Біля Берегова масово викуплятимуть земельні ділянки для будівництва об’їзної

Біля Берегова масово викуплятимуть земельні ділянки для будівництва об’їзної
У Берегівській РДА під головуванням керівника облради Михайла Рівіса відбулася робоча нарада з питань будівництва об’їзної дороги навколо м.Берегове та с.Астей до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Лужанка», що на українсько-угорському кордоні.
У заході також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Мікулін, керівники Берегівщини Іштван Петрушка та Йосиф Шін, мер Берегова Золтан Бабяк, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Володимир Стадник, сільські голови сіл Дийда і Астей – Іштван Егреші і Ганна Нодь, керівники відповідних служб області та району.
Як зауважив Михайло Рівіс, головна проблема, яка донині не вирішена на місцевому рівні, – це передача земельних ділянок, що знаходяться у приватній власності берегівчан. Зараз є реальна можливість отримати фінансування для будівництва дороги. Однак першочергово необхідно вирішити проблему з викупом земельних ділянок у мешканців навколо Берегова та Берегівського району.
Загалом по місту й району невикупленими залишаються 65 ділянок, а це – 54 гектарів. Сільські голови виправдовувалися, кажуть, що люди не поспішають оформляти спадщину і завершувати юридичні процедури через чималу вартість послуги – 2-3 тис. грн. Тож конструктиву у ході наради додав Віктор Мікулін, запропонувавши створити робочу групу. "Краще віднайти по 2-3 тисячі гривень для відшкодування населенню за оформлення земельних ділянок, ніж потім затягувати цей процес через судові позови", – додав чиновник.
Під час дискусії пропонувалося кілька варіантів: допомогти довести до ладу документи громадян та викупити землю, надати альтернативні ділянки, або ж у судовому порядку відчужити неоформлені ділянки. Михайло Рівіс наголосив, у разі відмови людей оформляти документи на інші запропоновані їм земельні ділянки, доведеться примусово вилучати приватні ділянки для потреб держави, як це передбачає Земельний кодекс України.
Голова РДА Іштван Петрушка запевнив, що на місцевому рівні є політична воля сільських голів, які вирішують проблемні питання зважено та поетапно. Відтак голова обласної ради запропонував провести розширену нараду новоствореної робочої групи вже наступного тижня за участі і митників, прикордонників, дорожників, земельників та керівників району і міста.
Також вирішено, що робоча група збиратиметься щодекадно й до червня цього року питання по всіх земельних ділянках повинні бути вирішені. 
Проект затверджувався ще у 2007 році. Загальна протяжність об’їзної дороги 14,8 км з двома шляхопроводами та двома мостами. Цей шлях має стати 5-м транспортним коридором з Європи до України та збільшити пропускну здатність КПП «Лужанка». Відповідним розпорядженням Кабміну України передбачалось його завершення ще у 2010 р. Тоді кошторисна вартість його становила 149 млн грн. Наразі ж ціна будівельно-монтажних робіт орієнтовно складає 500 млн грн.
Джерело: прес-служба Закарпатської облради
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-10-25
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Канал «Футбол 3»: что предлагается болельщикам
«Футбол 3» – продолжатель «семейства» одноименных каналов с индексами 1 и 2. Основная цель создателей, которые презентовали свое детище в феврале 2020 года, – показать болельщикам еще больше контента, причем уникального.
Вчера, 17:48100
Качество медицинских услуг в частных клиниках
Медицинский центр «Капля» предлагает доступ к гибкому медицинскому обслуживанию высокого уровня.
Вчера, 17:4496
Что такое Зеленая карта и зачем она нужна
Если вы собираетесь выезжать на автомобиле в другую страну, которая является членом международной системы автострахования "Green card", вам необходимо оформить специальный страховой полис.
23-окт-2021, 15:21254
Сетевые камеры видеонаблюдения: что важно знать?
Четыре главных преимущества IP камер видеонаблюдения.
23-окт-2021, 15:19238
Секреты эффективной эко-уборки дома
Сегодня огромное внимание уделяется экологической стороне жизни. Привычными стали продукты питания без ГМО, натуральная косметика, безвредный пластик и многое другое.
22-окт-2021, 23:24279
Услуги по накрутке зрителей на стрим
Если необходимо увеличить зрителей на онлайн стрим, на начальном этапе без специализированной накрутки не обойтись.
22-окт-2021, 10:37249

События

Россию единственным спасителем Европы от энергетического кризиса назвал советник Госдепа
Власти США сейчас мало могут сделать для преодоления энергетического кризиса в Европе.
Вчера, 22:0490
Во Львовской области могут остановить движение общественного транспорта из-за невакцинированных водителей
Во Львовской области люди могут остаться без общественного транспорта.
Вчера, 21:5178
СМИ опубликовали новые разоблачения о Facebook
Семнадцать американских изданий опубликовали материалы внутренних расследований и документов соцсети Facebook, предоставленные бывшим менеджером компании по продукту Фрэнсис Хауген.
Вчера, 21:3379
Арестович грозится за 10 лет разработать украинские ракеты, которые долетят до Москвы
Внештатный советник главы Офиса президента Алексей Арестович вслед за угрозой направить украинские ракеты на Москву заявил, что наша страна разработает ракетные комплексы с дальностью более 500 километров.
Вчера, 21:2964
Газовщики обнародовали новые тарифы. 8 гривен - за газ, 9 - за распределение
В Украине могут резко вырасти тарифы на распределение газа. Напомним: именно из-за них прошлой зимой по стране прокатились тарифные майданы.
Вчера, 19:02196
Как в Украине работает индустрия по торговле ковид-сертификатами
В Украине на фоне новостей о том, что непривитых от коронавируса начнут отстранять от работы, растет спрос на поддельные ковид-сертификаты - для тех, кто вакцинироваться не хочет, но бумажка нужна.
Вчера, 18:02177