Де отримати кредит онлайн в Україні

Де отримати кредит онлайн в Україні
За останні кілька років серед фінансових організацій України з'явилася велика кількість МФО - компаній, що реалізують попит населення на швидкі гроші. Кредити онлайн, які можна отримати швидко, без бюрократичної метушні на невеликі суму і термін стають все більш актуальними як для клієнтів, так і для ділових людей.
Оформити заявку на швидку позику в зручній обстановці можуть навіть клієнти з низьким кредитним рейтингом. МФО лояльніше ставляться до своїх користувачів, ніж банки.
Сучасними сервісами можуть користуватися всі жителі країни, де є Інтернет. Це дозволяє компаніям з кожним місяцем збільшувати кількість клієнтів. Багато з них стають постійними користувачами швидких кредитів.
У організацій з мікрофінансування населення України різна репутація, про них пишуть позитивні і негативні відгуки і, як результат - вони мають різний рейтинг. Він залежить від безлічі факторів.
Причини, що впливають на рейтинг компанії:
- процентна ставка на першу мікропозику;
- стандартна процентна ставка;
- швидкість прийняття рішень по кредиту;
- можливість миттєво отримати гроші на карту;
- відсоток схвалення заявок;
- вимоги, що пред'являються МФО до клієнта;
- можливість здійснити вхід в Особистий кабінет - свій аккаунт на сайті;
- захист персональних даних;
- можливість брати участь в акціях, які заощаджують гроші клієнта;
- пролонгація мікрокредиту.
Dinero: знижки до 50% при отриманні експрес-позики
Сучасний електронний сайт Dinero дає можливість отримати блискавичні гроші на вигідних умовах з мінімальним пакетом документів.
На сервісі можна оформити мікропозику сумою до 15000 грн на термін до 30 днів.
Перший кредит можна взяти під 0% на суму від 300 до 10000 грн терміном на 7, 14 і 30 днів. При повторному кредитуванні максимальна сума збільшується до 15000 грн. Оформивши кредит на 7 днів відсоток за користування виплачується в розмірі 1,11% щодня; на 14 днів - 1,83%; на 30 днів - 1,64% в день від тіла кредиту.
Сервіс працює цілодобово. Існує онлайн і телефонна підтримка користувачів.
Можлива пролонгація (продовження) кредиту онлайн на 7, 14 або 30 днів. Для цього потрібно сплатити відсотки за користування позикою і невелику комісію. Це можна зробити в своєму Особистому кабінеті.
Кредит онлайн в Forza Credit під 0% для нових клієнтів
Forza Credit - це ефективна компанія, яка не тільки спеціалізується на видачі мікрокредитів онлайн, але і дозволяє клієнтам заощаджувати гроші, якщо ті беруть участь в програмі лояльності "Приведи друга в Forza club".
Нові клієнти можуть отримати миттєві гроші на суму від 500 до 4000 грн терміном на 10 днів з процентною ставкою 0,01% в день. При наступних кредитування максимальна сума збільшується до 15000 грн. Відсоток за користування позикою становить 1,85% щодня, якщо сума кредиту не перевищує 8001 грн. Якщо мікропозика перевищує її, то процентна ставка знижується до 1,5% від тіла кредиту щодня.
Доступна пролонгація кредиту на 10 днів. Кількість пролонгацій може досягати 26.
MoneyBOOM: кредити онлайн за кілька хвилин
MoneyBOOM це сервіс, який дозволяє клієнту отримати невідкладну фінансову допомогу в найкоротший термін. Це можна зробити як готівкою, так і онлайн на карту українського банку.
Новим клієнтам можна отримати мікропозику онлайн на суму до 4000 грн терміном до 30 днів. При повторному і наступних зверненнях максимальна сума збільшується до 15000 грн (покроково).
Стандартна відсоткова ставка становить 1,75% в день ..
Доступна оплата достроково і частинами. Послуга пролонгації підключається на той термін, на який було оформлено позику.
На сервісі існують промокодом, які дозволяють клієнтам економити кошти. Про акції та пропозиції клієнтів повідомляють по телефону.
Заплатка - швидка матеріальна допомога для всіх верств населення
МФО Заплатка - міжнародний онлайн сервіс, заснований в 2012 році. Він дає можливість клієнтам швидко отримати гроші на карту, незалежно від їх соціального статусу.
Максимальна сума кредиту, який можна оформити на сервісі становить 7000 грн терміном до 30 днів. При першому зверненні взяти позику можна максимум на 3000 грн терміном до 20 днів.
Стандартна ставка становить 1,5% щодня. При оформленні першого кредиту існує акція - нульова процентна ставка на перші 5 днів користування позикою.
Можлива пролонгація кредиту (її потрібно оформляти в Особистому кабінеті) і реструктуризація заборгованості.
CreditOn: блискавичні гроші до зарплати на будь-які цілі
CreditOn - сучасний сервіс онлайн кредитування, який дозволяє на короткий термін отримати суму до 15000 грн на будь-які цілі. Компанія дуже лояльно ставиться до своїх користувачам в ситуації, коли терміново потрібні гроші.
З 27000 заявок схвалення отримали 21000 клієнтів.
При першому зверненні для користувача доступна сума до 3000 на термін до 30 днів. При наступних зверненнях максимальна сума збільшується до 15000 грн.
Процентна ставка становить 1,9% щодня. Доступне погашення позики частинами і достроково. Пролонгація (продовження) кредиту проводиться кожні 10 днів. Інформацію про суму до погашення можна дізнатися в Особистому кабінеті.
Про сайт Fastcredit24
У вас виникла потреба в коштах? Вам складно зорієнтуватися, де саме краще отримати гроші онлайн? Зараз ніч? Цілодобово працює міжнародний сервіс Fastcredit24 швидко допоможе вам вирішити проблему і зайнятися повсякденними справами.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-07-03
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Оригинальные органайзеры на подарок
Корпоративный органайзер – отличный подарок сотрудникам компании и любым офисным работникам. Бизнес органайзеры помогают держать в порядке рабочий стол и хранить в одном месте канцелярские принадлежности.
Вчера, 19:0378
Почему купить бумажные кухонные полотенца хотят все?
Полотенца из бумаги для кухни – это относительно новое бытовое изобретение применяется практически повсюду, причем одной кухней дело не ограничивается. Особенно зарекомендовали себя данные полотенца в кухонных зонах ресторанов, столовых и остальных заведений общепита. Представьте сами:
2-июл-2020, 18:1595
Межкомнатные двери в скандинавском стиле
Советы по выбору межкомнатных дверей в скандинавском стиле.
2-июл-2020, 18:1375
Как правильно ухаживать за водой в бассейне
Советы о том, как правильно ухаживать за водой в бассейне.
2-июл-2020, 18:12115
Как выбрать набор смесителей Hansgrohe
Наверняка каждый хочет, чтобы его ванная была оборудована комфортной и долговечной сантехникой. Однако немаловажным фактором выбора зачастую бывает эстетичная сторона. Наборы смесителей Hansgrohe — идеальный вариант, который соответствует всем трем критериям.
2-июл-2020, 17:16100
В кризис онлайн кредит на карту укрепил позиции на рынке Украины
В Украине из-за карантинных ограничений большинство людей осталось без работы и сбережений. Ужесточение требований, уменьшение сумм и повышение процентной ставки привели к снижению популярности банков. МФО, напротив, начали предлагать взять онлайн кредит на карту под небольшой процент, укрепляя
2-июл-2020, 13:15115

События

Турция готова выдавать украинцам краткосрочные разрешения на проживание
Также украинцам, проходящим лечение в Турции, могут упростить выдачу виз
Вчера, 22:4958
Иран согласился выплатить компенсации семьям погибших в катастрофе МАУ
Сроки и сумма компенсаций пока не сообщается
Вчера, 21:4970
Меры по пересечению границы иностранцами ужесточает Словения
Украинцы могут въезжать на территорию Словении, но должны пройти обязательный двухнедельный карантин
Вчера, 20:4858
От коронавируса выздоровела жена Зеленского
Елену Зеленскую уже выписали из больницы, лечение пневмонии продолжится дома
Вчера, 20:4676
Карантин усилили в Харькове
Ограничения коснутся работы ресторанов и кинотеатров
Вчера, 18:1478
В Ивано-Франковской ОГА назвали суммы компенсаций жертвам наводнений
Компенсации составят от 20 до 300 тысяч гривен
Вчера, 18:0879