Поблизу Керчі стався витік токсичних відходів у море

Поблизу Керчі стався витік токсичних відходів у море
Видобуток піску з урочища Плавні на території Нижньо-Чурбашенського хвостосховища в Керчі викликав руйнування частини дамби, яка перешкоджала потраплянню відходів у море. Про це в неділю, 3 лютого, повідомляє Керчь.ФМ.
"Видобуток піску з Плавнів Нижньо-Чурбашенського хвостосховища, незважаючи на обурення екологів, громадськості та правоохоронних органів, з кожним днем ​​стає все більшим. Тим страшніше пряме промивання піску, коли злив відбувається безпосередньо в канал, з'єднаний з морем. Таким чином, весь бруд від промивання і видобутку піску йде на міський пляж", - йдеться в повідомленні.
Крім того, як повідомляють ЗМІ, екологи говорять про загрозу від розкриття хвостосховища для здоров'я людей. Видобуток і промивання піску провокує різні захворювання, в самому піску містяться хімічні речовини - миш'як, ванадій, фосфор і залізо - в концентрації, що значно перевищує допустимі безпечні для життя і здоров'я людей норми.
Активісти-екологи та науковці постійно виступають проти незаконного видобутку піску, однак видобуток його триває. За інформацією ЗМІ, цей токсичний пісок використовується при будівництві Керченського мосту.
 
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Ой да какая разница кто их украдет, пришли б сюда, местные бы разворовали, нам простым людям похренственно, кто их там украл, мы эту помощь в глаза никогда не видели и не увидим. И если судить из стат ......
Марьванна (2019-11-21 04:26:13)
он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)