Жителі Кропивницького не отримували опалення у своїх оселях, а платити всеодно доведеться

Жителі Кропивницького не отримували опалення у своїх оселях, а платити всеодно доведеться
У Кропивницькому мешканці трьох п'ятиповерхових будинків очікують захмарних рахунків за опалення, якого в листопаді вони так і не отримали. Постачальники тепла запевняють, що послуги вони надали, а вина лежить на ЖЕКах, які не стежать за станом труб
Одна з мешканок міста показала термометр в своїй квартирі, який показує 18 градусів. За її словами, опалення включили тиждень тому, але батареї досі ледь теплі.
"Для того що б нам йшло тепло в квартиру, ми піднімаємо штори. Ось так", - показала жінка.
В квартирі її сусіда ще холодніше - 15 градусів.
"Можете спробувати, батарея реально просто річна, як літня водичка", - сказав він.
При цьому мешканці будинку розповіли, що ледь теплі батареї - це ще півбіди, бо за половину листопада, коли опалення не було зовсім, все одно доведеться платити. Жінці, якій призначили субсидію, прийде рахунок як мінімум на півтори тисячі гривень.
"Це тільки за опалення, плюс комунальні - це дві тисячі. Це навіть моєї пенсії не вистачає заплатити за цю квартиру", - поскаржилася Лариса Шульженко.
У чоловіка, який взагалі не має жодних зобов'язань, рахунок буде в дві тисячі гривень, і платіжки за тепло, якого не було, отримають мешканці трьох п'ятиповерхівок - 180 сімей. Вони вже зверталися до постачальника тепла, щоб той зменшив суми, але відповідь на скаргу обурила їх ще більше.
"Дали офіційну відповідь, що тепла у нас не було з 9-го по 14-е, а за фактом його не було з 1-го по 15-е. Тобто, ось ці 10 днів, які не було тепла, просто дітки спали з пляшками гарячими, у багатьох тут діти, 10 днів ми повинні будемо сплатити повністю ", - пояснив місцевий житель Сергій Бученко.
Постачальники тепла впевнені, що людям доведеться заплатити, оскільки вони занадто пізно подали скаргу.
"У нас не зафіксовано звернень за цей період часу за цими адресами. У нас є документ, який підтверджує, що теплоносій був поданий", - стверджує Євгенія Соколовсокая, начальник юридичного відділу ДП "Кіровоградтепло".
Також вона показала акт від 31 жовтня про підключення будинків до централізованого опалення, а тому загальну суму за місяць зменшать, лише за винятком плати за чотири дні, коли латали прорив в мережі. А в тому, що батареї в будинках ледь теплі, звинувачують комунальників, які не чинять забитих труб.
"Ми навіть дамо і 80 градусів на подачу, але споживач їх не відчує через неналежний стан внутрішньобудинкової системи", - пояснила Інна Латаева, начальник енергоінспекціі ДП "Кіровоградтепло".
У свою чергу, комунальники звинувачення щодо неочищених труб заперечують, стверджуючи, що промили систему влітку.
"Температура буде така постійно, як ось це буде таке тепло. Тільки морози вдарять, буде відмінно топитися, і все добре. Тепломережа підтримує просто це все, щоб люди не скаржилися, просто батареї теплі, і все, просто підтримують", - висловив свою думку слюсар Віктор Сорока.
З'ясувати, хто винен у відсутності тепла у жителів трьох п'ятиповерхівок, в комунальній конторі пообіцяли в найближчі дні - буде скликана спільна комісія з представниками тепломереж. А щоб не люди переплачували за опалення, юристи радять мешканцям не відкладати скарг і звертатися до підприємств-постачальників тепла письмово, як тільки зникне опалення.

 


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Самые популярные автомобили Lexus в Украине
Автомобили марки Lexus получили широкое распространение на территории Украины. С каждым годом они становятся все более востребованными и получают достойное развитие.
Сегодня, 21:0437
Какой метод наращивания волос самый безопасный
Наращивание волос – инновационная технология, позволяющая кардинально преобразиться. Из многочисленных услуг индустрии красоты данная процедура является относительно безопасной, но учитывая разность методик, перед тем, как выбрать окончательно какую-то из них, стоит разобраться в нюансах
Сегодня, 20:5744
Полочные стеллажи для складов и их влияние на эффективность развития бизнеса
Основное назначение любого вида складского помещения — хранение и бесперебойное снабжение заказами своих клиентов. Чтобы повысить эффективность и производительность логистической системы, применяются полочные стеллажи
Сегодня, 18:0549
Как выбрать холодильник с учетом его ключевых характеристик
Не существует универсального совета, следуя которому можно выбрать идеальный холодильник. Если вы планируете его покупку, учитывайте свои финансовые возможности, количество членов семьи и вкусовые предпочтения, касающиеся внешнего оформления.
Вчера, 16:2185
Утепление дома пенопластом: ключевые преимущества
Энергоэффективность дома в условиях активного повышения цен на энергоносители, а, следовательно, и на отопление, - вопрос актуален, и даже очень. И чтобы в зимний период счета, мягко говоря, не поражали Вас заоблачными суммами, самое время позаботится об утеплении собственного жилища.
Вчера, 13:50117
Целебные и лекарственные травы для нашей нервной системы
Врачи и целители разных культур и цивилизаций на протяжении всего времени применяют лекарственные травы для нервной системы, чтобы защитить организм от стресса и беспокойства.
Вчера, 11:40161

События

Украинские геи проведут онлайн-парад из-за коронавируса
Украинское ЛГБТ-сообщество проведет традиционный Марш равенства в онлайн-формате из-за рисков распространения коронавируса.
Сегодня, 21:582
Обыск проходит в центре Довженко
Обыски не связаны с сегодняшним заявлением центра о неплатежеспособности
Сегодня, 16:3163
Нестор Шуфрич передал в больницы Ужгорода уникальный прибор для выявления COVID-19 и гуманитарную помощь медикам
Издание 7dniv.info ранее сообщало о том, что медики Ужгорода получили очередную партию помощи от представителей партии «Оппозиционная платформа - За Жизнь»
Сегодня, 14:44271
Пик коронавируса прошла Украина
В НАН Украины отметили, что в течение двух недель продолжалась фаза плато
Сегодня, 14:3891
Cтали известны подробности о жертве полицейских - изнасилование в полицейском участке
Сейчас стало известно, что жертву "копов" зовут Неля Вербицкая, она живет с маленькой дочкой в селе Ставы.
Сегодня, 14:1398
Два военных катера с 30-миллиметровыми пушками - Пентагон передаст Украине
Пентагон уведомил Конгресс о том, что Украина достигла прогресса в ключевых реформах и США готовы выделить 125 млн долларов военной помощи
Сегодня, 13:5894