Гройсман розповів про те, що створювало перешкоди для його роботи в попередні роки

Гройсман розповів про те, що створювало перешкоди для його роботи в попередні роки
Прем'єр-міністр зазначив, що багато чого йому не вдалося зробити, адже вся система навколо нього була абсолютно ворожою, а змінити її він не мав важелів
Про це Володимир Гройсман заявив в ефірі телеканалу ICTV.
За словами очільника уряду, у попередній системі у нього "не було жодних важелів" і його "розмови закінчувалися просто нічим".
Він пояснив, що для стабілізації економіки, для надходження інвестицій необхідні надходження доходів до бюджету від детінізації економіки, від боротьби з контрабандою.
"Дещо мені вдалося зробити, але багато чого не вдалося зробити, тому що вся система навколо мене була абсолютно ворожа – СБУ, прокуратура, митники... Мені важко було пробитися. А когось поміняти, змінити в цій системі, у мене не було жодних важелів", – зазначив Гройсман.
Він додав, що сподівається, що з приходом нового президента буде "вичищена вся система".
"Сьогодні я маю надію на те, що з приходом нового президента буде вичищена вся правоохоронна система, туди прийдуть нормальні люди, які будуть працювати над тим, щоб створити нормальні умови правоохоронної системи для економіки", – сказав прем'єр.
Як зауважив голова уряду, у попереднього президента такої волі не було і розмови закінчувалися просто нічим. "Зараз я маю шанс", – підсумував прем'єр.
Він також заявив, що зростання економіки дасть можливість збільшити мінімальну зарплату в Україні мінімум вдвічі - до $300.
"План на найближчі два роки, і я знаю, як це можливо зробити, щоб ми досягли мінімальної зарплати в країні в $300. Я говорю про те, що мені реально вдалося зробити і про те, що я знаю, як потрібно зробити далі", – заявив Гройсман.
Таких результатів, за його словами, вдасться досягти не за рахунок "друкарських верстатів", а "за рахунок детінізації та інвестицій".

 

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-12
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)