Партія "За життя" має намір повернути 10 млн українських заробітчан додому й надати їм гідну альтернативу роботи

Партія "За життя" має намір повернути 10 млн українських заробітчан додому й надати їм гідну альтернативу роботи
Виїхавших з країни українців необхідно повернути на батьківщину, щоб не допустити економічного колапсу в Україні. Про це і про те, як забезпечити повернення емігрантів народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович написав у своїй колонці на «РБК Україна».
«Сьогодні в Україні склалася катастрофічна ситуація з емігрантами – з країни вже виїхало понад 10 млн осіб. Через злочинну бездіяльність влади українці змушені шукати роботу в Канаді, Португалії, Польщі та інших країнах. І темпи еміграції продовжують рости. Це вкрай небезпечна для України тенденція, яка незабаром буде мати руйнівні наслідки не тільки в демографічній, але і в економічній сфері країни », – вважає парламентарій.
За його словами, кожен місяць 100 тисяч українців залишають Батьківщину в пошуках кращого життя, так як тут вони не можуть забезпечити себе і свою сім’ю. Причому їдуть самі працездатні та освічені. Поки уряд ігнорує проблеми таких людей, за кордоном всіляко їх заманюють, так як цінують їх високі професійні якості.
«Так, в Польщі розробили нові закони про спрощену процедуру постійного проживання іноземних робітників і їх сімей. У Чехії прийняли рішення про збільшення кількості робочих віз для українців, а також прискорення і спрощення процедури їх надання. При цьому потрібні ми їм в першу чергу в якості дешевої робочої сили. І навіть найкращих, найосвіченіших українців з великим досвідом роботи в інтелектуальній сфері там за копійки експлуатують як некваліфікованих », – зазначив Вадим Рабінович.
Він зазначив, що через ситуацію, яка склалась, в Польщі зараз працює близько двох мільйонів українців, в Італії – мільйон, в Чехії – близько 800 тис.
«Якщо нічого не робити, то через 2-3 роки Україна спорожніє. В країні не залишиться освічених, активних людей, які хочуть і вміють працювати, вміють будувати і розвивати промисловість, конструювати, винаходити, лікувати і вчити. В результаті такої політики нинішньої влади нашу економіку чекає неминучий колапс. Загибель української економіки – це перспектива найближчих років. І в результаті ми просто втратимо свою країну », – застеріг лідер партії «За життя».
Парламентарій заявив, що одна з головних задач його партії після приходу до влади – повернути 10 млн українців додому.
«Для цього ми повернемо під контроль держави стратегічні галузі і підприємства, відродимо виробництво і створимо додатково 10 млн робочих місць. Повернувши українців додому і забезпечивши їх роботою, ми зможемо швидко наростити економічний потенціал і стати локомотивом економіки всієї Європи », – підсумував Вадим Рабінович.
 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-10-19
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Основные принцыпы правильного питания
В 21 веке здоровье все выше поднимается в рейтинге приоритетов. Поэтому все большее количество людей переходят на здоровый образ жизни - умеренный спорт, правильное питание и разумный тайм-менеджмент.
Вчера, 18:5970
Как выбрать хороший интернет-магазин: покупка техники без рисков
Количество интернет-магазинов растет не по дням, а по часам. Новые виртуальные торговые точки открываются регулярно. Покупатели узнают о них из рекламы в социальных сетях или на популярных новостных сайтах.
18-окт-2021, 14:49150
Как сэкономить на продуктах без ущерба для здоровья
Среднестатистический украинец тратит на покупку продуктов не менее половины, а в некоторых случаях 2/3 семейного бюджета. С учетом того, что цены растут как на дрожжах, доля таких расходов стремительно увеличивается.
18-окт-2021, 14:41153
Не только в Америке: как работает сервис поздравлений от украинских знаменитостей
В 2017 году в США создали сервис Cameo, где предложили пользователям заказывать видеоролики от звезд. В заявке необходимо описать адресата и указать текст обращения. Стоимость стартует от $25.
18-окт-2021, 14:39136
Как получить «чистый» звук от проигрывателя винила?
Не случайно, новое поколение ценителей музыки, которые росли в эру цифрового формата, проявляют неподдельный интерес к другим форматам из недалекого прошлого. Речь идет о виниле
18-окт-2021, 14:27128
Горящие путевки осенью: топ-3 экзотических направления для выгодных каникул
Горящие путевки в теплые края — лучший способ сменить осеннюю дождливую прохладу на яркое солнце и лазурь морской глади.
16-окт-2021, 15:36227

События

Зачем Стефанчук снова хочет отменить сезонный перевод стрелок
Уже в конце следующей недели, 31 октября, украинцы переведут стрелки часов на один час назад в рамках традиционного перехода на "зимнее" время.
Вчера, 23:5833
Синоптик рассказала о погоде в среду и четверг
В среду, 20 октября, в Украине, где ожидается ясная и безоблачная погода, в некоторых областях температура воздуха поднимется до +18 градусов.
Вчера, 20:1557
Россию в развязывании войны на Донбассе обвинил глава Пентагона
Министр обороны Соединенных Штатов Америки, который 19 октября прибыл в Украину с официальным визитом, уже сделал первые заявления в Киеве.
Вчера, 17:2077
Тотальный локдаун объявлен в России
В России объявлен тотальный локдаун. Он связан со взрывном ростом заболеваемости коронавирусом.
Вчера, 16:54114
За одну секунду хакеры взломали iPhone 13 Pro на iOS 15 и получили $330 тысяч
Чтобы перехватить управление, злоумышленникам нужно использовать сразу несколько уязвимостей, однако в итоге жертве достаточно просто кликнуть по ссылке.
Вчера, 13:08110
Вопрос независимости от Британии рассмотрят в Уэльсе
В Уэльсе заговорили о независимости от Британии.
Вчера, 13:05119