Насалик та Фаворов домовляються про бій без правил

Насалик та Фаворов домовляються про бій без правил
Менеджер Нафтогазу Фаворов і міністр Насалик продовжують з’ясовувати стосунки в Facebook
Керівник газового дівізону НАК Нафтогаз України Андрій Фаворов відповів на пропозицію міністра енергетики Ігоря Насалика провести «бій без правил». Також він звинуватив міністра в перешкоджанні компанії Укргазвидобування в отриманні ліцензій на видобуток корисних копалин. Про це він написав у Facebook.
Нагадаємо, Фаворов викликав Насалика на боксерський двобій після заяви міністра, що він «набив би морду» екс-директору компанії Укргазвидобування Олегу Прохоренку. У свою чергу, Насалик запропонував Фаворову "чоловічий поєдинок — бій без правил". Насалик дав Фаворову 48 годин для відповіді.
«Бої без правил — це наші нескінченні звернення до Вашого міністерству і уряду, нескінченні і безуспішні спроби отримати ліцензії, узгодити інвестиційні плани і т.д. Бої без правил — це коли очолювана Вами міжвідомча комісія ставить під сумніви результати відкритого конкурсу на ліцензії на умовах СРП і перемогу в ньому державної компанії», — відповів Фаворов.

Він також заявив, що радник міністра «роздає членам комісії свою фантастичну версію підсумків конкурсу, в якій фігурують приватні компанії, які запропонували набагато гірші умови, ніж Укргазвидобування».
За словами Фаворова, призначені Насликом експерти «піддаються тиску і погроз за свою думку і небажання проголосувати за цю фантастичну версію».
«Ані мені, ані компанії, яку я очолюю не соромно програти Exxon або Shell, або іншому лідеру нафтогазової галузі в чесній і конкурентній боротьбі за правилами. А ось бої без правил ведуть до втрати енергонезалежності, репутації і здорового глузду», — написав Фаворов.
Він запропонував зустрітися з міністром у двох поєдинках: «Перший — більш важливий для ринку. Це публічна дискусія про розвиток української газової галузі, про найбільші проблеми і Вашу роль у створенні і вирішенні цих проблем. Думаю, чесна і професійна дискусія буде корисна і для галузі, і для всієї країни. Другий бій — це благородний бокс як «мистецтво, в якому два джентльмена доводять свою правоту за допомогою жестів».

 

«Бій за правилами, а не хуліганство. Можемо про інвестиції і ліцензії, можемо через бічні удари. Готовий розглянути будь-яку зручну для Вас дату!» — написав Фаворов.
Своє звернення до Насалика він закінчив очікуванням, що міністр «теж почне таки грати за правилами, а не як звикли».

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-11
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)