Топ-5 книг, які неодмінно слід прочитати перед відпусткою

Топ-5 книг, які неодмінно слід прочитати перед відпусткою
Автори цих книжок мають точні рецепти, як добре почуватися влітку
Насамперед слід вирішити питання з поганим настроєм, залишивши його позаду, а по-друге, не завжди ставитися до оточуючого світу так, ніби за наші гроші він усім нам винен п’ятизірковий відпочинок.
Ізадор Шарп. Four Seasons: історія бізнес-філософії компанії - Х.: Фабула, 2019
«Будучи скромною, розумною, творчою, амбітною людиною з чудовим почуттям гумору, він наважився ризикнути і стати найкращим, — зауважують колеги про автора і героя цієї незвичайної книжки. — Очевидно, що його спадщина не обмежується всесвітньо відомою мережею фешенебельних готелів із неперевершеним сервісом. Не менш важливо, що він розробив новий підхід до бізнесу, згідно з яким провідне значення надається людям». Тож перед нами унікальна історія про те, як наш герой розпочинав свій шлях простим будівельником і навіть у найсміливіших своїх мріях не бачив себе власником усесвітньо відомої мережі готелів.
Будучи одним з найбільш талановитих бізнесменів нашого часу, він розповідає історію своєї імперії під назвою Four Seasons. Секрети успіху від Ізадора Шарпа прості: це висока якість, бездоганний сервіс, корпоративна культура і унікальний бренд. «Займаючись бізнесом, я завжди намагався поставити себе на місце клієнта, — пише він. — Я був господарем, а клієнти — моїми гостями. Приймаючи рішення щодо будівництва й оформлення готелів, я питав себе: що є важливим для клієнтів? Що вони вважають цінним? Якщо ми запропонуємо їм щось по-справжньому цінне, вони без вагань заплатять за те, що варте цих грошей».
Алекс Корб. У пастці депресії. Як подолати тривожність і радіти життю. — К: Наш Формат, 2019
Автор цієї книжки, відомий нейронауковець, який консультує біотехнологічні та фармацевтичні компанії, недаремно вважає, що депресія — це не просто поганий настрій. Люди з депресією можуть і не бути пригніченими. Там, де мала би бути якась емоція, вони часто відчувають порожнечу. Те, що колись дарувало задоволення, більше не тішить. Усе здається складним, і ніщо не вартує зусиль.
Найгірше, що депресія не просто тягне на дно, а й міцно утримує там. Проблема полягає у фізіології та взаємодії елементів нервової системи. Та, на щастя, існує спосіб відрегулювати їхню діяльність. Тож саме у цій книжці її автор пояснює, чому мозок загрузає в низхідній спіралі депресії, а також змальовує те, як можна вплинути на активність різних нейронних ланцюгів і подолати депресію, змінивши спосіб життя.
Ukraїner. Країна зсередини. — Л.: Видавництво Старого Лева, 2019
Спочатку автор цієї книжки вів сайт Сумно, а потім пересів на велосипед, проїхавшись Україною, і від його щоденникових записів туриста у соцмережах знову стало весело. Тож Ukraїner. Країна зсередини — ​це книга за мотивами першого кола масштабної експедиції Украї­ною, яка тривала з літа 2016-го до зими 2018-го року й охопила всі історичні регіони — ​від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії.
У книзі зібрано найяскравіші моменти з манд­рівок унікальними куточками країни: історії людей та місць, що надихають, зворушують і дивують, а також вражаючі фото, які показують Україну справжньою, несподіваною, цікавою та автентичною. Ініціатор проекту — той самий турист і блогер Богдан Логвиненко.
Барбара де Анджеліс. Секрети чоловіків, які має знати кожна жінка. — Х.: Віват, 2019
У цій книжці її авторка, відомий психолог, визнаний експерт з питань відносин, всерйоз питається в жінок, чи насправді вони знаються на чоловіках. І якщо ні, то чудова Барбара де Анджеліс розкриє зацікавленим читачкам всю правду про любов і стосунки з протилежною статтю. Загалом у цій книжці можна знайти вправи й підказки про те, що варто робити і чого не слід у спілкуванні з чоловіками, а також дізнатися, за допомогою чого жінці можна стати сильнішими й повністю змінити себе.
Тож авторка розкаже все про чоловіків, коханців, колег і босів; про секс і зокрема про те, що чоловіки ніколи не скажуть; про шість найбільших помилок жінок у спілкуванні з чоловіками; про п’ять найбільших таємниць чоловіків; про те, як розпізнавати й уникати людей, які заважають жити. Як бачимо, майже задарма у книжці пропонують нестандартні та перевірені ефективні інструменти і методи, які допоможуть жінкам стати успішними і щасливими.
Вільям Г. Макрейвен. Застеляйте ліжко. Дрібниці, які можуть змінити ваше життя, а можливо, і світ. — К.: КМ-Букс, 2019
У цій невеличкій книжці адмірал її автор, командувач Військово-морських сил США у відставці, визначає десять правил, яких він особисто завжди намагався дотримуватися і які допомогли йому з честю подолати чимало життєвих перешкод. Оригінально сформульовані правила на зразок «не боятися акул», «не вдаряти передчасно у дзвін», «щоранку застеляти ліжко» мають глибокий підтекст. Автор розкриває суть кожного правила, розповідає цікаві історії про людей, які свого часу надихали його власною дисципліною, наполегливістю, благородством і мужністю.
«У цій книжці повно захоплюючих особистих оповідок зсередини сховища національної безпеки, — писала про це видання Washington Post. — Уроки МакРейвена, як і його передмова, виходять далеко за межі застеляння ліжка. Він присвячує книгу, що складається з 10-ти розділів, урокам, що допоможуть вийти за межі невдач, протистояти хуліганам та дають іншим надію».

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-11-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Чому варто надати перевагу дитячому одягу з натуральних матеріалів?
Батькам завжди хочеться піклуватися про свою дитину якнайкраще. Й одна зі складових цього піклування — вибір одягу з натуральних, безпечних матеріалів.
Вчера, 20:3864
МТЗ-80/82: какие неисправности встречаются чаще всего у тракторов
Трактор — востребованная и многофункциональная сельскохозяйственная техника. Машины активно используются для вспашки земли, сбора урожая, транспортировки различного оборудования и в других целях. 
Вчера, 20:3667
Стильные женские полусапоги больших размеров по выгодным ценам!
Сеть магазинов «Пишна Краса» предлагает девушкам и женщинам с полными ножками обратить внимание на новую коллекцию обуви.
Вчера, 16:5080
Особенности и преимущества плитки нестандартных форм
Если вы хотите оформить помещение с использованием плитки нестандартных форм, вам стоит предварительно изучить существующие предложения на рынке.
Вчера, 12:0499
Все, что нужно знать о бюгельном протезе
Бюгельная конструкция — ортодонтический аппарат, используемый для восстановления зубного ряда. Он имеет большую историю и до сих пор пользуется популярностью.
25-ноя-2021, 18:00154
Международная логистическая компания - Где заказать грузоперевозку
Международная торговля существовала всегда и была необходимым условием выживания и развития. Сегодня страны стремятся производить качественную продукцию на экспорт, в связи с чем увеличивается поток желающих приобрести товары для дальнейшей реализации.
25-ноя-2021, 17:56150

События

В Украине подорожали картофель, помидоры и курятина
Ассоциация "Украинский клуб аграрного бизнеса" (УКАБ) заявила, что за последние 2 недели цены на яблоки снизились на 14% и составили 9,27 гривен за кг.
Вчера, 22:5762
Новый штамм коронавируса "Омикрон" вызвал беспокойство в ВОЗ
Всемирная организация здравоохранения (ВОЗ) по итогам экстренного заседания приняла решение классифицировать новый вариант коронавируса - ботсванский - как вызывающий беспокойство.
Вчера, 22:5673
Журналист заявил что "доказательством" подготовки переворота с участием Ахметова стала запись разговора офицера ФСБ
Историю с "госпереворотом Ахметова" президент Владимир Зеленский придумал на основе записи разговора одного офицера Федеральной службы безопасности России и трех бывших сотрудников МВД Украины в Крыму.
Вчера, 22:5477
Бутусов назвал Зеленского человеком без совести
Главный редактор "Цензор" Юрий Бутусов прокомментировал перепалку с Владимиром Зеленским, которая произошла в ходе пресс-марафона президента.
Вчера, 18:1090
Тест на Covid в Португалии будут требовать от всех приезжих и на входе в бары и клубы, несмотря на вакцинацию
С 1 декабря в Португалии ужесточают карантин. У всех въезжающих в страну, в том числе у вакцинированных граждан, будут требовать отрицательный результат теста на ковид.
Вчера, 10:49218
В Харьковской области на Белом озере рыбаки обнаружили реактивный снаряд
В ГСЧС Украины рассказали, что, во время рыбалки на Белом озере, местными жителями села Задонецкое Чугуевского района Харьковской области был обнаружен подозрительный предмет на дне озера, похожий на снаряд.
Вчера, 10:45118