Що прискорить умови зростання української економіки? Віце-прем'єр дав відповідь

Що прискорить умови зростання української економіки? Віце-прем'єр дав відповідь
Україна демонструє впевнене економічне зростання, але для істотного прискорення його темпів вона має забезпечити відкриття та лібералізацію ринків для входження приватного капіталу до низки ключових галузей.
Про це під час Міжнародної конференції з питань реформ в Україні, яка проходить в Торонто (Канада), заявив перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, передає прес-служба Мінекономрозвитку.
"Щоб економічне зростання було динамічнішим, слід забезпечити відкриття та лібералізацію ринків для входження приватного капіталу до енергетики, агроіндустрії, інфраструктури, фінансового сектору, а також забезпечити умови для розвитку приватного бізнесу: дерегуляцію, захист прав власності, верховенство права, справедливу судову систему, ефективні антикорупційні заходи", - цитує Кубіва прес-служба Мінекономрозвитку. За його словами, зараз Україна одночасно реалізує кілька стратегічних завдань, що вимагає великих зусиль з пошуку оптимальних дієвих інструментів для прискорення зростання та реформ.
"Цифровізація дозволяє одночасно розв'язувати питання ефективності та прозорості державного управління, подолання корупції, відкритості в економіці, освіті, соціальній сфері. Цифровізація – це потужний стимул до розвитку міст, створення "смарт" інфраструктури, медицини, державних сервісів. А ще цифрові сервіси – це додаткові 7-8% зростання ВВП України щорічно", - цитує Кубіва прес-служба Мінекономрозвитку.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Ой да какая разница кто их украдет, пришли б сюда, местные бы разворовали, нам простым людям похренственно, кто их там украл, мы эту помощь в глаза никогда не видели и не увидим. И если судить из стат ......
Марьванна (2019-11-21 04:26:13)
он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)