В Мінсоцполітики визначилися з преміюванням держслужбовців

В Мінсоцполітики визначилися з преміюванням держслужбовців
Мінсоцполітики розробило проект Типового положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів).
Типове положення розроблено відповідно до Закону України «Про державну службу» і встановлює порядок визначення розмірів, нарахування та виплати премій державним службовцям органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів), які займають посади державної служби категорій «Б» і «В».
Державним службовцям можуть установлюватися такі види премій:
1) премія за результатами щорічного оцінювання службової діяльності;
2) місячна чи квартальна премія відповідно до особистого внеску в загальний результат роботи державного органу.
Установлення премій державним службовцям здійснюється керівником державної служби в державному органі відповідно до затвердженого ним положення про преміювання, розробленого згідно з Типовим положенням і погодженого з виборним органом первинної профспілкової організації (за наявності).
Розмір премії державного службовця встановлюється керівником державної служби в державному органі шляхом видання відповідного наказу (розпорядження).
Розмір місячної чи квартальної премії державного службовця встановлюється у відсотках до посадового окладу з урахуванням фактично відпрацьованого часу.
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-01-21
Гысть 7 мая 2016 15:27
Міклош - радник Президента Порошенка закликав дерегулювати ринкові відносини- це означає зароби собі Фонд споживання ефективною діяльністю, а не отримуй із суспільного фонду споживання, яким є Державний бюджет! А Мінсоцполітики планує собі і премії..., цікаво з якого фонду! Все - халява скінчилася: дерегуляція , так дерегуляція! А то Уряд Гройсмана: там граєм -там не граєм а там — рибу загортаємо!
Про яку премію на державній службі ведеться мова, на нараних кумів, сваті, невісток, тощо, що там курять, п'ють каву в робочий час, фарбують вії, навіть трубки в держоргані не знімають - проста людина не дозвониться!!! Щоб матеріальне виробництво утримувало дармоїдів — треба, як в радянській економіці укладати соціальні договори з трудовими колективами - хто кого буде утримувати - через Галузеву угоду та про відрахування на утримання Мінсоцполітики 1% або ще менще, залежно від заппланованого прибутку до оподаткування за їх соціальні проекти, що ефективно працюють в матеріальному виробництві. Всіх дармоїдів перевести на гоподарський розрахунок, на повну проектоовіддачу соціального ефекту та матеріальної ефективності.

Що, в міністертсва і відомства план випуску товарної продукції певиконують чи план товарообігу перевиконують, чи хто більше паперів від одного бюрократа перенесе до іншого. Основним принципом економічної самостійності згідно із ст.3 чнного Закону №142-12 - децентралізації власності і роздержавленні економіки. Форма накопичення фонду економічного заоохочення була при радянській економіці, за рахунок, здається 3%, відрахування від матеріального виробництва галузі до галузевого міністерства.
Для того щоб отримувати премію потрібно мати фонд преміювання, з чого він буде формуватися — не з друкування грошей та народжувати інфляцію.
Зарплата включається у собівартість виготовленої товарної продукції. Із зарплати робітника сплачено податок у суспільний фонд споживання для перерозподілу через Держбюджет для утримання нематеральної сфери. В свою чергу нематеріальна сфера повинна давати ефективну віддачу для росту виробництва товарної продукції - своєю діяльністю створювати соціальний ефект. Який соціаальний ефект нам створив ГРойсман - з неадекватними тарифами на газ та тепло, що є прямою нормою гарантованого соціального стандарта. Це комунальний геноцид!
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Ювелирный магазин «Мальва» дарит 5 лайфхаков, которые помогут выбрать украшения
Сложно поспорить с тем, что ювелирные изделия – это особая «специя» лука
17-янв-2020, 10:21174
Оформление страховки для визы
С того момента, как на законодательном уровне был введен безвизовый режим, путешествия для граждан Украины стали намного проще
26-дек-2019, 19:19368
Как подобрать мебель для спальной комнаты
Правильно обустроенная спальня позволит владельцу комнаты отдыхать и чувствовать себя уютно дома
26-дек-2019, 15:17409
Как выбрать правильный сеанс в Планете Кино
Кинозрители нынче избалованы и требуют лучшего звука, идеальной картинки и эффекта присутствия
19-дек-2019, 14:18347
Казахстанцы активно приобретают недвижимость в Сочи
Квартиры и жилые дома в курортном городе России привлекают не только местных жителей, но и граждан иностранных государств.
19-дек-2019, 12:51424
Чекушка
Чекушка Эксклюзив
Цикл "Рождественские рассказы". В суете жизни мы часто не замечаем того, что должны были бы замечать, и не помним того, что
18-дек-2019, 07:262269

События

Застроить заповедный остров Киева дворцами хочет гендиректор "Борисполя"
Речь идет о 15 гектарах на Жуковом острове
Вчера, 20:0465
Детали подготовки закона о легализации оружия раскрыло МВД
МВД готово сотрудничать с международными партнерами в вопросе легализации оружия
Вчера, 20:0076
Госпогранслужбе о китайском вирусе официально сообщил Минздрав
Министерство также сообщило руководителям структурных подразделений здравоохранения областных и Киевской городской
Вчера, 17:4566
Меру пресечения для Павловского избрал суд
Суд удовлетворил ходатайство частично
Вчера, 17:4466
Ответственность за масштабную авиакатастрофу в Амстердаме скрыла компания Boeing
В феврале 2009 года авиалайнер Boeing 737 компании Turkish Airlines упал недалеко от Амстердама
Вчера, 17:3152
Пример заразителен. Юная украинка выставила на продажу девственность вдвое дешевле предыдущей
Вслед за Катей из Украины, выставившей на сайте эскорт-услуг свою девственность за 100 тысяч евро
Вчера, 12:15198