Юних ліриків Закарпаття закликають представити свою творчість у конкурсі ім. Сашка Лаврентьєва

Юних ліриків Закарпаття закликають представити свою творчість у конкурсі ім. Сашка Лаврентьєва
Нещодавно, у Всесвітній день поезії, Міжнародна академія літератури і журналістики (МАЛіЖ) спільно з меценатами оголосила конкурс на здобуття нової літературної премії – імені Сашка Лаврентьєва.
Полтавчанин Олександр Лаврентьєв – юнак із непересічним талантом і трагічною долею. Протягом двох років Сашко мужньо боровся за життя в очікуванні операції з пересадки серця, проте через бюрократичну тяганину та недоліки в законодавстві хлопець так і не діждався порятунку й помер у неповні 16 років.
Через рік, в 2011-му, світ побачила збірка його поезій "Стежини зраненого серця", а зараз у пам'ять про поета засновано премію.
Автор понад тисячі віршів, Сашко Лаврентьєв у 2007-му році був учасником Міжнародного фестивалю юних талантів "Рекітьске сузір’я".
Ініціатори премії переконані, що світле ім’я поета житиме у творах ровесників, тож закликають юних ліриків представити свою творчість на конкурсі. Компетентне журі віддасть перевагу поезіям значної духовної, пізнавальної, мистецької вартості, що будуть опубліковані в "Читальному залі" веб-порталу Міжнародної академії літератури і журналістики до 21 червня та отримають найбільше позитивних відгуків.
Вручення ж премії відбудеться у липні в рамках фестивалю "Рекітське сузір’я" на Міжгірщині.
Джерело: Управління культури Закарпатської ОДА

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Ой да какая разница кто их украдет, пришли б сюда, местные бы разворовали, нам простым людям похренственно, кто их там украл, мы эту помощь в глаза никогда не видели и не увидим. И если судить из стат ......
Марьванна (2019-11-21 04:26:13)
он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)