В оновлення структури "Укрзалізниці" цьогоріч будуть вкладені мільярди гривень

В оновлення структури "Укрзалізниці" цьогоріч будуть вкладені мільярди гривень
«Укрзалізниця» презентувала свій консолідований фінплан на 2016 рік, який, на думку керівництва компанії, дозволить реалізувати всі пріоритетні програами розвитку, а також зберегти пільги для працівників галузі, – пише Україна комунальна.
За словами в. о. голови правління «Укрзалізниці» Євгена Кравцова, у процесі погодження проекту фінплану з міністерствами, відомствами і представниками бізнесу в кінцевому підсумку обсяг капітальних інвестицій склав майже 11,2 млрд. грн., у тому числі 9,5 млрд. – це власні кошти Укрзалізниці. Відповідно до цього були відкориговані плани щодо оновлення і ремонту рухомого складу, капітального будівництва.
Так, пріоритетним напрямком інвестиційної діяльності ПАТ «Укрзалізниця» є оновлення залізничного  рухомого  складу. Придбання нового та модернізація наявного парку у 2016 році передбачено на загальну суму 5,6 млрд. грн.
Зокрема, за рахунок коштів, залучених від міжнародних фінансових організацій,  планується придбати 1100-1300 напіввагонів на загальну суму 875,2 млн. грн. Також за рахунок власних коштів планується придбати рухомого складу на загальну суму 1,6 млрд. грн., у тому числі 31 пасажирський вагон, 270 вантажних вагонів та 55 одиниць колійної техніки.
Окрім того, планується здійснити модернізацію основних засобів на суму 3577 млн. грн. у тому числі модернізацію вантажних, пасажирських вагонів, тягового рухомого складу, колійного та іншого рухомого складу на суму 3023,7 млн. грн., зокрема за рахунок власних коштів на суму 2926,3 млн. грн.
«Наразі ми тісно співпрацюємо з ЄБРР і Європейським інвестиційним банком, і сподіваємося, що зможемо залучити кошти на електрифікацію пріоритетних залізничних напрямків, зокрема, ділянки Долинська – Миколаїв», – додав Євген Кравцов.
За його словами, на 2016 рік збережено соціальну складову для працівників галузі.
«Так, ми скоротили програми капітального будівництва, плани з модернізації по різних господарствах галузі, але ми не проводили скорочення по соціальних статтях», – повідомив Євген Кравцов. При цьому він додав, що у разі стабілізації економічної ситуації в державі загалом і в залізничній галузі зокрема, керівництво компанії працюватиме над переглядом соціальних статей.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать сковородки?
Сложно представить функциональную кухню, на которой не используется сковорода. Данный инструмент в некоторых случаях может служить вместо сотейника или кастрюли.
Сегодня, 14:3965
Стоит ли шить юбку из сетки: плюсы и особенности материала
Уже не так много времени осталось до выпускных. Каждой девушке хотелось бы выглядеть на таком мероприятии элегантно и произвести хорошее впечатление.
Сегодня, 12:0089
Основные технические параметры фрезерных станков
Профессиональное оборудование является важнейшей составляющей любого производственного процесса. Особенно это касается фрезерных станков, использующихся для изготовления целого ряда деталей и прочих изделий.
Вчера, 14:19160
Таможенный брокер  – гарантия быстрого таможенного оформления грузов
Для ввоза приобретенного или вывоза произведенного товара предприниматель должен «задекларировать» его на таможне. Если нет желания или времени заниматься оформлением, то можно воспользоваться услугами посредника – таможенный брокер в Киеве все сделает сам.
15-янв-2022, 14:35158
Огляд новинок посадкової картоплі
Картопля – найпоширеніший овоч, широко відомий своєю універсальністю. Він незамінний у складі різноманітних страв – супів, гарнірів, салатів та снеків. І цілком справедливо картопля вважається другим хлібом.
15-янв-2022, 14:32152
Как выбрать телевизор для просмотра футбола
Каждый год наполнен множеством интересных мировых футбольных событий. Для любителей данной игры очень важно наблюдать за матчем с эффектом присутствия.
14-янв-2022, 16:25342

События

Хакеры вновь атаковали сайты государственных структур Украины
На этот раз под ударом оказался сервис системы электронных закупок Prozorro.
Сегодня, 17:2452
Принцип коллективной обороны в НАТО распространили и на космос
В понедельник, 17 января, Альянс обнародовал "Всеобъемлющую политику НАТО в космосе", согласно которой на космическое пространство распространяется принцип коллективной обороны.
Сегодня, 16:4957
После трехчасового перерыва заседание суда по Порошенко возобновилось
Печерский суд города Киева спустя три часа возобновил заседание по избранию меры пресечения для обвиняемого в государственной измене бывшего президента Украины Петра Порошенко.
Сегодня, 14:5276
Спустя 5 месяцев расследования ГБР допросило нардепа Трухина по делу о ДТП
Спустя пять месяцев после начала расследования дела о ДТП с участием "слуги народа" Александра Трухина ГБР так и не установило, кто был за рулем авто в момент аварии. Впрочем, уже состоялся допрос нардепа. 
Сегодня, 13:0684
10 богатейших людей мира удвоили свое состояние за период пандемии
10 самых богатых людей мира удвоили свое состояние за первые два года пандемии коронавируса из-за резкого роста бедности и неравенства.
Сегодня, 10:30122
Мужчина с криками "Лжецы" выбил дверь горсовета в Черновцах
В Черновцах полиция задержала мужчину, который вечером в воскресенье, 16 января, выбил входную дверь местного городского совета.
Сегодня, 10:15119