Тисячі німців вийшли на протест з вимогою справедливої економіки

Тисячі німців вийшли на протест з вимогою справедливої економіки
Десятки тисяч працівників вийшли на організовану профспілками акцію протесту в Берліні
У суботу, 29 червня, учасники заходу зібралися в столиці Німеччини поблизу Бранденбурзьких воріт, вимагаючи справедливої перебудови економіки. Серед іншого вони вимагали широкого обговорення таких тем, як новий курс у енергетиці та в транспортній галузі, а також перехід до цифрової економіки. Про це повідомляє УНН із посиланням на DW.
Мітингарі наголошували на важливості збереження робочих місць під час структурних змін в економіці. За даними профспілки IG Metall, що була організатором заходу, на вулиці Берліна вийшло понад 50 тисяч громадян, котрі прибули з різних куточків Німеччини. Натомість у поліції говорять про "багато тисяч” маніфестантів, передає агенція новин dpa.
Під час акції демонстранти вимагали для себе від працедавців та політиків "кваліфікації замість звільнень”. Саме політикам та роботодавцям закидалися значні прорахунки під час нинішніх змін у структурі економіки, передає агенція новин AFP.
Підтримати акцію вийшли також представники кількох спілок захисників довкілля, а також релігійні організації. Дехто з учасників застерігав від того, щоб дедалі активніший перехід на цифрові технології в виробництві та економіці не призвів до збільшення кількості звільнень. Це може загрожувати розколом суспільства, застерігали учасники.
На думку мітингарів, Німеччина "потребує масштабних інвестицій” у відновлювальну енергетику, в розвиток і розбудову мережі громадського транспорту, в енергомережі, у зміну мобільності населення та в розробку товарів майбутнього, передає агенція новин epd.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-17
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)
не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)