Профтехосвіту на Закарпатті з нового року чекають великі зміни

Профтехосвіту на Закарпатті з нового року чекають великі зміни
Новації Державного бюджету на 2016 рік, які стосуються регіонів, прокоментував директор департаменту фінансів Закарпатської ОДА Петро Лазар. 
Найперше він підкреслив, що зарахування єдиного податку залишається у повному обсязі до бюджетів органів місцевого самоврядування. У проекті бюджету передбачалося, що податок розподілятиметься між державним, обласним рівнями та органами місцевого самоврядування.
Фінансування вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, за словами Петра Лазара, здійснюватиметься з державного бюджету. 
Повернено розмежування видатків на охорону здоров'я за видами медичної допомоги до діючої системи. Первинна та вторинна (спеціалізована) медична допомога фінансуватиметься, як і раніше, з бюджетів міст обласного значення, районних бюджетів та бюджетів об’єднаних територіальних громад. Вторинна та третинна (високоспеціалізована) і екстрена – з обласних бюджетів.
Суттєві зміни чекають на професійно-технічну освіту, яка фінансуватиметься із місцевих бюджетів. Мережа ПТНЗ, як пояснив Петро Лазар, яка розташована на території міст обласного значення, фінансуватиметься за рахунок бюджетів цих міст, інша мережа – з обласного. Є доручення Кабінету Міністрів забезпечити передачу професійно-технічних навчальних закладів з державної власності у комунальну, також мають бути вжиті певні заходи щодо модернізації мережі ПТНЗ з урахуванням їх укрупнення та здійснення підготовки робітничих кадрів відповідно до потреб регіону. При цьому введено заборону на закриття цих навчальних закладів протягом 2016 – 2018 років.
Джерело: прес-служба Закарпатської ОДА
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)
Разгул преступности всем надоел.Поддержим петицию:https://petition.president.gov.ua/petition/73066...
petition (2019-12-02 13:53:56)