Ужгородський водоканал не хоче бути пішаком у політичних іграх і обіцяє показати справжні обличчя депутатів

Ужгородський водоканал не хоче бути пішаком у політичних іграх і обіцяє показати справжні обличчя депутатів
Як уже повідомляв 7dniv.info, депутати Ужгородської міської ради сьогодні не підтримали додаткове фінансування КП «Водоканал м. Ужгород». Підприємство просило виділити 2,4 млн. гривень. 
Директор водоканалу Станіслав Карташов на сесії підкреслив, що всі кошти використовуються прозоро – за витратами можна простежити на сайті підприємства. 
Рішення депутати, можливо, розглянуть ще раз у понеділок, 3 серпня. Поки що ж адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород» звертається до мешканців міста з відкритим листом. Наводимо його повністю.

«Шановні мешканці міста Ужгорода, сесія Ужгородської міської ради, яка відбулася  31 липня 2015  року, чітко показала, що сьогодні певна група депутатського корпусу демонструє вкрай безвідповідальне ставлення до питання забезпечення стабільного функціонування єдиного в місті підприємства питного водопостачання та водовідведення.
Окремо хочемо подякувати тим депутатам, які підтримали проект рішення щодо підтримки комунального підприємства «Водоканал м. Ужгорода». Якщо буде можливість офіційно роздрукувати реєстр голосування по проекту рішення № 1734, ми обов’язково це зробимо, а зараз про головне:
Виділення коштів з місцевого бюджету у сумі 2 450 000,00 грн. на підтримку нашого підприємства планувалося для забезпечення платіжної дисципліни в частині погашення заборгованості за енергоносії перед енергопостачальною компанією у розмірі  1 500 000 грн., різниця суми 951 000 грн. в погашення податкової заборгованості, яка частково повертається в той самий місцевий бюджет. 
Як наслідок сьогоднішнього голосування:
1. Ставиться під сумнів стабільне енергопостачання об’єктів підприємства, які забезпечують подачу питної води та відведення стоків в певних мікрорайонах та місив в цілому;
2. Керівництво ПАТ «Закарпаттяобленерго», яке до цього часу досить виважено підходило до питання заборгованості підприємства за спожиту електроенергію, не реалізовуючи всі свої нормативно передбачені можливості примусу до покращення платіжної дисципліни (в тому числі і припинення електропостачання об’єктів підприємства), наразі не розуміє, що відбувається у депутатському корпусі, тобто на що розраховувати далі, як вести діалог з приводу погашення заборгованості і т.д.?
Постає питання: Для кого це вигідно? А вигідно це для тих, хто розуміє, що підприємство, незважаючи на об’єктивні труднощі, пов’язані з недосконалим тарифоутворенням та непрогнозованим зростанням вартості електроенергії, все ж таки рухається в напрямку виходу з фінансової кризи, залучаючи всі можливі ресурси, здійснює модернізацію обладнання та масово ліквідує витоки води. Готує мережі та обладнання для збільшення графіку подачі води у місто і таке інше. Можливо, справне функціонування підприємства, яке демонструє покращення якості надання населенню послуг по водопостачанню, для когось є проблемою та не співпадає з політичними та іншими особистими планами, оскільки за таких умов значно важче звести  підприємство у прірву банкрутства, а потім продати, передати, розірвати його, як деякі інші об’єкти міської комунальної власності. 
Наближаються вибори, нам би дуже хотілося, щоб питання забезпечення функціонування комунального підприємства було б об’єднуючим в діяльності депутатського корпусу, а не використовувалось як спосіб реалізації власних політичних амбіцій в суперечках з політичними опонентами без усвідомлення того, що такі дії носять вкрай деструктивний характер в першу чергу для забезпечення життєдіяльності міста.
Наголошуємо, мета діяльності підприємства –  якісне забезпечення послугами з водопостачання та водовідведення всіх споживачів нашого  міста та окремих сіл Ужгородського району. 
Якщо нам вдасться надати інформацію про голосування, то кожен з Вас, мешканців нашого міста, побачить дійсне обличчя кожного Вашого місцевого депутата і кожен з вас зможе поставити йому запитання: чому сьогодні, в такий важливий  час, ви ставите за пріоритет власні амбіції і приховані мотиви, чому ви, розуміючи ситуацію, блокуєте розвиток підприємства і  подальшу його стабільну роботу?
Ще раз наголошуємо, що КП «Водоканал м. Ужгорода» – підприємство аполітичне і не має ані часу, ані бажання займатися кулуарними справами. Сподіваємось, що до понеділка, 3 серпня, депутати Ужгородської міської ради порозуміють це та проявлять політичну свідомість і відповідальне ставлення до потреб своїх виборців, підтримають згаданий проект рішення на продовженні засідання сесії Ужгородської міської ради, чим суттєво допоможуть підприємству і надалі здійснювати безперебійне надання послуг з водопостачання і водовідведення.  
З повагою,
Адміністрація КП « Водоканал м.Ужгорода»
 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-02-23
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как перевозить велосипед в автомобиле
Велопрогулки - прекрасный вариант досуга в теплое время года. Польза прогулок очевидна: они позволяют поддерживать себя в форме, укрепляют здоровье и дарят хорошее настроение.
Сегодня, 09:4287
«Гран-При»: лучший клуб для занятия бадминтоном
Бадминтон – одна из самых азартных и увлекательных игр, которая позволяет провести свободное время весело и с пользой, ведь спорт – это очень полезное дело, особенно, для офисных сотрудников.
Вчера, 13:59144
Как поступить в университет своей мечты?
Приемная комиссия предельно внимательно изучает все данные об абитуриентах: школьный аттестат, баллы по ВНО, результаты вступительных экзаменов.
22-фев-2021, 19:16213
Разбил дисплей смартфона: что делать?
«Нужно купить новый девайс!» - наверное, самая первая мысль, которая может посетить голову человека, случайно уронившего телефон, что стало причиной повреждения тачскрина. 
22-фев-2021, 19:12334
Мебель из Италии от лучших производителей
Качественная итальянская мебель от STS.ua: в чем преимущества.
22-фев-2021, 17:39228
Как быть на высоте: советы для достижения своих целей
Большинство ошибок на пути к успеху люди делают из-за отсутствия четкой цели. Они просто не знают, чего хотят.
22-фев-2021, 14:17237

События

Вакцинацию от коронавируса начали в Винницкой области
В Винницкой области началась вакцинация от коронавируса.
Сегодня, 16:1068
Пассажирские перевозки в "красной" зоне карантина запретил Кабмин
Кабинет Министров ввел ограничения для работы общественного транспорта в областях с "красной" зоной адаптивного карантина.
Сегодня, 16:0673
Почти все газоснабжающие компании Украины обнародовали на своих сайтах цены на газ для населения в марте 2021 года
Большинство продают газ по 6,99 гривен за кубометр, однако некоторые установили более низкий тариф.
Сегодня, 16:04196
Еще в одной области Украины началась вакцинация от COVID
Вакцинация от COVID началась уже и в Киевской области.
Сегодня, 16:0370
"Дядя, тебя отсюда вынесут". Как школьник-националист сорвал урок патриотизма из-за русского языка
В Украине продолжаются языковые скандалы. Очередным мовным недоразумением закончилось общение представителей военных вузов со старшеклассниками в одной из школ Днепра.
Сегодня, 15:4175