Де можна взяти гроші в борг в Україні

Де можна взяти гроші в борг в Україні
Ніхто не любить позичати гроші, але трапляються ситуації, коли без позики не обійтися. Через велику кількість проблемних кредитів отримати гроші в банку важко, необхідно надати безліч довідок, і все одно відсоток відмов великий. Можна взяти гроші у сім'ї або близьких, але не у всіх є матеріально забезпечені друзі. До того ж фінансові відносини погано позначаються на дружбу. Якщо сума потрібна не велика, то взяти гроші в борг терміново і без відмов найпростіше в приватних кредитних компаніях.

Що таке миттєві кредити?
Позичати гроші у приватних осіб - звучить небезпечно, але мікрофінансові організації працюють за ліцензією Нацкомфінпослуг України і повністю легальні. На відміну від банків, МФО видають гроші в борг громадянам без офіційного місця роботи, тому взяти кредит можуть люди, які не здатні пред'явити довідку про доходи. Це студенти, фрілансери, приватні підприємці, домогосподарки, пенсіонери і ті, хто тільки починає кар'єру і знаходиться на випробувальному терміні.

Щоб взяти гроші в борг у приватних компаніях, треба відповідати таким умовам:

Вік від 18 років.
Наявність стабільного доходу.
Чинний паспорт.
Ідентифікаційний код.
Номер банківської карти, щоб отримати гроші в кредит онлайн.
Суми швидких позик невеликі - 50-20 000 гривень. При першому зверненні видають гроші на суму до 3000-5000 гривень. Повертаючи займ, клієнт показує свою благонадійність, створюючи внутрішній кредитний рейтинг в МФО, і наступного разу може зайняти більше. Звичайно, цих грошей не вистачить, щоб купити будинок або авто, але досить для покупки техніки, квитків на літак, ремонту або оплати ліків.

МФО видають гроші без застави або оцінки майна. Можливі фінансові ризики компенсує велика комісія за позикою - процентна ставка може становити 2-2,5% в день, але в середньому гроші видають під 1,3-1,6%. Для постійних клієнтів деякі компанії роблять знижку на комісію до 50%. Тому при регулярній необхідності позичати гроші, варто вибрати МФО для тривалих фінансових відносин.

У чому плюси швидких кредитів:

МФО видають гроші з мінімум документів - потрібен тільки паспорт громадянина України та податковий код.
Для гарантії повернення грошей не потрібна застава, поручителі, довідка про доходи або хороша кредитна історія.
Швидкі кредити допоможуть відновити кредитний рейтинг, якщо він зіпсований. Кілька разів взяти і повернути позику - відмінний спосіб поліпшити кредитну історію, яка потрібна для оформлення серйозного кредиту в банку.
У МФО гроші в борг можна взяти терміново. Процедура оформлення заявки і видачі коштів займає 20-30 хвилин при першому візиті і 5-10 хвилин для зареєстрованого клієнта.
МФО видають гроші на карту при оформленні заявки онлайн - не доведеться навіть виходити з дому.
При достроковому поверненні грошей клієнт платить менше, так як відсотки нараховуються тільки за дні фактичної оренди позики.
Головний мінус швидких позик - висока процентна ставка. Але так як гроші видають на термін до 30 днів, переплата не сильно б'є по кишені, а за безвідсоткові позички платити майже не доводиться. Ситуація змінюється, якщо прострочити виплату боргу. Після 3-4 днів прострочення на тіло кредиту нараховують пеню в розмірі до 3% від суми, що дуже швидко збільшує борг до величезних розмірів. Щоб цього уникнути, треба звернутися в МФО і замовити послугу пролонгації, яка дозволяє продовжити дію договору після оплати накопичилися відсотків.

Взяти гроші в борг легко - потрібен тільки паспорт і код ІПН, але щоб не опинитися в борговій ямі, важливо тверезо оцінити свій бюджет, і робити позику тільки при твердій впевненості в здатності його погасити.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-05-07
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать цветочную композицию в подарок
Казалось бы, что сложного в том, чтобы купить цветы в подарок? Каждый из нас, хотя бы единожды в жизни, сталкивался с таким вопросом.
Вчера, 16:3089
Продвижение сайтов силами профессионалов
У каждой интернет-компании, которая намеревается через интернет добиться определенной выгоды или популярности, должно быть собственное представительство в сети.
Вчера, 14:33124
Навіщо потрібні корпоративні подарунки
Від чого залежить успіх компанії? Ви маєте рацію, якщо скажете: «У правильної стратегії, бізнес-моделі, грамотного розвитку і т.д.». А що щодо гармонійних відносин в колективі, репутації і візуалізації бренду?
6-мая-2021, 14:48211
Как выгодно покупать товары для дома из Китая
Товары китайского производства пользуются огромнейшей популярностью, поскольку они доступны, качественны и представлены в широком разнообразии. Продукция из КНР успешно реализуется и на отечественном рынке и оптом, и в розницу, но зачем переплачивать, если можно заказать все необходимое
5-мая-2021, 13:41242
Страхование КАСКО – уходим от непредвиденных расходов
Приобретение нового автомобиля практически всегда сопровождается не только приятными ощущениями.
4-мая-2021, 11:48285
Оригиналы для Хонды
У каждого человека, наверняка существует период времени в его жизни, который он считает наивысшей точкой своих достижений или по крайней мере самым удачным периодом.
3-мая-2021, 19:54318

События

В Италии создали симбиоз спорткара и мотоцикла
Необычный родстер Suzuki Misano EV разработан группой студентов Института европейского дизайна в Турине (IED Torino) в сотрудничестве с японским автопроизводителем.
Сегодня, 09:3739
Степанов заявил что Украина должна быть готова к индийскому штамму коронавируса
Опасную мутацию, утверждает глава Минздрава, уже обнаружили в соседних странах.
Сегодня, 09:3461
Украинцев с 9 мая Лукашенко поздравил через "слугу" Шевченко
Беларуси и Украине, считает, он нужно "уважать друг друга" и "сотрудничать" в память о потерях во Второй мировой войне.
Сегодня, 09:2562
О расследовании энергетических атак заговорили в Белом Доме
Пресс-секретарь Белого дома Джен Псаки заявила, что спецслужбы США расследуют так называемые энергетические атаки, или синдром Гаваны в отношении американских госслужащих.
Сегодня, 09:1270
Спортсмену-чемпиону в Великобритании ампутировали ногу. Связывает он это с уколом AstraZeneca
В Великобритании бывший чемпион мира по тхэквондо Дейв Мейерс лишился ноги после того, как его состояние его здоровья резко ухудшилось.
Сегодня, 08:5662
По выбросам парниковых газов Китай опережает все развитые страны мира вместе взятые
Согласно новому исследованию Rhodium Group, в настоящее время на долю Китая приходится больше выбросов парниковых газов, чем на все развитые страны мира вместе взятые.
Сегодня, 08:4565