Як визначити місцезнаходження людини за телефоном?

Як визначити місцезнаходження людини за телефоном?
Сучасні пристрої суттєво полегшують наше життя і вже давно перестали бути просто засобом для комунікації
Як узнати, де знаходиться людина, за допомогою мобільного телефону? Що для цього потрібно та скільки це коштує? Читайте далі.
МАЯЧОК ВІД "КИЇВСТАР”
Для підключення послуги "Маячок” потрібно ввести комбінацію *147*1*4*380 (номер телефону) # та кнопку виклику. Вводимо номер телефону людини, за якою ви хочете "стежити”. Абонент отримає СМС з підказкою, яка дозволить визначати його місцерозташування. На даний час вартість одного СМС із запитом – 2 гривні. Є можливість підключити 4 безкоштовні запити на день (це коштує 53 копійки/день).
НАВІГАТОР ВІД "ВОДАФОН” (МТС)
Абоненти цієї мобільної мережі можуть обрати одну з двох послуг – "Навігатор” або "Дитина під наглядом”.
Послуга «Навігатор» доступна лише абонентам-контрактникам. Для її підключення потрібно звернутися до експерта по роботі з ключовими абонентами або до Центру обслуговування корпоративних абонентів ПрАТ "МТС Україна”.
Щоб підключити послугу "Дитина під наглядом”, додайте телефонні номери членів вашої родини, близьких і друзів до списку послуги, відправивши SMS-повідомлення на номер 7005 з текстом ДОДАТИ <номер телефону> <ім’я>. На номер вашої дитини або іншої особи, яку ви додаєте до списку, прийде SMS-повідомлення з запитом на дозвіл визначення місця перебування. Щоб дізнатися місце перебування ваших дітей, друзів і близьких, необхідно відправити SMS-повідомлення на номер 7005 з текстом ПОШУК <номер абонента> або <ім’я>.
Вартість одного запиту – від 0, 25 копійки. Перші 5 днів користування послугою безкоштовні.

 

ДОДАТОК FAMILY LOCATOR
Дозволяє відслідкувати місцерозташування усіх членів родини на карті, зв’язатися з ними та надсилати миттєві повідомлення. Якщо хтось загубився, натисніть кнопку SOS й отримаєте точне місце розташування. Є можливість встановити на карті безпечні та небезпечні зони та отримувати оповіщення, коли, наприклад, ваша дитина виходить або входить у парк, на ігровий майданчик, в школу.
З його допомогою можна не лише визначити місце розташування телефона чи планшета, але й блокувати їх на відстані. Дуже знадобиться у випадку крадіжки гаджета.
Додаток може збільшити гучність дзвінка та подзвонити. Також отримати координати GPS з посиланням на карти Google. Ви можете стежити за своїм телефоном у будь-який час за допомогою текстового повідомлення з використанням слова-сигнала або за допомогою онлайн-сервісу Commander.WHERES MY DROID
FIND MY IPHONE
Find my iPhone дозволяє визначити місце розташування всіх ваших пристроїв на платформі iOS, побачити розташування на карті та навіть отримати маршрут, за яким можна їх знайти.
ДОДАТОК GPS-ТРЕКЕР
Cімейний локатор – GPS-трекер – програмне відстеження друзів за номером телефону через GPS. Просто введіть номер фітнес-трекеру для телефона, а додаток стежитиме за ними й визначить розташування вашого телефону та телефону ваших близьких.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-12-01
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Фасовка и упаковка косметических средств
Упаковка и фасовка — 2 неотъемлемых процесса на любом заводе по изготовлению косметологических продуктов. И к их организации нужно подойти с ответственностью.
Вчера, 19:4262
В чем особенность оздоровительно-курортных комплексов
Оздоровительно-курортный туризм в нашей стране пользуется довольно большой популярностью.
Вчера, 16:5976
Твердотопливные котлы: почему стоит купить отопительное оборудование Altep
Твёрдотопливный котел – один из наиболее экономичных и безопасных видов отопительного оборудования. Чтобы оценить все преимущества данного класса техники, необходимо внимательно отнестись к выбору бренда-производителя и модели по параметрам.
Вчера, 16:5286
Особенности и разновидности бижутерии
Для создания красивого образа, каждая девушка всегда старается подобрать разные аксессуары и украшения. Конечно, приобрести дорогие виды ювелирных изделий могут себе позволить не все, поэтому многие представительницы прекрасного пола пытаются найти более доступные по цене вещи.
Вчера, 16:4771
NovuMedical Хмельницкий: демонстрационный центр посетили сотни людей
После того, как в демонстрационных центрах возобновились презентации, о Novumedical отзывы быстро распространились по сети и создали настоящий ажиотаж вокруг оборудования. Пользователи в интернете начали бурно обсуждать как само оборудование, так и его эффективность.
Вчера, 11:43105
Чем обшить балкон?
Внутреннее оформление – один из наиболее сложных вопросов в деле обустройства утепленного балкона. С остеклением и материалом утепления разобраться намного проще, ведь тут достаточно определиться с тем, какая зона вам требуется – теплая или холодная.
Вчера, 07:49109

События

Посла Венгрии из-за ситуации на Закарпатье вызвал
Министр иностранных дел Украины Дмитрий Кулеба сегодня, 1 декабря, вызвал на разговор венгерского посла Иштвана Ийдярто.
Вчера, 22:1465
НАТО заявило что Российские войска в Приднестровье нарушают целостность Молдовы
Размещение российских войск в непризнанном Приднестровье нарушает территориальную целостность Молдовы.
Вчера, 22:1254
К отметке 20 тысяч долларов приближается Биткойн
Сегодня, 1 декабря, криптовалюта биткойн (bitcoin) побила абсолютный рекорд.
Вчера, 20:2163
Способ обойти санкции против "Северного потока-2" нашли в Германии
В Германии могут создать специальный фонд, который поможет компаниям обойти санкции США против газопровода "Северный поток-2".
Вчера, 20:1755
При локдауне Транспорт останавливать не будут
Министерство здравоохранения не планирует останавливать работу общественного транспорта после введения локдауна в Украине.
Вчера, 19:5671
Данилов заявил что локдаун будет 100%
Локдаун в Украине из-за ситуации с COVID-19 в любом случае будет введен.
Вчера, 16:4668