Медведчук пояснив, які насправді наслідки від "реформ" "Нафтогазу"

Медведчук пояснив, які насправді наслідки від "реформ" "Нафтогазу"
Лідер руху "Український вибір" Віктор Медведчук на своєму сайті повідомив, які ж насправді є наслідки багаторічних "реформ" "Нафтогазу". 
"На п'ятому році відверто злочинних, підриваючих інтереси національної економіки «реформ» в енергетичній сфері голова правління НАК «Нафтогаз України» нарешті задумався про майбутнє газотранспортної системи країни. «" Північний потік - 2 "- набагато ширша проблема, ніж просто газове питання ... Для нас це питання виживання», - заявив Коболєв. Використовуючи риторику, властиву всім маріонеткам Вашингтона, він назвав «Північний потік - 2» питанням політичним (або навіть геополітичним), що є маніпуляцією найчистішої води. Для США це дійсно питання геополітики, для України, Росії та ЄС - економіки. Причому для України це вже дійсно «питання виживання». Економічного. Коболєв визнає: після запуску «Північного потоку - 2» збитки України складуть $ 3 млрд (це 3% ВВП). Щорічно.
Але це тільки верхівка айсберга. Проблеми, з якими зіткнеться Україна, в рази масштабніша. ГТС, якою ще кілька років тому Україна пишалася як найбільшим національним надбанням (і цілком заслужено, треба сказати), ризикує перетворитися на купу металобрухту, непридатну навіть для прокачування газу для внутрішнього користування.
І це не голослівні твердження, а те, що вже через рік-два може стати суворою реальністю. Підтверджується це простими розрахунками.
Пропускна здатність української ГТС складає близько 288 млрд кубометрів на вході і майже 179 млрд кубометрів на виході. Однак сьогодні при такій потужності ми транзитуємо в Європу тільки 94 млрд кубометрів російського газу (для порівняння: в 2004 році обсяг транзиту газу в ЄС становив понад 137 млрд кубометрів).
«Північний потік - 2», який планується запустити в листопаді 2019 року (якраз напередодні закінчення терміну дії договору про транзит російського газу через територію України), здатний прокачати 56 млрд кубометрів газу. Віднімаємо 56 від 94 і отримуємо 38 млрд кубометрів.
«Турецький потік - 1» і «Турецький потік - 2», які будуть здані в експлуатацію в кінці 2019 року, покриють потребу в прокачуванні ще 32 млрд кубів російського блакитного палива (з низ 16 піде в ЄС). Якщо від 38 відняти 16, то отримуємо 22. Тобто 22 млрд кубометрів газу - це той максимум, на який може розраховувати Україна.
Однак, якщо Росія задіє ще і газопровід Ямал - Європа, то в сухому залишку ми зможемо розраховувати на транзит в обсязі 9-11 млрд кубометрів. Для України це рівносильно повного припинення транзиту, оскільки прокачування настільки малих обсягів газу є не тільки економічно недоцільною, а й технічно неможливою.
Що стосується шапкозакидальних настроїв окремих політиків (мовляв, Україна може конкурувати з «Північним потоком - 2» за тарифами), то це, м'яко кажучи, утопія. До слова, Коболєв це прекрасно розуміє. «Я завжди посміхаюся, коли намагаються озвучити аргумент, що ми будемо конкурувати тарифами і різними умовами з «Північним потоком - 2», що це ще не програна боротьба. Вона вже програна», - визнає він.
Так, боротьба недоумкуватих політиків зі здоровим глуздом програна в усіх напрямках. Надії Коболєва з товаришами на допомогу ЄС і США розтанули як дим. Євросоюз вже вжив заходів для захисту своїх компаній: з 1 липня набули чинності законодавчі акти ЄС, що дозволяють не виконувати рішення держав - нечленів об'єднання. Втім, як заявив президент США Дональд Трамп, Сполучені Штати не розглядають можливість введення санкцій відносно компаній, які беруть участь в реалізації проекту «Північний потік - 2».
На цьому тлі жалюгідні потуги «Нафтогазу» ініціювати продаж 49% ГТС (за $ 7 млрд) і знайти партнера з управління українською газовою трубою виглядають насмішкою над здоровим глуздом. З усіх варіантів влада обрала найбільш тупиковий, який неминуче веде до провалу і катастрофічних збитків. $ 7 млрд - це той прибуток, яку Україна може отримати за 2 роки транзиту. Але єврореформатори не думають про майбутнє, вони живуть сьогоднішнім днем, піклуючись тільки про власну вигоду.
Єдиним можливим варіантом, що дозволяє зберегти транзит, і до того ж максимально вигідним для України є створення тристороннього газотранспортного консорціуму - за участю Європи як покупця газу і Росії як постачальника, що забезпечує безперебійні поставки блакитного палива. Якщо ж РФ виключити з цього ланцюжка, то створення будь-яких інших спілок втрачає будь-який сенс - саме використання української ГТС «Газпромом» виявляється під питанням. Більш того, газотранспортна система України може стати жертвою ура-патріотичного чаду єврореформаторів - через надмірну політизацію цього питання вона ризикує перетворитися з національного надбання в ... музей ГТС. А якщо точніше - музей недоумкуватості і архіпрофнепридатності єврореформаторської влади.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-08-03
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать мебель для ванной комнаты
Современные производители предлагают огромный выбор мебели для ванной комнаты.
Сегодня, 10:2133
Как выбрать чистящие средства для ванной комнаты
Особенности чистящие средства для ванной комнаты. Советы и рекомендации от магазина бытовой химии sawash.
Сегодня, 10:1928
Покупка недвижимости: почему это лучшая инвестиция
На сегодняшний день скопленный капитал можно осваивать в любой способ – хранить деньги в банке, создавать бизнес, а также вкладывать в недвижимость. Последний вариант, к слову, считается наиболее оптимальным и весьма надежным.
Вчера, 15:06152
Какая лампа лучше для гель лака
Практически каждый человек, который хоть раз в жизни столкнулся с процедурой нанесения гель лака, хорошо понимает, зачем используется лампа. И, если девушка планирует делать такой маникюр дома сама, она понимает, что ей необходимо соответствующее оборудование, в том числе и лампа.
Вчера, 12:55125
Защита двигателя с помощью частотного преобразователя. Виды защитных преобразователей. Виды защиты
Сегодня в системах большинства электроприводов используют асинхронный электродвигатель, управление которым наиболее часто осуществляется при помощи ЧП, являющегося инвертором с ШИМ регулировкой.
Вчера, 10:08149
Способы отказа от курения
Всем известно, что курение вызывает сильнейшую физическую зависимость, от которой трудно избавиться. Никотин – ингредиент табака, вызывающий привыкание.
2-авг-2021, 20:27162

События

Путина, Зеленского и других мировых лидеров за помощь в борьбе с лесными пожарами поблагодарил Эрдоган
Президент Турции Реджеп Эрдоган во вторник, 3 августа, поблагодарил всех, кто помог его стране в момент, когда она столкнулась с масштабными лесными пожарами, а также выразил поддержку и соболезнования.
Сегодня, 10:1138
В Украине стало прохладней, и на западе пройдут дожди с грозами. Погода на 4 августа
Сегодня, 4 августа, в большинстве областей Украины будет хозяйничать поле повышенного давления - антициклон, который обеспечит преимущественно спокойную погоду без осадков.
Сегодня, 10:0947
В Украине вакцину против Сovid-19 получили уже четверо детей
Компания вакцинации в Украине продолжается и наряду со взрослыми уже начали прививать и деток. 
Сегодня, 09:5847
Вместо Варшавы Кристина Тимановская в последний момент пересела на рейс в столицу Австрии
Громкая и скандальная история с белорусской легкоатлеткой Кристиной Тимановской развивается по всем классическим канонам детективного жанра.
Сегодня, 09:5458
Байден требует отставки губернатора штата Нью-Йорк
В США очередной политик влип в секс-скандал. Губернатор штата Нью-Йорк Эндрю Куомо, который ранее призывал бизнес отказать в обслуживании тем американцам, которые не прошли вакцинацию, рискует потерять свой пост.
Сегодня, 09:4757
Появилось видео, как президент Туркмении катался на велосипеде и испытывал самолет
Президент Туркменистана Гурбангулы Бердымухамедов побывал с визитом в Балканском велаяте.
Сегодня, 09:4552