Заміна плитки у ванній кімнаті

Заміна плитки у ванній кімнаті

Керамічна плитка, як найпоширеніший облицювальний матеріал, відрізняється не тільки високою міцністю, але і стійкістю до різких перепадів температур і різних механічних впливів, має відмінну вологостійкість.

Ці характеристики плитки покращують впевненість споживача в її довговічності і надійності. Вид такого покриття можна зустріти на підлозі і стінах практично будь-якої ванної кімнати. Але навіть такий практичний і надійний матеріал може бути пошкоджений в процесі експлуатації.

Випадкове падіння важкого предмета на підлогу, знадобилося просвердлити отвір в плитці або пересунути важку побутову техніку по кафельній підлозі - всі ці дії можуть призвести до пошкодження керамічної плитки. Згодом плитка може відвалюватися від стін, якщо її укладання було проведено не за правилами. Вдатися до ремонту плитки доводиться і в випадках, якщо погіршився її зовнішній вигляд.

При покупці нової плитки в ванну кімнату, завжди купуйте її з запасом. Тоді, у разі пошкодження однієї, або декількох плиток, не потрібно буде шукати точно такий же виріб в будівельному магазині.

Як проводити заміну плитки?

Заміна плитки у ванній кімнаті

Всі роботи по заміні пошкоджених плиток досить прості. Для початку слід видалити зламану плитку. Якщо не виходить прибрати повністю, можна скористатися дрилем, яким просвердляються кілька отворів по всій площі виробу. Це послабить її зчеплення з клеєм і спростить видалення ушкодженої плитки. В отримані за допомогою дрилі отвори вставляють пробійник і постукуючи по ньому молотком акуратно видаляють плитку. Слід діяти обережно, щоб не пошкодити цілі плитки. Також потрібно стежити за тим, щоб падаючі уламки кераміки не пошкодили сантехніку у ванній кімнаті.

Після демонтажу пошкодженої керамічної плитки, приступають до видалення засохлого клею. Це можна здійснити за допомогою звичайного зубила і молотка. Також можна використовувати шпатель, якщо старий клей віддаляється легко. Видаляти розчин необхідно максимально акуратно. Місце монтажу нової плитки ретельно очищається від залишків пилу і бруду. Також поверхню бажано обробити ґрунтовкою.

Підготовлену для заміни керамічну плитку намазують якісним клейовим розчином, а потім щільно притискають її до підготовленої поверхні. Встановлюючи плитку на місце, стежте за її рівнем за площині стіни. Шви між плитками регулюються за допомогою спеціальних будівельних хрестиків різної товщини. Приклеєна керамічна плитка не повинна бути неоднорідною за кольором, малюнку і рівню на тлі інших. Використовуйте будівельний рівень для вирівнювання плитки. Хрестики видаляються приблизно через добу після приклеювання. Шви затираються спеціальної водостійкої сумішшю того ж кольору, що і при первинному ремонті.

Коли потрібно міняти плитку?

Заміна плитки у ванній кімнаті

Ремонт керамічної плитки у ванній кімнаті може полягати не тільки в заміні пошкоджених плиток, але і в якісному оновленні швів. Згодом шви втрачають свій колір, забиваються брудом і вкриваються пліснявою. При ремонті швів затирка на половину видаляється, а на її місце наноситься гумовим шпателем новий водостійкий шар. Надлишки затирки віддаляються вологою губкою. Після висихання шару затирання, шви остаточно поліруються губкою.

 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-07-09
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Рекламные кампании Google AdWords: что это и зачем нужно
Рекламная кампания Google AdWords: настраивайте объявления эффективно! Узнайте о ключевых особенностях рекламы в Google и типах целей, которые можно поставить.
Вчера, 18:36152
Кредит в декрете – как получить помощь маме
С появлением детей в семье мамы неизбежно теряют часть дохода, а траты увеличиваются. Кредит для мам в декрете от Е-гроши – это своевременная финансовая помощь под низкий процент с выгодными условиями.
Вчера, 18:3598
Быстрое кредитование от SOS CREDIT
Кредит онлайн круглосуточно без отказа
Вчера, 14:56142
Какую мойку выбрать для автомобиля - советы экспертов
На что обращать внимание при выборе АВД. Обзор популярных автомоек.
Вчера, 14:5292
Выбор и покупка сайлентблоков для автомобиля
Сайлентблоки являются важной составляющей конструкции автомобиля. Они, прежде всего, обеспечивают надежную фиксацию и защиту деталей, вместе с тем сохраняя их подвижность и поглощая вибрации.
Вчера, 14:50125
Игры, в которые можно играть компании на природе
Даже на загородном пикнике возникают моменты, когда компании требуются новые эмоции. После активных действий очень часто хочется предаться более спокойному виду отдыха и настольные игры, лучший для этого компаньон — веселые и интересные игры для двоих и игры для компании за столом.
Вчера, 09:18146

События

Снова пытались подкупить главу Фонда госимущества
Руководителю ФГИ предлагали 800 тысяч долларов
Вчера, 21:2179
Антитеррористические учения в Черном море провела СБУ
Бойцы спецслужбы учились отбивать захваченные суда
Вчера, 20:39110
Лесной пожар локализовали в Луганской области
Огонь локализовали меньше часа назад
Вчера, 20:2990
В экстренном порядке обменять одного из пленных Украина просит РФ
У пленного украинца серьезные проблемы со здоровьем
Вчера, 20:2399
Порохоботские аккаунты с "чернухой" о Зеленском удалил  Facebook
В Украине удалено 72 аккаунта, 35 личных страниц и 13 учетных записей в Facebook и Instagram, через которые велась агитация во время президентских и парламентских выборов 2019 года.
Вчера, 18:0094
За появление на улице без маски начали штрафовать жителей Каталонии
Жителей Каталонии (автономного региона Испании) будут штрафовать за появление на улицах без медицинских масок на фоне введения масочного режима.
Вчера, 17:0290