Мирослава Копинець в Ужгороді представить об’єднану сольну програму

Мирослава Копинець в Ужгороді представить об’єднану сольну програму
Відома ужгородська етно-фольк-виконавиця Мирослава Копинець вирішила зібрати свої кращі роботи в одній сольній програмі.
За плечима у цієї співачки вже є відзнаки кількох українських та міжнародних фестивалів, участь у таких відомих проектах, як «Червона рута» та «Голос країни», запис дебютного альбому «Ruthenia», співпраця з багатьма цікавими виконавцями, в тому числі, із бас-гітаристом групи «Моральний кодекс» Олександром Солічем.
Новою сторінкою у творчій біографії Мирослави Копинець став її прихід у Заслужений академічний Закарпатський народний хор. Паралельно із роботою в хорі Мирослава пробує себе і в інших музичних проектах, є активною учасницею культурно-мистецького життя краю. Вона щиро кохається у народному мистецтві і невтомно популяризує старовинні закарпатські співанки, колискові, дитячі лічилки на різних сценах, у радіопрограмах, в ефірі місцевих та центральних телеканалів.  
Познайомитися ближче із творчістю Мирослави Копинець можна буде 20 березня у Закарпатській обласній філармонії. У концертній програмі «Мамині співанки» прозвучать автентичні народні пісні Закарпаття у поп-, рок- та джаз-обробках О.Соліча та аранжуванні А.Дегтярова.
Разом із солісткою на головній сцені краю з’являться також Любомир Кушлик (трембіта), Леонтій Ленарт (цимбали), Сергій Піцур (сопілка), гурт «Цімборики». У концерті також візьмуть участь Ганна Кохан, Галина Сакалош, Юрій Балега, Іштван Кекерчень (хореографія) та оркестр Заслуженого академічного Закарпатського народного хору. А приправить це дійство своїми авторськими поезіями Василь Матола. Концерт відбудеться у рамках проекту «Музика вихідного дня». Початок о 16.00.
Підготувала Таїсія Грись

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-12
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)