В Мінсоцполітики визначилися з преміюванням держслужбовців

В Мінсоцполітики визначилися з преміюванням держслужбовців
Мінсоцполітики розробило проект Типового положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів).
Типове положення розроблено відповідно до Закону України «Про державну службу» і встановлює порядок визначення розмірів, нарахування та виплати премій державним службовцям органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів), які займають посади державної служби категорій «Б» і «В».
Державним службовцям можуть установлюватися такі види премій:
1) премія за результатами щорічного оцінювання службової діяльності;
2) місячна чи квартальна премія відповідно до особистого внеску в загальний результат роботи державного органу.
Установлення премій державним службовцям здійснюється керівником державної служби в державному органі відповідно до затвердженого ним положення про преміювання, розробленого згідно з Типовим положенням і погодженого з виборним органом первинної профспілкової організації (за наявності).
Розмір премії державного службовця встановлюється керівником державної служби в державному органі шляхом видання відповідного наказу (розпорядження).
Розмір місячної чи квартальної премії державного службовця встановлюється у відсотках до посадового окладу з урахуванням фактично відпрацьованого часу.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-08-11
Гысть 7 мая 2016 15:27
Міклош - радник Президента Порошенка закликав дерегулювати ринкові відносини- це означає зароби собі Фонд споживання ефективною діяльністю, а не отримуй із суспільного фонду споживання, яким є Державний бюджет! А Мінсоцполітики планує собі і премії..., цікаво з якого фонду! Все - халява скінчилася: дерегуляція , так дерегуляція! А то Уряд Гройсмана: там граєм -там не граєм а там — рибу загортаємо!
Про яку премію на державній службі ведеться мова, на нараних кумів, сваті, невісток, тощо, що там курять, п'ють каву в робочий час, фарбують вії, навіть трубки в держоргані не знімають - проста людина не дозвониться!!! Щоб матеріальне виробництво утримувало дармоїдів — треба, як в радянській економіці укладати соціальні договори з трудовими колективами - хто кого буде утримувати - через Галузеву угоду та про відрахування на утримання Мінсоцполітики 1% або ще менще, залежно від заппланованого прибутку до оподаткування за їх соціальні проекти, що ефективно працюють в матеріальному виробництві. Всіх дармоїдів перевести на гоподарський розрахунок, на повну проектоовіддачу соціального ефекту та матеріальної ефективності.

Що, в міністертсва і відомства план випуску товарної продукції певиконують чи план товарообігу перевиконують, чи хто більше паперів від одного бюрократа перенесе до іншого. Основним принципом економічної самостійності згідно із ст.3 чнного Закону №142-12 - децентралізації власності і роздержавленні економіки. Форма накопичення фонду економічного заоохочення була при радянській економіці, за рахунок, здається 3%, відрахування від матеріального виробництва галузі до галузевого міністерства.
Для того щоб отримувати премію потрібно мати фонд преміювання, з чого він буде формуватися — не з друкування грошей та народжувати інфляцію.
Зарплата включається у собівартість виготовленої товарної продукції. Із зарплати робітника сплачено податок у суспільний фонд споживання для перерозподілу через Держбюджет для утримання нематеральної сфери. В свою чергу нематеріальна сфера повинна давати ефективну віддачу для росту виробництва товарної продукції - своєю діяльністю створювати соціальний ефект. Який соціаальний ефект нам створив ГРойсман - з неадекватними тарифами на газ та тепло, що є прямою нормою гарантованого соціального стандарта. Це комунальний геноцид!
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Купольные LED-светильники: особенности и преимущества
В последнее время купольные светодиодные светильники обрели особую популярность, поскольку их использование имеет ряд важных преимуществ, если их сравнивать с традиционными аналогами.
Вчера, 20:4664
Хлеб - “Всему голова”
Самая вкусная выпечка на все случаи жизни: технология приготовления
Вчера, 19:2164
Косметика на сайте BonVivant
Компания «Бон Вивант» предлагает широкий ассортимент элитной косметики на основе натуральных ингредиентов.
Вчера, 18:4170
Кожаный диван: преимущества и особенности ухода
Облегчить себе задачу поиска можно, заказав мягкую мебель в интернет-магазине Softa. В продаже представлена продукция премиального класса известных брендов (зарубежных и отечественных), а также товары собственного производства компании
Вчера, 15:5171
ОСАГО
Зачем нужен ОСАГО и основная информация об обязательном страховании автогражданской ответственности. Лучшие цена на ОСАГО в autobooking.com
Вчера, 15:4874
Рессоры
Плавность хода транспорта обеспечивается подвеской. В некоторых видах легковых автомобилей, грузовых авто и специализированной техники, ее составляющими конструктивными элементами являются рессоры, за счет функциональности которых компенсируются колебания, возникающие по причине неровностей
Вчера, 14:4460

События

Изымать авто у демонстрантов решили силовики в Беларуси
Силовики считают, что в таких случаях авто "являются орудием преступления"
Вчера, 22:4951
Возможность санкций в отношении Беларуси изучает ЕС
В Евросоюзе считают, что выборы в Беларуси не были ни свободными, ни справделивыми
Вчера, 21:0957
Судью Вовка НАБУ объявил в розыск
Также в розыск объявили еще шестерых фигурантов дела
Вчера, 21:0757
Военную технику стянули в центр Минска
Демонстранты собираются на очередной протест на 19:00
Вчера, 19:3693
Действия ОМОНа против демонстрантов парламент Беларуси назвал адекватными
Депутаты назвали протесты попыткой дестабилизации ситуации в стране
Вчера, 19:3569
В штабе Тихановской призвали Лукашенко мирно передать власть народу
Штаб выразил поддержку демонстрантам
Вчера, 19:2992