Експерт передбачає, що восени слід очікувати стрибок цін на житло

Експерт передбачає, що восени слід очікувати стрибок цін на житло
Цьогорічне літо виявилося доволі активним для ринку нерухомості, але восени точно слід очікувати зростання вартості на житло. Таку думку висловила директор Департаменту з продажу та маркетингу ХК "Київміськбуд” Тетяна Маркова, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу компанії
"Не дивлячись на зниження вартості долара, спеку і сезон відпусток, ціни на квартири не тільки стабілізувалися, але і показали позитивну динаміку зростання”, — розповіла Маркова.
За її словами, попит поступово наздоганяє пропозицію після деякого завмирання ринку під час виборів.
"Саме через відкладеного попиту, зараз, всупереч сезонності, є досить високий інвестиційний інтерес до первинного ринку, так що можна говорити, що ринок виріс”, — заявила Маркова.
За словами Тетяна Маркової, на зростання інвестиційного попиту вплинули як реальне збільшення доходів населення, так і відсутність альтернативи вкладень в ринок нерухомості.
"Якщо комусь для прийняття рішення щодо поліпшення своїх житлових умов потрібен стрибок цін, то його точно слід очікувати вже восени, а можливо навіть і раніше — в залежності від поведінки курсу долара США і супутніх йому інфляційних складових, — вважає Тетяна Маркова і додає , що стабільно наростаючий в останні кілька тижнів-місяців попит дає підставу вважати, що незначне зростання цін на первинному ринку житла може відбутися вже в літній період.
Нагадаємо, за перше півріччя 2019 року в Україні індекс цін на житло в новобудовах збільшився на 6%, на житло вторинному ринку — на 11,9% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. Про це свідчать дані Державної служби статистики.
Так на первинному ринку житла в Україні однокімнатні квартири подорожчали на 4,5%, двокімнатні квартири — на 5,7%, трикімнатні квартири — на 10,3%.
На вторинному ринку житла однокімнатні квартири подорожчали на 9,3%, двокімнатні квартири — на 13,4% і трикімнатні квартири — на 12,6%.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)