Як визначити місцезнаходження людини за телефоном?

Як визначити місцезнаходження людини за телефоном?
Сучасні пристрої суттєво полегшують наше життя і вже давно перестали бути просто засобом для комунікації
Як узнати, де знаходиться людина, за допомогою мобільного телефону? Що для цього потрібно та скільки це коштує? Читайте далі.
МАЯЧОК ВІД "КИЇВСТАР”
Для підключення послуги "Маячок” потрібно ввести комбінацію *147*1*4*380 (номер телефону) # та кнопку виклику. Вводимо номер телефону людини, за якою ви хочете "стежити”. Абонент отримає СМС з підказкою, яка дозволить визначати його місцерозташування. На даний час вартість одного СМС із запитом – 2 гривні. Є можливість підключити 4 безкоштовні запити на день (це коштує 53 копійки/день).
НАВІГАТОР ВІД "ВОДАФОН” (МТС)
Абоненти цієї мобільної мережі можуть обрати одну з двох послуг – "Навігатор” або "Дитина під наглядом”.
Послуга «Навігатор» доступна лише абонентам-контрактникам. Для її підключення потрібно звернутися до експерта по роботі з ключовими абонентами або до Центру обслуговування корпоративних абонентів ПрАТ "МТС Україна”.
Щоб підключити послугу "Дитина під наглядом”, додайте телефонні номери членів вашої родини, близьких і друзів до списку послуги, відправивши SMS-повідомлення на номер 7005 з текстом ДОДАТИ <номер телефону> <ім’я>. На номер вашої дитини або іншої особи, яку ви додаєте до списку, прийде SMS-повідомлення з запитом на дозвіл визначення місця перебування. Щоб дізнатися місце перебування ваших дітей, друзів і близьких, необхідно відправити SMS-повідомлення на номер 7005 з текстом ПОШУК <номер абонента> або <ім’я>.
Вартість одного запиту – від 0, 25 копійки. Перші 5 днів користування послугою безкоштовні.

 

ДОДАТОК FAMILY LOCATOR
Дозволяє відслідкувати місцерозташування усіх членів родини на карті, зв’язатися з ними та надсилати миттєві повідомлення. Якщо хтось загубився, натисніть кнопку SOS й отримаєте точне місце розташування. Є можливість встановити на карті безпечні та небезпечні зони та отримувати оповіщення, коли, наприклад, ваша дитина виходить або входить у парк, на ігровий майданчик, в школу.
З його допомогою можна не лише визначити місце розташування телефона чи планшета, але й блокувати їх на відстані. Дуже знадобиться у випадку крадіжки гаджета.
Додаток може збільшити гучність дзвінка та подзвонити. Також отримати координати GPS з посиланням на карти Google. Ви можете стежити за своїм телефоном у будь-який час за допомогою текстового повідомлення з використанням слова-сигнала або за допомогою онлайн-сервісу Commander.WHERES MY DROID
FIND MY IPHONE
Find my iPhone дозволяє визначити місце розташування всіх ваших пристроїв на платформі iOS, побачити розташування на карті та навіть отримати маршрут, за яким можна їх знайти.
ДОДАТОК GPS-ТРЕКЕР
Cімейний локатор – GPS-трекер – програмне відстеження друзів за номером телефону через GPS. Просто введіть номер фітнес-трекеру для телефона, а додаток стежитиме за ними й визначить розташування вашого телефону та телефону ваших близьких.
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-20
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Ой да какая разница кто их украдет, пришли б сюда, местные бы разворовали, нам простым людям похренственно, кто их там украл, мы эту помощь в глаза никогда не видели и не увидим. И если судить из стат ......
Марьванна (2019-11-21 04:26:13)
он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)