Зеленський зі скандалом вигнав секретаря Бориспільської міської ради з робочої наради

Зеленський зі скандалом вигнав секретаря Бориспільської міської ради з робочої наради
У середу, 10 липня, в ході робочої наради в Борисполі сталася перепалка між президентом України Володимиром Зеленським і секретарем Бориспільської міськради Ярославом Годунком
"Дискусія" закінчилася тим, що Зеленський зі словами: "Вийди звідси, розбійник!" вигнав раніше засудженого за розбій депутата, передає 112.ua.
У ході засідання обговорювалися проблеми регіону. Зокрема, йшлося про Бориспільську Центральну районну лікарню. Президент обурився тим, чому райадміністрація, обладміністрація, мер і директор лікарні не сіли за стіл переговорів, щоб вирішити існуючі проблеми і "підняти на ноги" медзаклад. Тоді в розмову втрутився секретар Бориспільської міськради Ярослав Годунок.
Ярослав Годунок: Володимир Олександрович, я скажу... Справа в тому, що...
Володимир Зеленський: Я вам…можна почати знаєте з чого? Ви встаньте, встаньте, встаньте. Почекайте секунду. Як ваше прізвище? Ярославе, дивіться. Ви ж мудрий, да? Мудрий, да, Ярославе? Ярославе, послухайте мене дуже уважно. Коли ви почнете вирішувати питання стоячі не так, не занімаясь піаром і не займаючись рекламой... Тому, будь ласка, спрячте свій телефон, спрячте телефон! Будь ласка, підійдіть до мікрофону, там сидять люди, поважайте, скажіть, в чому проблема, як ви бачите її вирішення. Я на телебаченні 20 років працював, знаю, що камера – це все, але зараз більш є важливі питання.
Ярослав Годунок: Володимир Олександрович, я єдине просто хочу, щоб ви зрозуміли, з райадміністрації, з отих управлінь ніхто не скаже правди, скаже депутат обласної ради, міської ради, кого люди обирали, бо ми не залежим наче від посад. Отак вони себе ведуть. Вони всі будуть зараз мовчати, крайнього не знайдуть.
Володимир Зеленський: Питання про лікарню.
Ярослав Годунок: Переходжу. Справа в тому, що у нас була Бориспільська Центральна районна лікарня. Співзасновником були місто і район, 50 на 50. Згодом до нас приходить глава адміністрації Туренко (Туренко Олександр - голова Бориспільської районної державної адміністрації, - ред.), віджимає у нас незаконним способом без нашого взагалі відома лікарню, робить засновником тільки район, і кошти ми не можемо фінансувати з міста в район. Зрозуміли? У нас віджали лікарню...
Потім перепалка між президентом і Годунком почала набирати обертів: 
Володимир Зеленський: Так, пан... от я... коли дуже багато кричать, я завжди прошу знайти мені в інтернеті щось про людину, яка дуже багато кричить. Я на своєму віці, мені 42 роки майже, бачив багато людей. Я тут прочитав, газета, скажіть, це правда чи ні. Так, член Батьківщини, правильно, секретар Бориспільської міської ради, раніше засуджений ч. 3 ст. 142 ККУ, розбій, поєднаний з спричиненням тяжких тілесних ушкоджень. Ярослав Михайлович. Це ви?
Ярослав Годунок: Миколайович.
Володимир Зеленський: Миколайович. Ви?
Ярослав Годунок: Так.
Володимир Зеленський: Вийдіть отсюда. Вийди отсюда, розбійник ти. Плохо чуєш мене? Я вас спрашиваю, це ви? Вийдіть, будь ласка, будете на райадміністрації сидіти, кричати.
Ярослав Годунок: Я не на райадміністрації.
Володимир Зеленський: Так мені все одно, де ти.
Ярослав Годунок: Цирк просто. Вони навіть не побудують, бо грошей немає. Люди приїхали, що ви грошей з бюджету...
Володимир Зеленський: англійською: exit.
Ярослав Годунок: Дають смс-ки читати, дурниці всякі. Всякі дурниці.
Володимир Зеленський: Ідіть, ідіть, дурниці, так. Ага.
Ярослав Годунок: дайте Грошей ....
Володимир Зеленський: Та йди вже, Господи, ти.
Ярослав Годунок: І проконтролюйте...
Володимир Зеленський: Чуєте чи ні?
Ярослав Годунок... Я президент, ви сказали, всі президенти...
Володимир Зеленський: Ти - точно не президент, тому що у президента немає криміналу. Президент.
Ярослав Годунок: ... ви забираєте ...
Володимир Зеленський: Іди гуляй... Пане заступнику міністру, вибачте, емоції. Не люблю бандитів просто!

 

 

 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-11-23
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Что чаще заказывают на доставку в Ирпене? Суши или пиццу?
Самая популярная еда с доставкой на дом во всем мире – итальянская и японская. В спорах, что заказать – пиццу или суши – ломают копья на всех континентах. И наш регион не исключение. Давайте разберемся, что предпочитают – суши или пиццу – в Буче и Ирпене, и какое блюдо
Вчера, 13:4285
ТОП-3 лучших кальянов - на Sky Market
К счастью, сегодня купить хороший кальян можно без особых проблем – так сказать, без необходимости выезжать в восточные страны. Другой вопрос: где именно приобрести качественный девайс для курения, который бы не только соответствовал всем вашим требованиям, но и был способен прослужить
22-ноя-2020, 14:01231
Гестоз у беременных
Все знают, что у беременных на начальном сроке бывает токсикоз, но как известно, что обычно к 16 неделе он проходит и не остается даже следа от этого ужасного состояния. Но мало кто знает, что такое гестоз. Именно так называется токсикоз на позднем сроке, он весьма непохож на тот, который был
20-ноя-2020, 13:58202
Преимущества жизни в загородном доме
Выезжая за черту города, наблюдаешь как много территорий застроены таунхаусами, частными домами и процесс еще идет.  Много людей стремиться выехать в пригород, покинув шумный город и делают  выбор в пользу частного дома в областных центрах.
19-ноя-2020, 18:11228
Как оформить офисный ресепшн
Дизайн офисного ресепшена: как оформить?
19-ноя-2020, 13:42207
Выращиваем клубнику Джоли
Сорт клубники Джоли является среднеранним крупным. Ягоды очень сочные и сладкие, обладают душистым ароматом и небольшой кислинкой. Благодаря непритязательности ухода, стабильным урожаям и высококачественным плотным ягодам, эта гостья из Италии просто покорила разводчиков нашей страны.
19-ноя-2020, 11:41209

События

Карантин выходного дня обжаловали в КСУ
В Конституционный суд Украины поступило представление 48 народных депутатов.
Вчера, 21:1269
Эффект от карантина выходного дня сможем понять только к 1 декабря
Эффективность карантина выходного дня можно будет оценить к 1 декабря.
Вчера, 18:2494
Автобус с украинцами в Словакии попал в ДТП
В понедельник, 23 ноября, в Словакии автобус с гражданами Украины попал в дорожно-транспортное происшествие.
Вчера, 18:2289
Разработанная Оксфордским университетом и компанией AstraZeneca вакцина от COVID-19 будет более доступна для бедных стран, чем вакцины других компаний
В частности, она менее требовательна к условиям хранения и будет значительно дешевле.
Вчера, 18:18241
Олег Уруский заявил что военная техника требует обновления
Министр по вопросам стратегических отраслей промышленности Олег Уруский посетил зону проведения операции Объединенных сил.
Вчера, 18:1795
Изменить миграционное законодательство хочет Кабмин
Кабинет министров хочет изменить миграционное законодательство.
Вчера, 18:1598