеціалізувалась на вчиненні розбійних нападів в Закарпатській та Львівській областях, повідомили у прокуратурі Закарпатської області.
Прокуратура затвердила та направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо організованої злочинної групи в складі 5 осіб, які обвинувачуються за ч. 4 ст. 187 КК України (розбійний напад, вчинений у складі організованої злочинної групи).
Досудовим розслідуванням встановлено, що один мешканець Миколаївської та четверо мешканців Одеської областей протягом жовтня 2014 – березня 2015 року скоїли 15 розбійних нападів на території Тячівського, Воловецького, Хустського районів Закарпатської області та Дрогобицького, Сколівського, Старосамбірського, Турківського районів Львівщини на одиноких або похилого віку осіб за місцем їх проживання.
Перед цим члени злочинної групи відвідували стареньких під приводом продажу недорогого одягу, а відтак дізнавались про їх матеріальний стан. 
Таким чином, злочинці заволоділи грошовими коштами та цінностями на майже півмільйона гривень.
Наразі всі члени ОЗГ перебувають під вартою.
Згідно з санкцією ч.4 ст.187 КК України, підсудним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 8 до 15 років із конфіскацією майна.
Джерело: Відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-02-26
пенсіонери 3 сентября 2015 20:36
вважаємо -що держава має зробити щось вагоміше для захисту пенсіонерів і одиноких людей .....напр.дозволити обєднуватись їм в громади-буд пенсіонерів на базі чи то закинутих гуртожитків чи лікарень .ч иінших приміщень...щоб овни могли жити в товаристві -і бути захищеними ячкось ...дозволити зброю хоча б охоронцю їх .......призначити медичного працівника з числа медперсоналу -теж пенсіонера чи одиноку ..але ж тим треба займтаися у відділа х соу забезпечення .....а не покидати їх на самотність і беззахищеність ..від всяких посягань .......слід ретельно переглянути ту "хвалену поміч со працівників -- яка закшбчається тільки в тому -- що принесуть з магазину --щось з найблжчого ..а про іншу допомогу --нема мови навіть --то навіщо тоді така служба ???коли реальної допомоги нема .....правильним було б-можливо новій поліції навідуватись до одиноких людей похилого віку -і спитати про все і всяк .....хто і що пропонує і приходить і тд і роз"яснювати їм -- що не слід відкривати двері ні під яким видуманим приводом .....і тд і тд ..і тд ..
дід Михайло 3 сентября 2015 21:06
все це гра в демократію, пропаганда толерантності. Русі-Україні потрібні славяно-Арійські Закони, а не Андертальців хазарів. все на сайті
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
Сегодня, 08:5467
Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
Вчера, 15:07112
ТОП-3 лучших производителей теплых полов
В последнее время система электрического теплого пола пользуется огромнейшей популярностью и все чаще становиться лучшей альтернативой традиционного отопления.
Вчера, 14:52118
Особливості підбору дитячих роликів в інтернет-магазині Rollerland
Раніше дитячі ролики були найбажанішим подарунком для хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 15-17 років, але купити їх було дуже складно через високу вартість й відсутність на українському якісної екіпіровки.
Вчера, 10:09142
Как установить доборы на входные двери
Добор — это панель, которая необходима для увеличения размера дверной коробки и соединения наличниками в том случае, если имеются несовпадения с параметрами стены.
25-фев-2021, 18:47233
Кассетные алюминиевые потолки — удачное решение для современного дизайна
Алюминиевые потолки кассетного типа по праву считаются самыми долголетними подвесными системами. Алюминий не боится коррозии, а полимерное напыление повышает и без того высокую износоустойчивость металла. 
25-фев-2021, 14:16250

События

Более 300 школьниц после нападения боевиков исчезли в Нигерии
В Нигерии после нападения боевиков 317 учениц школы-интерната штата Замфара пропали без вести.
Сегодня, 11:1458
Повестку дня следующего заседания СНБО назвал Данилов
Во время следующего заседания Совета национальной безопасности и обороны планируют заслушать отчеты Службы безопасности Украины, Офиса генерального прокурора, Министерства внутренних дел.
Сегодня, 11:1263
О возможном росте заболеваемости коронавирусом предупредил Байден
Президент США Джо Байден заявил, что заболеваемость коронавирусом может вырасти из-за появления новых штаммов.
Сегодня, 11:1154
Данилов заявил что Украина не боится реакции Путина на санкции против Медведчука
Секретарь СНБО Алексей Данилов заявил, что Украина не боится шагов российского президента Владимира Путина в ответ на санкции в отношении его кума Виктора Медведчука.
Сегодня, 10:4390
В FDA рекомендовали одобрить вакцину Johnson&Johnson в США
Эксперты Управления по контролю качества продуктов и лекарственных препаратов (FDA) США рекомендовали одобрить применение вакцины от коронавируса компании Johnson & Johnson.
Сегодня, 09:3382
Генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова выразила убеждение, что Украина сможет вернуть большую часть убытков в деле ПриватБанка
Генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова выразила убеждение, что Украина сможет вернуть большую часть убытков в деле ПриватБанка.
Сегодня, 09:24104