Як Шкирта схиляв виробників хліба змінити позу (Фото)

Як Шкирта схиляв виробників хліба змінити позу
Сьогодні заступник міського голови Ужгорода Іван Шкрита провів нараду з виробниками хліба. Розмову перевели у формат «круглого столу»: «Я аж ніяк не збираюся когось до чогось змушувати. Хочу почути про ваші проблеми і порадитися, як нам спільно діяти, щоб ужгородці мали можливість купувати дешевший хліб», – наголосив Шкрита. 
Виробники запевняли, що споживачі хочуть купувати хай і дорогий, але тільки якісний та свіжий хліб, буханки порізані і в надійних та естетичних пакетах. Що навіть кожна самотня бабуся-пенсіонерка воліє купити невелику свіжу булочку щодня, аніж буханку на 3 дні. 
Нарікали також на постійне подорожчання газу та електроенергії, яке впливає на вартість хліба, необхідність піднімати своїм працівникам зарплати, мати прибуток, бо ж чого інакше взагалі чимось займатися, на те, що мають іще чималі запаси борошна, купленого на хвилі різкого подорожчання за значно вищою, ніж зараз, ціною. У місті вже давно немає єдиного потужного виробника хліба, працює багато невеликих пекарень, також привозять хліб з інших районів області, відтак усі розвозять свою продукцію лише по 10-20 буханок на кожну з точок продажу. 
Піднімають ціни, за словами пекарів, і ужгородські продавці, які ставлять велику націнку, і виробники пакетів. Наприклад, представниця однієї з пекарень запевнила, що вони не можуть придбати якісні кульки для пакування хліба дешевше, ніж по 1,2 грн. 
Заступник міського голови зазначив, що закарпатська фірма «Влад», звідки більшість виробників і беруть муку, готова відпускати І сорт за 4,9 грн., нижчі сорти – ще дешевше. А міська влада може винести на розгляд депутатів питання про дотацію виробникам, аби вони постачали в достатній кількості соціальний хліб. При цьому соціальний – не означає поганої якості, а тільки вироблений без додавання яєць, маргарину і цукру і вагою не менше 600 грамів. Також зазначив, що продавців, які не знають міри в накручуванні цін, обов’язково перевірять контролюючі органи, до яких звернеться він особисто. 
Під час дискусії від пекарів звучали пропозиції, що краще запроваджувати не дотацію виробникам, бо їх багато і дрібних, а скерувати кошти на адресну допомогу, наприклад, пенсіонерам. Їх в Ужгороді, до речі, близько 23 тисяч. 
Іван Шкирта розповів про досвід Києва, де малозабезпеченим, пенсіонерам дають соціальні картки, за якими можна купувати не лише хліб, а й інші продукти першої необхідності за нижчими цінами. Відтак визначеним реалізаторам таких товарів міська влада, за відповідно прийнятою програмою, дає компенсацію. 
Підсумовуючи проведену зустріч, Іван Шкирта наголосив: «Ми започаткували діалог, хотілося почути наших партнерів у цій справі – виробників хліба. Поки що готуємо пропозиції, напрацювання і, переконаний, дійдемо до спільного знаменника. Сподіваюся, за місяць-півтора ужгородці відчують, що ми змогли зробити, аби в нинішній важкий час хліб був доступним». 
Як Шкирта схиляв виробників хліба змінити позу
Як Шкирта схиляв виробників хліба змінити позу
Як Шкирта схиляв виробників хліба змінити позу
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-03-07
дід Михайло 3 сентября 2015 21:15
Перестаньте гратись в єврейську рулетку. В Києві оплата праці в три рази більша за нашу, в десятки разів скоріше можна знайти роботу, а ціна продуктів в Києві і в нас одинакова. Як що в місцевої влади є мозги та бажання. вона на законій основі може встановити настоящу ціну хліба. Дуже просто, ціна одного кілограма муки рівняється ціні 800 грамові хлібині виробленій з сорту цієї муки.
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Айпад про 9.7 - главные функциональные возможности и преимущества
Новый айпад про 9.7 считается достаточно интересным устройством. Практически сразу после выпуска он занял нишу между 12.9” iPad Pro и 9.7” iPad Air 2. На основании размеров и встроенных функциональных возможностей сложно определить, к какой категории может быть отнесен этот новый гаджет.
6-мар-2021, 08:51209
Виды солнечных электростанций и их отличия
Установка солнечной электростанции у себя дома или на предприятии позволяет не только экономить на счетах за электричество, но и зарабатывать на продаже излишков выработанной энергии.
4-мар-2021, 17:20325
Раздвижные системы от «ВиЯр»
Шкафы-купе — один из наиболее популярных форматов мебели для хранения. Они удобны, надежны, занимают мало места, при этом вместительны и универсальны в плане дизайна, их можно вписать в любой интерьерный стиль.
1-мар-2021, 19:23526
Предназначение пластификатора для бетона
Пластификатор для бетона является химической добавкой, которую вводят в смесь, чтобы улучшить ее физико-механические характеристики.
1-мар-2021, 17:44379
Самый нужный вспомогательный материал при ремонте
Перед тем как приступить к декоративной отделке стен или потолков, следует хорошенько подготовить поверхность. Тщательно зашпаклевать, выровнять, отшлифовать, прогрунтовать и так далее и так далее.
28-фев-2021, 08:21496
Система капельного полива от интернет магазина MarketSV
Применение дождевальных установок для полива приусадебного участка постепенно уходит в прошлое. Устройства расходуют много воды и заболачивают территорию.
27-фев-2021, 14:20536

События

Появились первые подробности убийства полицейской в Киеве
Предварительной причиной убийства 37-летней полицейской в Киеве стал внезапный конфликт между подозреваемой и погибшей, которые были между собой знакомы.
Вчера, 22:1971
В оккупированном Крыму наблюдается сложная ситуация с запасами воды: реки обмеливают и пересыхают, а некоторые водохранилища уже пересохли.
Об этом говорится в материале проекта Крым.Реалии, который мониторит ситуацию с водой на оккупированном полуострове.
Вчера, 22:1672
В Украине с 1 марта началась запись на бесплатную вакцинацию от COVID-19
Запись на прививку поможет украинцам получить паспорт о COVID-вакцинации, если его введут в мире.
Вчера, 22:1473
Все началось с пионерлагеря. Что известно о жене и детях Коломойского, против которых ввели санкции
Сегодня, 5 марта, Госдеп США ввел санкции против олигарха Игоря Коломойского и всей его семьи: жены Ирины, дочери Анжелики и сына Григория.
Вчера, 22:1382
Подозреваемую в убийстве полицейской задержали в Киеве
В ночь на 7 марта в Дарницком районе столицы обнаружили тело полицейской.
Вчера, 22:0872
Закрытие шахт, увеличение тарифов, удар по экспорту. Как Украина присоединяется к "зеленому курсу" Евросоюза
На "юбилейном" Кабмине 3 марта премьер-министр Денис Шмыгаль анонсировал запуск уже в ближайшее время пилотного проекта по трансформации угольных регионов.
Вчера, 21:1989