В Ужгороді покажуть «Кохання через тин»

В Ужгороді покажуть «Кохання через тин»
Після «Сестер Тельнюк» та естрадно-духового оркестру весняну естафету в Закарпатській обласній філармонії підхопить Заслужений академічний Закарпатський народний хор.
Весняна пора асоціюється у нас із пробудженням природи, першими квітами і ніжними почуттями. «Кохання через тин» – так називається одна із останніх хореографічних постановок колективу. Вона ж дала назву всій концертній програмі, побудованій на кращих творах із репертуару Закарпатського народного хору. Буде багато яскравих сольних, хорових і танцювальних номерів.
До слова, зовсім недавно балетмейстером-постановником колективу став відомий у краї хореограф, заслужений працівник культури України Михайло Сачко. Михайла Олексійовича добре знають у мистецьких колах не лише в нас , а й далеко за межами Закарпаття. У минулому соліст заслуженого самодіяльного ансамблю танцю «Юність Закарпаття», він уже понад чверть століття керує дитячим зразковим ансамблем народного танцю «Джерельця Карпат». Очевидно, що такий багатющий і цінний досвід придасться Михайлові Сачкові для роботи у нашому провідному колективі.
Наразі він спільно із художнім керівником, заслуженим працівником культури України Наталією Петій-Потапчук плідно працюють над «золотим» фондом колективу та якісним оновленням його репертуару. Концерт відбудеться 6 березня о 16.00 у рамках проекту «Музика вихідного дня».
Таїсія Грись, Закарпатська обласна філармонія

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-12
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)