Сон за кермом: 5 порад, аби не "вирубитися" посеред дороги

Сон за кермом: 5 порад, аби не "вирубитися" посеред дороги
Якщо дуже хочеться спати, то варто лягти в ліжко. Якщо ліжка немає, то краще... пожувати морквину або лимон
Сміх сміхом, але аварії через водіїв, які заснули за кермом, відбуваються з лякаючою частотою. То виснажений таксист вирубиться посеред міста, то втомлений громадянин на нічній трасі відправиться до Морфея, а від нього прямо до Аїду. Існує ряд способів, які дозволяють не заснути за кермом, які знають не всі. Перед тим, як викладати їх, в мільйонний раз звернемося до всіх із закликом: поставтеся до свого стану в дорозі з дуже високою серйозністю і ступенем відповідальності. Героїзм із серії "так я доїду, не вперше" може закінчитися трагічно - втомлений водій вимикається подібно побутового приладу, чий провід висмикнули з розетки, інформує Ukr.Media.

 

Лягайте спати
Цю пораду ми віднесли до лайфхаків свідомо - не всі водії в курсі, що проблема втоми в дорозі вирішується подібним способом. Вони готові долати і боротися з власним організмом в ситуаціях, коли можна дозволити собі відключитися і уникнути ризику.
Іноді досить поспати буквально 15-20 хвилин, щоб прогнати сонливість і їхати далі.
Приберіть сплячого подалі
Досвідчені далекобійники рекомендують "перекладати" сплячого пасажира на заднє сидіння, оскільки один його вид здатний почати вас присипляти.
Цей феномен іноді порівнюють з ефектом позіхання - адже як часом буває важко стриматись і самому не позіхнути. До речі, до позіхання поставтеся серйозно, бо це один з вірогідних симптомів втоми організму.
Стежте за очима
Якщо ви їдете з пасажиром, то, вважайте, вам пощастило - ймовірно, він не тільки складе вам компанію, але і підмінить за штурвалом. Звичайно, історії відомі численні випадки, коли попутник знає про процес керування автомобілем не більше, ніж про закони термодинаміки, проте з такого сусідства все одно можна отримати користь. Посадіть вашого супутника на задній диван так, щоб він постійно бачив у дзеркало заднього виду ваші очі, або попросіть контролювати вас з переднього пасажирського місця.
Паралельно розмовляйте, причому активно беріть участь в бесіді, а не тільки слухайте. Зрозуміло, ви повинні розуміти, що стежити за вашими світлими очима тривалий час йому, найімовірніше, виявиться не під силу. Та й успіх цієї затії залежить від ступеню відповідальності і уважності пасажира.
Пожуйте лимон
Наріжте лимон часточками і жуйте їх, або просто нюхайте цитрусовий аромат - має підбадьорити. Альтернативний варіант - лузати насіння. Процес з безліччю маніпуляцій поглине вас і відверне від сну. Іноді зустрічаються рекомендації гризти морквину. Кожен відкушений шматок цього чудового овочу буде дзвінким хрускотом будити вас, ось тільки морквини вам знадобиться багато. Також можна скористатися жувальною гумкою, яка теж непогано проганяє сон.
Візьміть з собою "пташку"
Одна з проблем не тільки водіїв, але і людей в цілому полягає в невмінні слухати свій організм і ігнорувати те, що йому подобається, а що ні. В даному випадку не слід дивитися крізь пальці на власні біологічні годинники.
Скажімо, якщо ви "жайворонок", то в ночі вам гарантовано захочеться спати, але на світанку за умови відпочинку відчуєте бадьорість, а якщо "сова", то ніч вам байдужа, зате в полуденний час буде непросто. Іноді зустрічаються рекомендації підбирати в дорогу напарника з протилежними рисами і характеристиками. Поки один відпочиває, другий спить, не відчуваючи дискомфорту.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-11-27
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Чому нікотинові паучі VELO не можна назвати «снюс»
18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.  Сьогодні багато з людей, які споживають нікотиновмісні продукти, шукають альтернативні способи для насичення організму нікотином.
Вчера, 19:50140
Черная пятница в Украине — отличная возможность обновить свой гардероб
Черная пятница в Украине — безумные скидки на оригинальные брендовые товары.
Вчера, 16:21117
Бренд Oksana Mukha: дизайнерские платья, покоряющие мир
Каждая женщина, планируя отправиться на торжество, прилагает немало усилий, чтобы выглядеть непревзойденно, обворожительно, стильно – в этом немалую роль играет удачно подобранное вечернее платье.
Вчера, 16:18153
LEDTECH: лучшая светодиодная продукция для вашего бизнеса
Светодиодная продукция, к которой, как правило, относят бегущие строки, медиа постеры, вывески, LED-экраны, табло и пр., является достаточно мощным инструментом для информирования потенциальных клиентов о тех или иных товарных предложениях и услугах, а также привлечения внимания проходящих мимо
26-ноя-2020, 15:18380
Холодильник вышел из строя. Что делать?
Попробуйте представить дом без холодильника. Правда, это сложно. Ведь благодаря этому устройству мы имеем возможность хранить наши продукты и пищу максимально долго – без потери их вкусовых и презентабельных качеств.
26-ноя-2020, 15:02179
Ремонт электропроводки автомобиля
Если вы являетесь счастливым обладателем автомобиля, то это означает, что ежедневно вы используете не просто средство для передвижения, а сложный механизм, в котором есть множество различных приборов, требующих электричество.
25-ноя-2020, 23:04172

События

Сумму помощи Украине с 2014 года назвало посольство США
Соединенные Штаты Америки с 2014 года предоставили Украине помощи более чем на 4,1 млрд долларов как в области безопасности, так и вне ее.
Сегодня, 17:1750
В результате стрельбы в центре Днепра пострадали четыре человека
В результате конфликта в больницу доставлены четверо пострадавших.
Сегодня, 15:1054
Выделить деньги на достройку музея Голодомора поручил Зеленский
Кабмин примет решение уже 30 ноября.
Сегодня, 14:5847
Часть харьковского рынка "Барбашово" уничтожил крупный пожар
Огонь успел уничтожить 25 павильонов.
Сегодня, 13:1566
В Москву с частным визитом отправился Президент Армении
Саркисян обсудит Карабах с армянской диаспорой.
Сегодня, 13:1359
Чартерами доставлять по миру начали вакцину от коронавируса Pfizer
Вакцинация в США и Европе начнется сразу же после одобрения.
Сегодня, 11:2881