Роботодавці через економічну кризу хочуть менше платити своїм працівникам

Роботодавці через економічну кризу хочуть менше платити своїм працівникам
За останні рік інфляція в Україні сягнула неймовірних масштабів, а ціни на абсолютно усі товари зросли вдвічі чи навіть більше. Однак зарплати більшість українців отримують майже такі ж самі, як і до кризи.
За інформацією "Сегодня", в останні місяці ринок праці почав зростати - більшає кількість вакансій навіть у банківському секторі, який скоротився у кілька разів. Однак зарплати залишились майже на тому ж рівні, що і рік тому, а в деяких випадках навіть зменшились.
Як зазначає експерт порталу Rabota.ua Тетяна Пашкіна, середня зарплата українця зменшилась. У грудні минулого року вона складала 5230 гривень, а на початку цього року вже 4362. Роботодавці також не надто охоче пропонують підвищені гонорари новим та чинним працівникам.
Наприкінці минулого року середня пропозиція роботодавця складала 6160 гривень, сьогодні така цифра вже дорівнює 6401 гривень. Трохи збільшились і фінансові апетити робітників, але про пропорційне зростання доходів з курсом іноземної валюти та динамікою інфляції не може йти і мова.
Найбільш заможними громадянами є представники топ-менеджменту та ІТ-сфери. Саме ці вакансії у більшості випадків пропонують гонорари в американській валюті і роблять працівника незалежним від коливання української економіки.
Цілком очікувано у березні побільшало сезонних вакансій. Громадянам пропонують заробіток у сільсько-господарському секторі як в Україні, так і за кордоном. Проте середньостатистичний мешканець країни без колишнього бажання намагається переїхати за кордон.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)
не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)