Рідко їздиш? Плати більше! Нюанси прийдешнього подорожчання транспорту в Києві

Рідко їздиш? Плати більше! Нюанси прийдешнього подорожчання транспорту в Києві

 

Кожне підвищення вартості талончиків і жетонів для киян - стрес і струс, який змушує переоцінити сімейний бюджет і витрати з нього на транспортні витрати.

Рідко їздиш? Плати більше! Нюанси прийдешнього подорожчання транспорту в Києві

Кожне підвищення вартості талончиків і жетонів для киян - стрес і струс, який змушує переоцінити сімейний бюджет і витрати з нього на транспортні витрати. Характерна особливість таких подорожчань - зазвичай нічого, крім власне вартості проїзду, не змінюється. Тобто, немає логічних поліпшень у вигляді оновлення рухомого складу, вдосконалення сервісу, появи в розпечених влітку салонах трамваїв і тролейбусів кондиціонерів і так далі.

Транспортники в один голос твердять: їх діяльність глибоко збиткова, і їм не до таких нюансів, як поліпшення якості послуг для киян і гостей столиці. І зростання цін - виключно спосіб залишитися на плаву і не занурити столицю в транспортний колапс.

Свіжі новини про столичне життя завжди можна дізнатися на https://24tv.ua - про транспорт, ремонті і будівництві дорожніх розв'язок, соціальних програмах, субсидії і проблеми ЖКГ.

З 14 липня 2018 року ціна на разову поїздку в київських трамваях, тролейбусах і автобусах складе від 6 грн 30 коп до 8 грн. Вартість буде залежати від періодичності - одноразова поїздка обійдеться дорожче, ніж постійні «вояжі» по Києву на громадському транспорті. За словами Василя Яструбинського (радника першого заступника голови КМДА з питань цінової політики), київська влада, щоб «підсолодити» гіркоту подорожчання, підготувала киянам і гостям столиці зручний набір проїзних документів. Для нетривалого користування транспортом у продажу обіцяють такі багаторазові квитки: на 5 днів і 10 поїздок - 75 грн; на тиждень і 14 поїздок - 104 грн; на 15 днів і 30 поїздок - 210 грн. Такі проїзні призначені для гостей української столиці - на відрядження і туристів, яким місячний проїзний без потреби.

Для тих же, хто кожен день користується громадським транспортом, система місячних проїзних буде функціонувати як і раніше. Проїзний на метро на 46 поїздок на місяць коштуватиме 290 грн, на 62 поїздки - 390. Картка для безлімітного проїзду протягом місяця обійдеться в 610 гривень.

Втішити киян, які регулярно їздять на метро, ​​спробував начальник комунального підприємства, що обслуговує столичну підземку, КП «Київський метрополітен». Зокрема, Віктор Брагінський повідомив, що для користувачів безконтактних карток вартість проїзду виросте всього на 1,3-1,5 гривні. Також Багінський запевнив, що всі преференції для пільговиків збережуться, а таких в метрополітені нарахували 23 категорії.

Засоби, які транспортники отримають після подорожчання послуг перевезень, планують направити на зарплати співробітникам і рахунки за спожиті енергоресурси.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-05-29
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Рыбацкое кресло Norfin Lincoln NF — комфорт по приемлемой цене который нельзя недооценить!
Сегодня специализированные рыбацкие кресла от латвийского бренда Norfin Lincoln NF стали обычным делом для рыболовов. Уникальные модели подходят для большинства рыбацких дисциплин.
Сегодня, 00:2147
Чем авторские букеты отличаются от обычных?
Авторские букеты – композиции, составленные по индивидуальной схеме. Как правило, флористом с именем и персональным брендом. Авторские букеты можно назвать продуманными до мелочей – в них нет изъянов. Ведь обратить внимание на нетривиальную эстетику и роскошь дизайна можно только в том
28-мая-2020, 22:5091
Самые популярные автомобили Lexus в Украине
Автомобили марки Lexus получили широкое распространение на территории Украины. С каждым годом они становятся все более востребованными и получают достойное развитие.
28-мая-2020, 21:04106
Какой метод наращивания волос самый безопасный
Наращивание волос – инновационная технология, позволяющая кардинально преобразиться. Из многочисленных услуг индустрии красоты данная процедура является относительно безопасной, но учитывая разность методик, перед тем, как выбрать окончательно какую-то из них, стоит разобраться в нюансах
28-мая-2020, 20:57130
Полочные стеллажи для складов и их влияние на эффективность развития бизнеса
Основное назначение любого вида складского помещения — хранение и бесперебойное снабжение заказами своих клиентов. Чтобы повысить эффективность и производительность логистической системы, применяются полочные стеллажи
28-мая-2020, 18:0583
Как выбрать холодильник с учетом его ключевых характеристик
Не существует универсального совета, следуя которому можно выбрать идеальный холодильник. Если вы планируете его покупку, учитывайте свои финансовые возможности, количество членов семьи и вкусовые предпочтения, касающиеся внешнего оформления.
27-мая-2020, 16:2199

События

Причину перестрелки в Броварах назвала полиция
Перестрелка произошла из-за распределения пассажиропотока
Вчера, 22:4950
В ближайшее время откроют пункты пропуска на границе с Венгрией
Украина сейчас ожидает ответа от соседних стран
Вчера, 20:4772
Протесты в Нью-Йорке завершились массовыми арестами
Известно о задержании не менее 70 демонстрантов
Вчера, 20:3060
Расследовать  как покушение на убийство будут перестрелку в Броварах
Перестрелка получила более тяжелую квалификацию
Вчера, 17:5267
Для туристов откроют зону отчуждения но с ограничениями
Зону отчуждения откроют для посещения с 1 июня
Вчера, 17:3568
Ослабляет карантин и запускает транспорт Закарпатская область
Работу детских садов могут разрешить не ранее 8 июня
Вчера, 15:3386