Гройсман стверджує, що 80% дорожніх ремонтних робіт виконані

Гройсман стверджує, що 80% дорожніх ремонтних робіт виконані
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про завершення сезону дорожніх робіт у 2018 році і констатував виконання поставлених планів на 80%, повідомив "Урядовий портал"
"Сезон активних дорожніх робіт 2018 завершується, дорожні служби підводять підсумки і готуються до зими. Втім, вже зараз очевидні прогалини з виконанням планів реконструкції доріг місцевого значення, на які виділялися 11 млрд грн бюджетних коштів, а також необхідність швидкої реакції на випадки зловживань", - цитує портал заяву В.Гройсмана під час наради з питань ситуації в дорожній галузі в п'ятницю.
Глава уряду зазначив проблемні моменти виконання робіт і використання виділених на них бюджетних коштів.
"Нікому не дам зловживати на будівництві доріг. Ми опрацюємо матеріали (перевірок - ІФ). Мене цікавлять завищені ціни, недотримання матеріалів, порушення технологій. В деталях потрібно проаналізувати 2018. Хочу отримати відповіді на всі питання - повний результат: хто завищував ціни, хто змішував бітум, все. Тим, хто робив роботу добре - подякувати, а тих, хто займався крадіжкою - притягнути до відповідальності", - заявив він.
В.Гройсман підкреслив, що обіцянка якісних доріг - пріоритет роботи.
"Я пообіцяв, що українці їздитимуть хорошими дорогами, і вони будуть їздити. Зрозуміло, що це непросто, і за один рік не зробиш. Але у нас є п'ятирічна комплексна програма (з'єднання обласних центрів новими шляхами, побудованими за новими нормами і з дотриманням вимог безпеки). Її виконання дозволить досягти мети", - упевнений прем'єр-міністр.
Глава уряду наголосив на важливості виконання програм будівництва доріг місцевого значення.
"Є області, де добре йдуть справи, є області, які демонструють безгосподарність. З ними будемо окремо працювати. Місцеві дороги - відповідальність місцевої влади. З доступних 11 млрд грн (виділених в бюджеті цього року) виконання буде тільки на 6 млрд грн. обсяги менше, ніж могли б бути. Хотів би, щоб всі зробили висновки", - сказав він.
Окремо В.Гройсман торкнувся теми планів на 2019 рік. Він зазначив, що за даними "Укравтодору", деякі тендери на наступний будівельний сезон вже оголошуються.
"Тому важливо, щоб парламент схвалив проект Держбюджету на 2019, в якому вже 55 млрд грн будуть спрямовані на дороги. З них 17 млрд грн - на місцеві дороги. Українці побачать великі обсяги робіт і відчують, що хороших шляхів стає більше", - підсумував прем'єр-міністр.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-04-04
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

"Мать и дитя" — сеть клиник репродуктивного здоровья
Не всем дано счастье быть родителями. Иногда супружеские пары живут годами в надежде родить ребенка, обследуются, лечатся от бесплодия и ничего не получается.
Вчера, 13:35103
Доставка товаров из Польши
Все больше людей отдают предпочтение покупкам через интернет. Это очень удобно и выгодно. Чтобы найти необходимый товар, не нужно бегать по магазинам и ездить по городу, тратя время на дорогу
3-апр-2020, 12:06131
Установка ГБО на «Хонду»
Все автолюбители, в том числе владельцы «Хонды», знают, что значительную часть расходов по обслуживанию транспортных средств составляют затраты на заправку
2-апр-2020, 19:53116
Ручки для межкомнатных дверей: виды и особенности
Чтобы выбрать оптимальный вариант ручек для дверей, особенно межкомнатных, нужно сперва хорошенько ориентироваться в их разновидностях и особенностях.
2-апр-2020, 19:45128
Какой уход за волосами выбрать
Волосы — это украшение человека. Для прекрасной половины человечества они являются самым дорогим аксессуаром. По внешнему виду волос можно судить о здоровье их обладателя.
2-апр-2020, 10:05117
С чего начать проектирование частного дома?
Советы о том, с чего начать проектирование частного дома.
31-мар-2020, 18:45301

События

В Украине за сутки выявили почти 130 случаев коронавируса
Общее количество случаев превысило 1200
Вчера, 22:07319
Минздрав дал инструкцию по правильному ношению маски
Маску нужно менять каждые четыре часа и нельзя использовать повторно
Вчера, 20:3381
В Чернобыльской зоне горит лес
Площадь лесного пожара составляет 20 гектаров
Вчера, 18:5479
Находиться на улице без маски разрешил Кабмин
Ношение маски не обязательно, поскольку улица не является "общественным местом"
Вчера, 16:48184
Коронавирус в Ухане нашли у 15% кошек
В ходе исследования ученые посетили приюты для животных, находящиеся в разных частях города.
Вчера, 11:44180