В Україні поступово зменшується кількість квартирних крадіжок

В Україні поступово зменшується кількість квартирних крадіжок
За офіційними даними, в Києві та більшості інших великих міст України щорічно зменшується число квартирних крадіжок. Незважаючи на те, що грабіжники примудряються вигадувати нові варіанти проникнення на приватну територію, поліції та охоронним службам вдається потроху поліпшувати ситуацію.

За офіційними даними, в Києві та більшості інших великих міст України щорічно зменшується число квартирних крадіжок. Незважаючи на те, що грабіжники примудряються вигадувати нові варіанти проникнення на приватну територію, поліції та охоронним службам вдається потроху поліпшувати ситуацію.

В Україні поступово зменшується кількість квартирних крадіжок

Ситуація з квартирними крадіжками в великих містах України

За 12 місяців минулого 2018 року співробітники правоохоронних органів Києва офіційно зафіксували 21 200 крадіжок в багатоквартирних будинках, при цьому з них було розкрито трохи більше 1000 злочинів. За аналогічний період в 2017 році було зафіксовано 26 600 випадків грабіжництва київських квартир при 1500 розкритих злочинів, а за 2016 рік дані показники склали 29 600 та 2450 відповідно.

Всього на території України в минулому 2018 році правоохоронні органи зафіксували понад 374 тисяч пограбувань квартир, за які передбачені серйозні адміністративні та кримінальні покарання (відповідно до 185 статті Кримінального кодексу України). Відзначимо, що в деяких справах злочинці здійснювали повторні пограбування одних і тих же житлових приміщень, при цьому іноді випадки відносяться до особливо великих крадіжок.

Найбільш «популярним» регіоном у злочинців є Київська область — за минулий рік тут зареєстрували понад 54 600 квартирних крадіжок. Друге місце з пограбувань багатоквартирних будинків займає Дніпропетровська область — в 2018 році тут було зафіксовано 35 800 злочинів. Далі в «злочинному» рейтингу йде Одеська, Харківська Запорізька області — з січня по грудень 2018 тут сталося 31 300, 27 900 і 23 200 квартирних крадіжок відповідно.

Якщо ж дивитися на найбільш «спокійні» регіони, то варто виділити Тернопільську та Чернівецьку області — за 2018 календарний рік правоохоронні органи офіційно зафіксували 3270 і 3970 пограбувань квартир відповідно. Відзначимо, що із загального числа 374 тисяч злочинів в судові інстанції були направлено кримінальні справи тільки по відношенню до 79 900 квартирних крадіжок. За словами експертів, реальна кількість пограбувань значно перевищує офіційні показники, оскільки далеко не кожен українець звертається до правоохоронних органів (особливо якщо мова йде про крадіжку невеликих грошових сум або недорогого майна), оскільки люди вважають, що розкриття справи є неможливим.

Важливість послуг охоронних служб для захисту свого майна

Щоб захистити своїх близьких людей та майно, найбільш розумно звернутися за допомогою в спеціалізовані охоронні агентства. Компанія «Венбест» якраз надає професійні послуги охорони квартир, приватних будинків, офісних та інших приміщень від грабіжників. Для цього фірма використовує надійні системи та обладнання, які моментально реагують на проникнення в житло зловмисників та передають на охоронний пункт відповідний сигнал. Завдяки цьому представники компанії оперативно прибувають на місце та перешкоджають крадіжці дорогого майна.

Крім того, охоронні системи дозволяють уникнути таких серйозних проблем:

  • потоп: датчики моментально виявляють несправність водопровідної лінії та запобігають сильному затопленню приміщення;
  • пожежа: набір датчиків відстежує найменші загоряння (винятком є ​​робота газових конфорок, вогонь від сірників або запальнички), що захищає квартиру від сильної пожежі;
  • витік газу: спеціальні прилади визначають концентрацію природного газу в приміщенні та сповіщають власників житла і охоронну службу про перевищення допустимих норм.

Замовити послугу охорони квартири, будинку або офісу в Україні можна на сайті компанії «Венбест» venbest.ua.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-05-25
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Цены на ремонтные работы
При планировании ремонта один из наиболее актуальных вопросов – цена вопроса. От бюджета зависит, какие идеи можно реализовать в квартире или офисе, а от которых придется отказаться из-за стоимости.
Сегодня, 13:4453
Треккинговая обувь Scarpa: качество в деталях
Обувь Scarpa давно стала синонимом качества и комфорта. Городские кроссовки и ботинки для треккинга - вот далеко не полный ассортимент их продукции. Узнайте, как развивалась компания и что нового она вносила в рынок специализированной обуви.
Сегодня, 13:2058
Техобслуживание авто: сроки и ключевые особенности
Техническое обслуживание – это комплекс мер, призванных найти и устранить те или иные неисправности и дефекты, от которых, в первую очередь, зависит безопасность езды. Именно поэтому ТО автомобиля должно проводиться на регулярной основе, чтобы в дальнейшем поломки не стали для водителя полной
Сегодня, 12:2063
Выбираем качественный журнальный стол
Журнальные столики – обязательный атрибут гостиной комнаты, и не только. Сейчас модно ставить их как на открытых пространствах, так, например, в офисе, дополняя их креслами или компактным диванчиком.
Вчера, 22:4884
Почему стоит купить угловой диван
Диван — пожалуй, тот предмет мебели, без которого сегодня не обойдется ни одно жилое помещение. Он используется для того, чтобы отдохнуть самому или принять гостей. Часто именно на нем удобно сидеть и смотреть свои любимые фильмы и сериалы.
Вчера, 16:4696
The Neighbourhood соберут Дворец Спорта в Киеве
Многие слышали фразу: делить все на черное и белое. А многие на этом построили свою жизнь. Но если и жить в стиле черно-белого кино, то только под песни The Neighborhood. Этим ребятам такая гамма пришлась по душе и их ч/б стилистика клипов смотрится очень даже гармонично.
Вчера, 16:4499

События

Еще одной области ослабить карантин разрешил Минздрав
Днепропетровская область улучшила показатели тестирования
Сегодня, 12:3560
Арест Кузьменко продлил суд - дело Шеремета
Суд продлил ее арест еще на два месяца
Сегодня, 11:1154
Изнасилование полицейскими в Киевской области в МВД назвали недопустимым
Уже экс-полицейских ждет долгое тюремное заключение
Сегодня, 10:3168
Чрезвычайный уровень пожарной опасности объявили в Украине
Угрозу прогнозируют в большинстве восточных районов Украины
Сегодня, 10:2176
Условия при которых удастся избежать второй волны коронавируса назвали в Минздраве
В противном случае - вирус и дальше будет распространяться по миру
Сегодня, 10:1977
Обновлённые данные про заболевших и умерших от коронавируса в Украине 26.05 (состоянием на 09:00)
По данным Центра общественного здоровья, по состоянию на 09:00 26 мая в Украине 20986 лабораторно подтвержденных случаев COVID-19
Сегодня, 09:53152