Насалик та Фаворов домовляються про бій без правил

Насалик та Фаворов домовляються про бій без правил
Менеджер Нафтогазу Фаворов і міністр Насалик продовжують з’ясовувати стосунки в Facebook
Керівник газового дівізону НАК Нафтогаз України Андрій Фаворов відповів на пропозицію міністра енергетики Ігоря Насалика провести «бій без правил». Також він звинуватив міністра в перешкоджанні компанії Укргазвидобування в отриманні ліцензій на видобуток корисних копалин. Про це він написав у Facebook.
Нагадаємо, Фаворов викликав Насалика на боксерський двобій після заяви міністра, що він «набив би морду» екс-директору компанії Укргазвидобування Олегу Прохоренку. У свою чергу, Насалик запропонував Фаворову "чоловічий поєдинок — бій без правил". Насалик дав Фаворову 48 годин для відповіді.
«Бої без правил — це наші нескінченні звернення до Вашого міністерству і уряду, нескінченні і безуспішні спроби отримати ліцензії, узгодити інвестиційні плани і т.д. Бої без правил — це коли очолювана Вами міжвідомча комісія ставить під сумніви результати відкритого конкурсу на ліцензії на умовах СРП і перемогу в ньому державної компанії», — відповів Фаворов.

Він також заявив, що радник міністра «роздає членам комісії свою фантастичну версію підсумків конкурсу, в якій фігурують приватні компанії, які запропонували набагато гірші умови, ніж Укргазвидобування».
За словами Фаворова, призначені Насликом експерти «піддаються тиску і погроз за свою думку і небажання проголосувати за цю фантастичну версію».
«Ані мені, ані компанії, яку я очолюю не соромно програти Exxon або Shell, або іншому лідеру нафтогазової галузі в чесній і конкурентній боротьбі за правилами. А ось бої без правил ведуть до втрати енергонезалежності, репутації і здорового глузду», — написав Фаворов.
Він запропонував зустрітися з міністром у двох поєдинках: «Перший — більш важливий для ринку. Це публічна дискусія про розвиток української газової галузі, про найбільші проблеми і Вашу роль у створенні і вирішенні цих проблем. Думаю, чесна і професійна дискусія буде корисна і для галузі, і для всієї країни. Другий бій — це благородний бокс як «мистецтво, в якому два джентльмена доводять свою правоту за допомогою жестів».

 

«Бій за правилами, а не хуліганство. Можемо про інвестиції і ліцензії, можемо через бічні удари. Готовий розглянути будь-яку зручну для Вас дату!» — написав Фаворов.
Своє звернення до Насалика він закінчив очікуванням, що міністр «теж почне таки грати за правилами, а не як звикли».

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-06
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Человек, который устраивал поджоги, и готовил взрывы в родном городе - есть моральный урод ! Прислушиваться к его словам такое же уродство !...
Sergey (2019-12-06 13:34:05)
Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)