Наступний Всеукраїнський перепис населення можуть провести за допомогою смартфонів

Наступний Всеукраїнський перепис населення можуть провести за допомогою смартфонів
Перепис населення у 2020 році проведуть за допомогою смартфонів. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів на сторінці у Facebook
"Перепис населення України у 2020 році буде відбуватися через смартфон. Уже кілька років ми проводимо підготовку саме до такого способу, хоча є свої труднощі й у ньому", - написав Кубів.
Це дозволить зібрати в один всі наявні електронні реєстри, так званий "соціальний цифровий ID", зауважив Кубів у колонці для "Ліга. Бізнес".
"З плюсів - можливість в режимі реального часу проводити усі зміни даних і параметрів, синхронізація баз, повна прозорість, простота отримання довідок про народження, одруження, зміну місця реєстрації, медичних даних, пенсійних та інших соціальних виплат, сплати податків, отримання документів (наприклад паспортів), голосування на виборах через смартфон та безліч інших опцій", - додав перший віце-прем'єр-міністр.
Він підкреслив, що "цифровий двійник" потребує кібер-захисту, але це не єдина зона ризику.
"Цифрові персональні дані, хоч і не цілком big data, є "ключем" до особистості реальної і потребують дуже осмисленої згоди на їх збирання та обробку. А реальна шкода від витоку навіть частини такої інформації може бути непоправна, ми це бачили на прикладі Facebook", - зауважив Кубів.
Всеукраїнський перепис населення може відбутися в Україні у 2020 році, для цього у кінці поточного року буде проведено підготовчий етап у вигляді пробного перепису в одному з районів Києва й одному районі Київської області.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Ой да какая разница кто их украдет, пришли б сюда, местные бы разворовали, нам простым людям похренственно, кто их там украл, мы эту помощь в глаза никогда не видели и не увидим. И если судить из стат ......
Марьванна (2019-11-21 04:26:13)
он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)