Економіка України впала на 12 мільярдів

Економіка України впала на 12 мільярдів
Україна - єдина країна, економіка якої за останні 25 років продемонструвала падіння. Про це у своєму блозі пише лідер руху Український вибір - Право Народу Віктор Медведчук.
"Наведу цифри, яких ви не почуєте від високопоставлених українських чиновників. Згідно з даними Світового банку, рівень ВВП за паритетом купівельної спроможності України в 1990 році оцінювався в $ 351,8 млрд, а за підсумками 2015 го - .. В $ 339,1 млрд. Спад склав $ 12,7 млрд і це при тому, що економіки інших країн показали зростання. Економіка Зімбабве за цей же період збільшилася на 63%, Бурунді - на 116%, Казахстану і Білорусі - на 216%, Руанда і Замбія продемонстрували зростання ВВП (ППС ) на 412 і% 414 відповідно, Мозамбік на 924%. Україна - єдина країна, економіка якої за останні 25 років продемонструвала падіння ", - повідомив політик.
Згідно зі статистикою МВФ, економічні показники нашої країни стали стрімко скорочуватися саме після приходу до влади євроінтеграційної команди, - зазначив Медведчук.
"За даними Фонду, в 2013 році ВВП України за паритетом купівельної здібності досягав $392,56 млрд, в 2014 році знизився до $ 373,4 млрд, а в 2015-му впав вже до 340,2 $ млрд. Можна годинами розповідати народу про реформи, рапортувати про успіхи в Брюсселі і Вашингтоні, але цифри говорять самі за себе. Навіть Молдова і Грузія, які в 2014-му були разом з Україною в числі аутсайдерів, за підсумками минулого року домоглися зростання своїх економік ", - нарікає Медведчук.
У цьому році, за словами політика, Україна ще більше послабила свої позиції в цілому переліку світових рейтингів.
"Так, вона опустилася на сім рядків і посіла вже 135-е місце в рейтингу 159 країн і територій за економічною свободою (доповідь "Економічна свобода світу діє до 2016"). В Індексі глобальної конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму Україна втратила шість позицій і опустилася на 85 -у строку. По Індексу соціального прогресу України також опустилася - на один пункт - до 63-го місця (за версією SocialProgressImperative і за підтримки консалтингової компанії Deloitte) ", - повідомив Медведчук.
Він продовжує наполягати на тому, що підписавши договір про ЗВТ з ЄС, наша країна стала сировинним придатком Євросоюзу.
"І до тих пір, поки українська влада буде приймати рішення, керуючись не економічними інтересами, інтересами національної економіки, а геополітичною доцільністю, наша країна як і раніше буде демонструвати гірші в світі економічні показники", - упевнений Медведчук.


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-10-27
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Городские власти Киева еще решают вопрос относительно празднования новогодних и рождественских праздников в городе
Будут учитывать эпидемиологическую ситуацию в связи с коронавирусом.
Вчера, 18:4770
Караоке-система для дома: как выбрать
Караоке-система – это не очередная высокотехнологичная игрушка для дома. Она способна стать центром домашних развлечений и помочь проводить больше времени с близкими за приятным занятием – пением любимых песен.
Вчера, 18:4458
Особенности подбора цепочек из серебра
Цепочки, произведенные из серебра, считаются весьма доступным по цене и практичным украшением, которое предпочитают носить не только девушки, но и мужчины. В зависимости от типа прочности звеньев и особенностей плетения на самом изделии, можно носить даже такие дополнения, как подвески и кулоны.
Вчера, 13:0787
Микрокредиты: причины отказа, процесс получения и преимущества
Чтобы исключить отказ, нужно тщательно проверить корректность внесенных в личном кабинете данных. Помните, что заполнена должна быть абсолютно вся информация.
Вчера, 11:5779
Грили премиум класса от компании "Грилекс"
Премиум грили в магазине "Грилекс". Популярные бренды.
Вчера, 11:5569
Кредит онлайн без процентов
Где взять кредит онлайн без процентов в Украине?
26-окт-2020, 12:00118

События

На решение ОАСК по Сытнику отреагировали у Зеленского
В Офисе президента отреагировали на решение Окружного административного суда Киева (ОАСК) относительно увольнения директора Национального антикоррупционного бюро Украины (НАБУ) Артема Сытника.
Вчера, 22:1544
Более 500 дел в связи с протестами открыли в Беларуси
В Беларуси открыто уже более 500 уголовных дел в связи с протестами.
Вчера, 22:1347
Более 68 млн человек досрочно проголосовали на выборах в США
В Соединенных Штатах на предстоящих выборах досрочно проголосовали более 68 млн человек.
Вчера, 22:0946
Вакцинация от гриппа началась в Украине
В Украине началась вакцинация от гриппа.
Вчера, 20:2853
Уголовную ответственность за недостоверное декларирование КСУ признал неконституционной
Конституционный суд Украины признал неконституционной уголовную ответственность за недостоверное декларирование.
Вчера, 20:2562
Возобновить дело "Роттердам+" постановил ВАКС
Высший антикоррупционный суд постановил возобновить расследование схемы поставки угля "Роттердам+".
Вчера, 20:2351