Найближчим часом Польща хоче запровадити нову міграційну політику

Найближчим часом Польща хоче запровадити нову міграційну політику
МВС Польщі пропонує, щоб нова міграційна політика країни зосередилася на сьогоднішніх проблемах ринку праці, оскільки в найближчому майбутньому Польщі може знадобитися значне збільшення пропозиції робочої сили, повідомляє "Польське радіо"
На думку авторів стратегії, імміграційна політика Польщі повинна зосередитися на циклічної і короткочасної імміграції, тобто на нинішніх потреб ринку праці, з особливим урахуванням нестачі в компетенціях, з заохоченням до повернення поляків, а також створенням системи інтеграції та асиміляції іноземців, які планують залишитися в Польщі.
"У той же час міграційна політика повинна бути підпорядкована принципам безпеки держави та ефективно запобігати зловживанням і порушенням, які супроводжують міграційні процеси і боротися з ними", - йдеться в документі.
Якщо в майбутньому демографічна ситуація Польщі не покращиться, і не буде відчутних результатів у поверненні поляків з еміграції і масштаби репатріації, то в зв'язку зі змінами демографічної ситуації, потрібно також розглянути можливість почати активні заходи для міграції з метою переселення "з обраних країн".
"Механізми відбору повинні брати до уваги кваліфікацію як іноземців, так і фактори, що допомагають в їх інтеграції, а потім асиміляції, вони також повинні дозволити тимчасове припинення або обмеження потоку іноземців в межах окремих міграційних каналів", - йдеться в документі.
Міграційна політика повинна проводитися у відповідності з концепцією панівної культури, яка встановлює іммігрантам визначені межі функціонування в державі, а не згідно моделі мультикультурності.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)
Разгул преступности всем надоел.Поддержим петицию:https://petition.president.gov.ua/petition/73066...
petition (2019-12-02 13:53:56)