В МВФ озвучили чіткі вимоги, за яких готові фінансувати Україну

В МВФ озвучили чіткі вимоги, за яких готові фінансувати Україну

МВФ наполягає на створенні Антикорупційного суду в Україні, а також на ринкових цінах на газ. Лише тоді відновиться фінансування України фондом.

24 січня директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком на економічному форумі у Давосі повідомила, що МВФ готовий і надалі продовжувати підтримувати Україну.

Як передає "Інтерфакс-Україна", глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман зазначив, що для успішної співпраці Україна повинна виконати низку вимог.

Є певні умови, їх треба виконати. Це досяжні показники, сподіваємося на швидке їх виконання,
– зазначив він.

Зокрема, МВФ вимагає ухвалення закону "Про Антикорупційний суд", а також виконання обіцянок щодо приведення цін на газ до ринкового рівня. Лише тобі для України буде виділено кредит.

За словами Люнгмана, метою впровадження ринкових цін на газ є уникнення штучної сегментації ринку окремо для домогосподарств і окремо для промисловості.

Глава представництва МВФ застеріг, що надмірне збільшення зарплат в Україні зашкодить стабільному зростанню економіки. Тут варто підвищувати зарплати, орієнтуючись на зростання продуктивності праці.


Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Запорожець 2 февраля 2018 08:12
Уряд гешефтників України є найманцями МВФ і виконує усі вимоги цих щахраїв, метою яких є особисте і кланове збагачення на розкраданні і розпродажу України...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)