Медведчук: Подорожчання автогазу було "прописано" в США

Медведчук: Подорожчання автогазу було "прописано" в США
Медведчук прогнозує енергетичну експансію США на європейський ринок.
Те, що сьогодні відбувається на ринку скрапленого природного газу в Україні, лише підтверджує, що повномірна експансія США на європейський енергетичний ринок набирає обертів. І Україні в цьому процесі відведена роль гарматного м'яса, вважає лідер громадського руху "Український вибір - Право народу" Віктор Медведчук.
"Вибухове підвищення цін на скраплений газ - це не більше ніж частина плану, написаного в Сполучених Штатах і реалізованого українськими" патріотами "під пильним наглядом" вашингтонського обкому ". Окремі політичні сили і засоби масової інформації активно розкручують ідею СПГ-незалежності від Росії, представники посольства США проводять зустрічі з трейдерами, зондуючи ситуацію і пояснюючи переваги переходу з російського скрапленого газу на ... американський. Однак це тільки верхівка айсберга ", - стверджує Медведчук.
Головні події, на його думку, відбудуться після візиту до Києва міністра енергетики США Ріка Перрі, який відбудеться в листопаді.
"Ця зустріч остаточно розкриє карти Вашингтона і його справжні плани щодо України. Але і зараз вони не дуже завуальовані - в червні президент Петро Порошенко обговорював з Ріком Перрі можливості реалізації спільних проектів в атомній енергетиці, у сфері видобутку енергоносіїв та, зокрема ... варіанти поставки в Україну скрапленого газу з США. Те, що сьогодні відбувається на ринку СПГ в Україні, лише підтверджує - процес набирає обертів ", - Медведчук.
Нагадаємо, за останні тижні ціна автогазу в великих мережах в Києві виросла в середньому на 5 грн / л і перевалила відмітку в 16,5 грн / л.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)