Загроза для існування людської цивілізації. Вчені повідомляють про невідворотні зміни клімату до 2050 року

Загроза для існування людської цивілізації. Вчені повідомляють про невідворотні зміни клімату до 2050 року
Аналіз, опублікований дослідниками з Національного центру клімату в Австралії, описує зміну клімату як «Загрозу для існування людської цивілізації» протягом наступних 30 років
У документі стверджується, що потенційно «надзвичайно серйозні наслідки», пов’язані з кліматом, набагато більш вірогідні, ніж прийнято вважати, повідомляє Vice.
При цьому дослідники, яких підтримують військові чиновники Австралії, запевняють, що кількісно визначити їх практично неможливо, оскільки вони «виходять за рамки людського досвіду останньої тисячі років».
Документ написаний Девідом Спраттом, директором з досліджень Національного центру клімату, і Іаном Данлопом, колишнім керівником Royal Dutch Shell, який раніше очолював Австралійську вугільну асоціацію. У передмові до брифінгу відставний адмірал Кріс Баррі - командувач Австралійськими силами оборони з 1998 по 2002 рік і колишній заступник начальника військово-морського флоту Австралії - високо оцінює документ, який розкриває «неприкриту правду про безвихідне становище людей і нашої планети. Малює тривожну картину реальної можливості того, що людське життя на Землі може опинитися на межі зникнення найжахливішим чином».
У доповіді говориться: «Планетарні і людські системи досягнуть до середини століття точки неповернення, коли перспектива в значній мірі непридатної для життя Землі призведе до розпаду націй і міжнародного порядку».
Єдиний спосіб уникнути ризиків, пов’язаних з цим сценарієм, — це те, що в доповіді описується як «схоже за масштабами на надзвичайну мобілізацію під час Другої світової війни», але в цей раз основна увага була приділена швидкому створенню промислової системи з нульовими викидами для початку відновлення.
Потепління буде сприяти прискоренню розпаду ключових екосистем, «включаючи системи коралових рифів, тропічні ліси Амазонки і Арктику». Близько одного мільярда людей будуть змушені переселитися з непридатних для життя умов, а два мільярди зіткнуться з нестачею водопостачання. Сільське господарство в субтропіках впаде, а виробництво продуктів харчування сильно постраждає в усьому світі. Внутрішня згуртованість національних держав, таких як США і Китай, буде зруйнована.
«Навіть при потеплінні на 2 ° C може знадобитися переселення понад мільярду людей, і в сценаріях високого рівня масштаби руйнувань перевищують наші можливості моделювання з високою ймовірністю того, що людська цивілізація підходить до кінця», — зізнаються автори доповіді.
«За найгіршим сценарієм, в 2050 році світ буде охоплений соціальним занепадом і відвертим хаосом. Але існує коротке вікно можливостей для оголошення надзвичайного стану і глобальної мобілізації ресурсів. Тут логістичний і планувальний досвід сектора оборони може зіграти особливу роль», — сказав Девід Спратт.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Человек, который устраивал поджоги, и готовил взрывы в родном городе - есть моральный урод ! Прислушиваться к его словам такое же уродство !...
Sergey (2019-12-06 13:34:05)
Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)