Ідучи в ногу з часом, Омелян хоче будувати в Україні дороги із вугільного шлаку

Ідучи в ногу з часом, Омелян хоче будувати в Україні дороги із вугільного шлаку
 

 

В Україні можуть почати будувати дороги із застосуванням вугільного шлаку
Про це заявив глава Мінінфраструктури Володимир Омелян
Він розповів, що в світовій практиці вугільні відходи використовували при будівництві дороги Ейзенхауер в Чикаго і Ересуннскій моста між Данією і Швецією.
За словами міністра, при такому будівництві важливо дотримуватися екологічних норм, оскільки в вугільних шлаках міститься багато небезпечних відходів.
Головний еколог найбільшого приватного енергохолдингу країни ДТЕК Ірина Вербицька сказала, що компанія готова зайнятися реалізацією даної сировини, однак для цього український уряд повинен провести відповідні законодавчі ініціативи.
У деяких країнах Євросоюзу більше 90% вугільних відходів використовують при будівництві доріг. За словами секретаря Європейської асоціації по утилізації вугільних відходів Ханса Фейерборна, для цього необхідні значні запаси золошлаки на складах.
За своїми технічними характеристиками зола ущільнює бетон, зменшуючи вплив зовнішнього агресивного середовища. Такий підхід також дозволяє економити будівельні матеріали.
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян відомий своїми скандальними висловлюваннями про дивні нововведення. Так, він заявляв про будівництво в Україні швидкісної транспортної системи Hyperloop, відзначаючи, що квиток на неї буде коштувати дешевше, ніж на літак і поїзд.


Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-22
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Ой да какая разница кто их украдет, пришли б сюда, местные бы разворовали, нам простым людям похренственно, кто их там украл, мы эту помощь в глаза никогда не видели и не увидим. И если судить из стат ......
Марьванна (2019-11-21 04:26:13)
он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)